Our messages

HAPPY BIRTHDAY BILL & TOM :)

1. září 2015 v 8:40 | M@rť@
♥ HAPPY 26th BIRTHDAY KAULITZ TWINS ♥

Mischigan & M@rť@


HAPPY BIRTHDAY KAULITZ TWINS :)

1. září 2014 v 10:14 | M@rť@
♥ HAPPY 25th BIRTHDAY!!! ♥


Happy New Year 2014

31. prosince 2013 v 14:00 | Mischigan
Tak lidičky... rok se s rokem sešel a opět tu máme konec roku - Silvestr!

Mám pocit, že tentok rok utekl až moc rychle. Asi nabral maximální možnou rychlost. Ale snad jste si ho parádně užili, máte spoustu dalších, nových zážitků a vzpomínek.

Proto bych Vám chtěla popřát, aby i ten následující rok byl plný šťastných událostí, lásky, úspěchů, pohody a především, toho nejdůležitějšího - ZDRAVÍ :)

Proto do Nového roku 2014 vykročte tou správnou nohou! ♥

Užijte si dnešní den...

Vaše Mischigan a Marťa ;))Šťastné a veselé Vánoce!

25. prosince 2013 v 11:53 | Mischigan
Opožděně, ale přece. Jelikož mi včera nějak blbl blog.cz, tak přidávám přání až dnes.

Všem přeji krásné a pohodové prožití svátků vánočních. Snad je zatím prožíváte v klidu a pohodě. Ježíška jste snad také měli bohatého, ale nejdůležitější je především to zdraví a spokojená rodina :)

Tak se mějte hezkyyy! ♥Blog slaví! :)

29. října 2013 v 18:04 | Mischigan

Ano, už je to tak. Tento blog dnes slaví přesně 6 LET od svého založení.
Nemůžu tomu ani uvěřit, že ten čas tak letí a už je to dlouhých šest let... kruci, vždyť to jsem akorát nastoupila do prváku :D Fíha, neuvěřitelné. Za tu dobu se toho odehrálo opravdu moc. Byly doby, kdy jsme sem každý den něco přidávaly a naopak, kdy tu dlooouho nic nepřibylo. Teď je to tak střídavě oblačno, ale sakra, co na ten blog pořád máte dávat, když o klucích nejsou téměř žádné novinky, že :D
No i přesto doufám, že ti jedinci, co sem jednou za čas přijdou, že se budou i nadále vracet.
A kdo ví, třeba tento blog za "chvíli" oslaví své 12 narozeniny :D

Chorvatsko 2013

26. července 2013 v 19:24 | Mischigan

Nazdárek lidičky,

jak jsem slíbila, tak i dělám. Konečně jsem se k tomu po celém pracovním týdnu dostala. Slíbila jsem, že sem hodím nějaké naše fotečky, co jsme pořídily na společně dovolené s mojí nejlepší kamarádkou Marťou (druhou adminkou tohoto blogu) ;-)

Jak už název článku napovídá, byly jsme v Chorvatsku a přesněji v severní dalmácii - Vodice. Moc krásné městečko, teda aspoň mně osobně se velice líbí. Už jsem zde byla jednou, ale to je x let zpátky :D proto jsem ráda, že jsem se do Vodice mohla znovu podívat :))

Nebudu zde sáhodlouze vypisovat, co všechno jsme prováděly, dovedete si to jistě představit.

Tak a teď už samotné fotky. Trochu jsem je upravila do koláže, abych sem nemusela vkládat jednu fotku po druhé ;)
Fotky se dají samozřejmě zvětšit...

abmZHVPd
Ano, tak tady jsme si s Marťou tak trochu hrály. Na kluky jsme prostě myslely ve dne v noci :D

Omluva - dovolená

21. července 2013 v 22:38 | Mischigan

Čauky lidičky,

moc se omlouvám, že tu už dlouho nic nepřibylo, ale mělo to jeden prostý důvod - dovolená v Chorvatsku.

Jakmile si udělám pořádek ve fotkách, trochu se zaklimatizuji a budu mít čas, tak sem hodím i nějaké naše fotečky, co jsme pořídily :-) Ale to až zítra nebo prostě někdy příští týden.

Zítra opět do práce, ale vůbec se mi nechce po tom týdnu volna... jsem po té děsné céstě autobusem rozlámaná a nevyspaná :D

Takže se s Vámi pro dnešek už loučím. Mějte se jak chcete a hlavně užívejte krásného počasí ;)

xoxo :))) Mischigan

Poděbrady - výsledky!

18. června 2013 v 9:04 | Mischigan

Zdravím všechny :)

Sice jsem slíbila, že se ozvu v neděli, po návratu z Poděbrad, ale to jaksi nevyšlo. Přijeli jsme pozdě a to už se mi sem nechtělo nic přidávat :D No a včera jsem byla pro změnu "přejetá parním válcem", čili se ozývám až teď. No a jak to dopadlo na soutěži v mažoretkách? NAPROSTO SKVĚLE!!!! :)))

Naše mažoretky Pusinky 1 - Říčany u Brna
1. místo - ZLATÉ MISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY a postup na Mistrovství Evropy do Norska, a k tomu ještě křišťálový pohár a cenu "CZECH OPEN" za nejlepší pódiovku roku 2013!!! Prostě paráda, chce se mi znovu brečet, když si na to vzpomenu.

Takže našim mažoretkám Pusinkám děkujeme, jsou moc moc moc šikovný a ještě mají tak úžasnou trenérku!!!

Celý tým Pusinek 1

Foto: Anežka Smištíková


Zlatá medaile
acdWEPqK

Foto: Michaela Dallago


Poděbrady!

13. června 2013 v 23:58 | Mischigan

Ahojte lidičky,

jak už název napovídá, tak odjíždíme na celý víkend do Poděbrad na mažoretkovou soutěž, čili tu nepřibudou žádné článečky, ale věřím, že vám to zas tak moc vadit nebude. Ozvu se zase v neděli, teda aspoň doufám :D

Tak se tu mějte jak chcete a Adieee!!!! :)))


NECHÁPU!!!!

7. dubna 2013 v 23:43 | Mischigan

Jsem na pokraji nervového zhroucení :D :D
Sakra, jak je možné, že čím víc hlasuju, tím míň % ti kluci mají?! To MTV v tom má takový, s prominutím, mrdník, že to snad ani není možné!!!!
Mám takový pocit, že ty hlasy se snad přičítají tomu zrzounovi, to přece není možné, aby ty procenta šly tak rychle dolů :(
Achjo, úplně se bojím se zítra na to kouknout, fakt že jo.
Nervy v kýblu z toho mám :D

Ricardo je můj favorit!

1. dubna 2013 v 21:57 | Mischigan

Ricardo Bielecki mě svým posledním vystoupením naprosto učaroval a jestli bych si měla vybrat nějakého favorita mezi německými finalisty, bude to právě on!!! Myslím si, že má opravdu dobrej hlas a tato písnička mu skvěle sedla! Abych pravdu řekla, v jeho podání se mi song líbí mnohem víc než v originále :D

Takže Ricardovi držím pěsti a opravdu bych mu přála, aby to vyhrál! :)))


Trip to Bratislava...

22. března 2013 v 12:00 | Mischigan


Ahoj lidičky...

jak už název článku vypovídá, odjíždíme na výletek k sousedům a to do Bratislavy, už dnes odpoledne a na celý víkend. Ještě přesně nevíme, kdy se vrátíme, ale i tak Vás chceme informovat, že na blog nepřibudou žádné články, ale vy to určitě přežijete :D ;-) Doufám, že to ve zdraví přežijeme, jelikož jedem na oslavu narozenin :D
No, mějte se tu jak chcete a taky si užívejte volného víkendu ;-)

SO... Let´s go to Slovakia!

Čauko
Mischigan & M@rť@
New Design nr. 16

16. března 2013 v 0:28 | Mischigan

Lidičky,
po opravdu hodně hodně hodně dlouhé době tu konečně máme nový design. (Teď jsem se schválně podívala do archívu a ten předešlí design tu byl od 20.07.2010, čili opravdu dlouhá doba :D)

Tentokrát nám design vytvořila N-Casey a podařilo se jí to během dnešního večera a tím pádem, jí chci samozřejmě moc poděkovat, že se do toho vrhla tak rychle a udělala si na mě čásek :))

Design se mi hrozně moc líbí. Je krásný a hlavně, je to konečně změna :D Takže Nicole, opravdu Ti moc děkuji, že jsi v tak krátkém intervalu zvládla vytvořit tento pěkný dess :-)

No a jak se líbí Vám???


abzXfqMN

Nejlepší pes...

14. března 2013 v 19:06 | Mischigan

Hallo lidičky,

chtěla bych Vás o něco moc poprosit. Netýká se to TH, ale mojí psí slečny :) Přihlásila jsem ji do soutěže o nejlepšího psa a byla bych moc ráda, kdybyste i vy zanechali svůj hlásek. Stačí kliknout na HLASUJ ZDE, opsat kód a je to ;-) Kdyby se vám chtělo, můžete i "lajknout" pro Pejska sympatie. Uděláte mi tím radost. A kdyby se Vám ještě chtělo, hlasovat můžete každý den, ovšem po uplynutí 24 hodin ;-)

Předem děkuji všem hlasujícím ;)))

Mischigan

Meine info about FF

22. února 2013 v 21:54 | Mischigan

Moji milí návštěvnící a čtenáři povídek,

především pak povídky You belong to me ♥. Snad se tu tací, kdo povídkou čtou najdou, protože nenacházím žádné komentáře, tak ani nevím, zda má vůbec cenu sem nějaké povídky ještě dávat, ale budu doufat... ;)

Vzhledem k tomu, že se nám pomale, ale jistě blíží poslední dílek této skvělé povídky, chci Vás ujistit, že nemusíte smutnit ;-) Již od příštího týdne se tu objeví nová povídka od úžasné spisovatelky Báři, která má opravdu moc krásné povídky a jsem hrozně moc ráda, že mi dovolila si nějaké vypůjčit. Tímto ji chci samozřejmě ještě jednou poděkovat, není dne, kdy bych nečetla jednu z jejích povídek :))

Nechte se překvapit, jakou povídku jsem si vybrala. Můžu jen říct, že také bude mít hodně dílů a mně osobně se neskutečně moc líbila, můžu jí zařadit do TOP 10 mých oblíbenýh povídek, tak snad se bude líbit i Vám ;-)


Have a nice day...
Mischigan ☺

Happy New Year!!!

31. prosince 2012 v 0:22 | Mischigan
ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK PLNÝ ŠTĚSTÍ, ÚSPĚCHŮ AŤ UŽ ŠKOLNÍCH, PRACOVNÍCH ČI OSOBNÍCH, LÁSKY A HLAVNĚ TOHO ZDRAVÍ VÁM PŘEJE

MISCHIGAN & M@RŤ@ :))))

Veselé Vánoce :-)

24. prosince 2012 v 1:12 | M@rť@

Velká omluva!!

26. srpna 2012 v 19:35 | M@rť@
Ahoj lidičky,

moc se omlouvám, že tady poslední dobou skoro nic nepřibývalo, ale jsou prázdniny a já jsem toho měla tolik, že jsem nestíhala sem něco přidávat.

Prázdniny pomale končí takže se budu blogu věnovat víc a budu sem přidávat novinky. Takže ještě jednou se omlouvám a děkuju za pochopení :-)
Jen teda doufám, že jste na tento blog nezanevřeli a budete ho dále navštěvovat.

Mám vás ráda Líbající

Vaše Marťa

Odjezd do Švýcarska = omluva

2. dubna 2012 v 21:21 | M@rť@
Ahoj lidi,

chtěla bych se vám omluvit, že tady pár dní nic ode mě nepřibude, protože zítra odjíždím na Mistroství světa ve twirlingu (to je ta gymnastika s hůlkou :)) do Švýcarska. Takže jen budu doufat, že nezanevřete na tento blog a budete ho dál navštěvovat :) hned jak přijedu tak sem přidám nějaké novinky :)

Tak mi držte pěsti a mějte se tu krásně :)

Vaša Marťa :) :-*
Fotka na přání pro Ilon :)

25. února 2012 v 20:17 | M@rť@
Tak jo. Sice jsem se nechtěla nijak chlubit, ale ráda splním Ilon její přání a dám sem dvě fotky :-) Já tento sport prostě miluju a jsem ráda, že jsem si k němu tu lásku našla. Když cvičím, tak na nic jiného nemyslím....na parketě jsem vždycky jen já, moje hůlka a hudba...prostě mažoretky a twirling (tj. neustálé točení hůlky...hodně složitý cviky) jsou pro mě vším a asi už nikdy se toho nevzdám :)

Toto jsem já a tato fotka je z klasického sóla :)


A toto je fotka z Mistrovství ČR...to je ten twirling kde se nepochoduje ale tančí se s hůlkou :)

 
 

Reklama