Articles, Interviews

Německé noviny

23. února 2014 v 1:14 | Mischigan

zdroj: twitter

Záhada kolem jejich budoucnosti

26. ledna 2014 v 20:12 | Mischigan

TOKIO HOTEL. Od ústupu Kaulitz-dvojčat do USA se to kolem světově známé teenie kapely uklidnilo. Existují ještě vůbec? Hledání stop...
Čtyři roky zná německá úspěšná teenie kapela Tokio Hotel jednu cestu: cestu nahoru a strmě. Vždycky se mohli spolehnout na své "Aliens" - tak se fanoušci sami nazývají.

Prodali více než šest milionu nahrávek, fanoušci je katapultovali i do US-Billboard charts (39. místo), jejich kapelu oslavovali hysterickou láskou a někteří z nich se dokonce kvůli nim učili německy. 400 000 Aliens oslavovalo vystoupení před Eifffelovou věží, kde Tokio Hotel v roce 2007 pozval bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy. A Tokio Hotel děkovali jejich fanouškům: "Wir sterben niemals aus. Ihr tragt uns bis in alle Zeit. Sowas wie wir geht nie vorbei."

Ještě v listopadu dopřáli Aliens kapele European Music Award v kategorii Nejlepší fanoušci. Teď, po čtyřech letech od vydání posledního alba, ztrácejí trpělivost: "Kde je nový singl? Děláte si ze mě srandu? Miluju vás, ale mám už dost vašich lží!", nadává Daria Jaxn z Polska. "Nemůžeme čekat věčnost, naše trpělivost je na hranici," hrozí Paula Justine Jaworska z Polska. A Nacy Gotbow z Mexika prohlašuje: "Nepotřebujeme Twitter - potřebujeme hudbu!"

Od té doby, kdy se Kaulitz-dvojčata odstěhovala v roce 2010 do Los Angeles, aby unikla zmatku, se to až na porotcování minulý rok v DSDS kolem kapely uklidnilo. Několikrát slibovali Bill Kaulitz (24), Tom Kaulitz (24), Georg Listing (26) a Gustav Schäfer (25) přísun hudby: "Teď máme víc svobody než kdy předtím. Užíváme si tento čas a práci na našem novém albu. Denně na něm pracujeme," řekl Bill Kaulitz BUNTE v prosinci 2012.
Po tom všem jsme stále nic neslyšeli z jejich nového alba. Oficiální web Tokio Hotel je několik měsíců na dovolené. Kapela nechce komentovat svou současnou situaci, ani jejich nahrávací společnost Universal - která nebyla ani ochotna potvrdit, že Tokio Hotel stále existují. Fanoušci jsou naštvaní na zdržovací taktiky na Twitteru a Facebooku: "Vzrušující novinky přijdou opravdu brzo," nebo "Tokio Hotel opět s někým spolupracovali. Zůstaňte naladěni". K tomu melancholicky černobílé fotky nočního života Los Angeles ("LA noci, kdo jsi ty, kdo jsem já?") a fotka Billova nového tetování srdce zahrnující tajemnou zprávu ("Vrať mi srdce, které tvoje tělo odmítlo"). Jsou Tokio Hotel jako "tsunami" popové hudby ztraceni v hudební nirváně Los Angeles?

Jak se BUNTE z okolí kapely dozvědělo, dvojčata stále ještě žijí se svojí matkou Simone Kaulitz-Trümper v Hollywood Hills - a opravdu intenzivně pracují na novém albu. Také Georg a Gustav patří ještě ke kapele, jejich části nahrávají v Německu. Později se všechno namixuje dohromady. "Kapela se má dobře. Album vyjde tento rok, a potom jistě budou i live koncerty," říká producent Peter Hoffmann (60) BUNTE. "S nahráváním jsou hotovi, teď jde ještě o navázání a o výběr správných songů." Nějaké neshody s nahrávací společností?"Ne, na písních se s Universalem kompletně shodujeme. Ale mezinárodní datum vydání by mělo být dobře zvolené."

Proč to tedy trvá tak dlouho? "Když tvrdě pracujete, tak potřebujete delší dobu, abyste nabrali dech," říká Hoffmann. "Kluci měli neuvěřitelné penzum a potřebovali oddech, ale nic nebylo ztraceno."

Přítel kapely uvedl něco jiného: "Existuje sice dost songů, ale nahrávací společnost není se všema srozuměna. Je velké riziko vydat něco po tak dlouhé době. Universal a management se bojí, že to bude neúspěch, protože jejich dřívější fanoušci jsou starší."

Úspěšný producent Thomas Anders (50) vidí jejich comeback jako výzvu: "Pro teenie kapelu jsou čtyři roky pauzy věčnost. Bývalé publikum Tokio Hotel je starší. Teď musí rozlousknout popový trh dospělých. Miley Cyrus to dokázala - ale dokázala to bez pauzy a s pomocí skvělého amerického poradce."

Nejdříve jde o evropský comeback, později možná o návrat na americký hudební trh. Těžký cíl: "V USA jsou stovky kapel jako Tokio Hotel," říká hudební manažer Thomas Stein (64), který v Americe pracoval s Falcem a La Bouche. "Je těžké si tam vybudovat jméno. Je to jako navigovat obrovský kamion slalomem. Bez správného poradce narazíte do zdi."

Také Thomas Anders varuje před příliš vysokými cíli: "Je těžké se dostat na americký hudební trh. Když jsem to v roce 1990 zkusil v Americe s novým albem, moje nahrávací společnost mi řekla: nemůžeme to nabídnout. Lionel Richie jako producent chtěl za jeden song 100 000 dolarů. Na konci produkce by to stálo milion dolarů." Hned poté dodal: "Ani Robbie Williams se nedokázal prosadit na americkém hudebním trhu. I když má miliony a poradce."


Vrátí se TH zpátky na vrchol?

11. září 2013 v 21:45 | Mischigan
Mnoho z vás si jistě pamatuje na roky největší slávy Tokio Hotel, kdy vycházely singly jako "Schrei", "Durch Den Monsun" nebo "Der Letzte Tag". Má jejich nové album šanci, udělat z nich opět evropské hudební hvězdy?


My říkáme, že ANO! Tokio Hotel mají širokou základnu fanoušků (na Facebooku už přes 3,5 milionu fanoušků) a všichni jejich Alliens jsou už velmi natěšení na nový materiál. Vždyť poslední deska "Tokiáků" vyšla už v roce 2009, což jsou dlouhé čtyři roky!

Kluci se v posledních letech stáhli ze světel reflektorů a žili v Americe. Hlavně v Los Angeles pak vznikala (a ještě stále vzniká) jejich nová deska, která by se měla na pultech obchodů objevit už brzy. Rok 2013 zatím vypadá jako velký COMEBACKový rok Tokio Hotel. Vždyť Tom a Bill Kaulizovi letos úspěšně porotcovali německou SuperStar (DSDS). Tokio Hotel (lépe řečeno jejich fans) jsou navíc nominovaní na letošních MTV European Music Awards, které proběhnou v listopadu v Amsterdamu. Hlasovat můžete TADY! A nesmíme zapomínat na to, že v naší anketě Tokio Hotel porazili Mandrage i Koblížky! Na první příčku jste je dotlačili celkem více než 82.000 hlasy!


Tokio Hotel nahrávají nové album v L.A.

30. května 2013 v 9:27 | Mischigan

Tokio Hotel poskytnou svým fanouškům, jak jsme už uvedli, velmi brzo nový hudební materiál. Kluci by totiž v současné době měli pilně pracovat na novém albu.

Po čtyřech letech hudební abstinence stojí Bill a spol konečně zase ve studiu. Frontman kapely a v neposlední řadě porotce DSDS, teď novinám Bild potvrdil, že dělají na nové desce. Kaulitz: "Právě tady nahráváme nové album."

Na více informací o nejnovějším projektu rockerů si jejich příznivci musí ještě chvíli počkat.

Podle informací této stránky by nové album mělo vyjít na konci září.

Fanoušci budou jistě skákat radostí. Poslední album "Humanoid" vydali v roce 2009. Svých idolů se přesto vzdát nemuseli. Alespoň pokud jde o Kaulitz-dvojčata, Billa a Toma, které nedávno obdivovali v TV. Teď jsme zvědavi, jak se vyvinul jejich sound.

Beatrice Egli: Dvojčata mi osobně pogratulovala

25. května 2013 v 21:37 | Mischigan

Pogratuloval ti vlastně odpůrce šlágru Mateo po tvém vítězství v "Deutschland sucht den Superstar"?

Beatrice Egli: "Nee, dvojčata přišla po vyhlášení vítěze ke mně do šatny a osobně mi pogratulovala. Ale od Matea jsem nic neslyšela. Možná je to tak i lepší" (směje se).
"Asi ho rozčiluje, že můj singl je na 1. místě a albu se taky velmi dobře daří. Každý samozřejmě smí mít vlastní názor, ale Ty víš, že nám se líbí šlágr!"


Olivia Jones: "Bill by mě mohl sedět na klíně! Ještě je to koloušek."

23. května 2013 v 21:07 | Mischigan

Ty ses ve Finále "DSDS" vyjádřila ke hněvu v zákulisí a řekla jsi: "Bill Kaulitz se mě snažil vyšikanovat z pořadu. Vždycky jsem si myslela, že my transky musíme držet spolu."

Olivia Jones: Ano, teď se cítím opravdu lépe. Ty věčné drby, že se k němu údajně nesmím přiblížit, protože jsem ho v jednom rozhovoru nazvala transkou. A potom jsem k tomu chtěla i něco říct. Ale vzal to s humorem, jak jsem si myslela. Dokonce jsme spolu krátce mluvili.

O čem jste tedy mluvili?
Olivia Jones: Řekla jsem mu, že to všechno byla jenom sranda. A on mi řekl, že to taky tak i bral. Umím si představit, že by z Billa a mě mohly být někdy dobré kamarádky (směje se). My pronikované slepice, musíme držet spolu.

Kdo ví, možná budete v příštím ročníku "DSDS" sedět bok po boku v porotě...
Olivia Jones: Proč vedle sebe? Bill by mě mohl sedět na klíně! Ještě je to koloušek.

Mateo: "Jsou to milí kluci. Tom má velmi dobrý smysl pro humor".

22. května 2013 v 20:05 | Mischigan
Jaký byl vztah mezi tebou a Dieterem Bohlenem ve skutečnosti? Opravdu tam byly konflikty? A jak jste se teď rozešli? Jak sis rozuměl s Tomem a Billem Kaulizovými?

Mateo: "Dietera Bohlena jsem v mojí malé děkovné řeči úmyslně nezmínil, protože mu za nic nevděčím. Vztah byl dobrý, dokud na Curacao nezačal s tím 'ti o tom nic nevědí'. Tenkrát jsem mu hned mezi čtyřma očima řekl, že takhle to nejde, protože tím nás a show staví do špatného světla. Potom byl sice chvíli klid, ale nakonec to zase začalo znovu - a to před milionovým publikem! Je přece jasné, že nebudu držet jazyk za zuby, když se v tom už několik let taky pohybuju. Až do vysílání s Heinoem jsme si ještě vždy řekli "Ahoj" a "Čau". Pak už se mnou nepromluvil ani slovo. Myslím si, že to se mnou nemělo co dočinění, protože jsem ho nikdy neurazil. S twins jsem si rozuměl velmi dobře. Jsou to milí kluci. Tom má velmi dobrý smysl pro humor. Nemůžu jim mít za zlé, že se nechtěli hlasitě bránit proti provokování Dietera Bohlena, protože jejich manga-rock-image je spíše mírumilovná. Při Bohlenových verdiktech ale taky často protočili očima."

Raúl Richter: "Ani jednou jsem nešel k Tokio Hotel!"

20. května 2013 v 22:49 | Mischigan
Raúl Richter to vybalil: Takoví byli Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel v "DSDS"!


Bill a Tom Kaulitzovi udělali letošní porotu "Deutschland sucht den Superstar" úplně tu nejvíc cool a celou halu příváděli k jásání. Mnoho fanoušků cestovalo z velké dálky, jen aby je vidělo. Kandidáti? Vedlejší věc!

Před kamerou měla dvojčaty vždy uvolněné verdikty. Ale jak to bylo ve skutečnosti v zákulisí? Dostali ostatní z 23letých víc? Moderátor Raúl Richter to vybalil: "Každý se zabýval svými vlastními termíny a přípravami na show. Viděli jsme se teprve až na podiu, když začla show. Dostat se k Tokio Hotel nebylo těžké jen pro fanoušky, ale i pro mě."

Ale ne proto, že by Bill a Tom neměli na ostatní náladu. "Měli nabitý program, tak tak tady dojeli a po show zase hned odjeli."

"Ovšem posledně přišli za námi a trochu si s námi popovídali," vzpomíná Raúl.

Cool kluci! My si přejeme, aby dvojčata z Tokio Hote byla v porotě "DSDS" i příští rok. Takže: Držte palce!


Fanoušci si přejí Toma a Billa i v DSDS porotě 2014

14. května 2013 v 21:38 | Mischigan

DSDS 2013 je za námi a jubilejní ročník končí vítězkou: Beatrice Egli! Pěkná Švýcarka byla v liveshows od začátku velkou favoritkou diváků a jen v 5. Mottoshow se na první místo dostal Ricardo Bielecki. Fanoušci nebyli nadšeni jen kandidáty 2013, ale i Tomem a Billem Kaulitzovými v porotě. To šlo slyšet právě v liveshows, když oblíbená dvojčata z Tokio Hotel šla na svá místa porotců: Bylo to opravdu hlasité, protože fanoušci v publiku ječeli a křičeli nadšením!

I když oba kluci chtějí říct svůj verdikt o jednotlivých vystoupeních soutěžích, ve studiu to bylo opět pořádně hlasité, protože fanoušci nadšením křičeli jména "Tom" nebo "Bill". Šéf poroty Dieter Bohlen často musel zasáhnout a vyzval fanoušky, aby byli klidnější, ale vždy s usměvem na tváři. Konec konců, i poptitánovi se oba mladí muži v porotě DSDS 2013 líbili. DSDS 2013 to zaručovalo hodně fanoušků, kteří tam byli jen KVŮLI Billovi a Tomovi Kaulitzovým!

Na začátku desátého ročníku jsme si i my mysleli: Tokio Hotel hledají Superstar 2013?!?! Oba v porotě vedle Dietera Bohlena?!?! Ale velmi rychle jsme byli oběma sympatickými bratry nadšeni, protože v "Deutschland sucht den Superstar" obstarali svěží vítr!

DSDS 2014 je rozhodně na začátku, a všichni zpívající talenti se už můžou hlásit do castingové show RTL. Kolínská stanice oznámila další změny v DSDS 2014, ale fanoušci si přejí, aby vedle Dietera Bohlena byli opět Tom a Bill Kaulitzovi!

DSDS 2013 - Měli diváci něco na uších?

1. května 2013 v 18:27 | Mischigan

Sedmá Mottoshow Deutschland sucht den Superstar byla velká katastrofa. Popichování mezi Dieterem Bohlenem a Mateem, strohá hostující porotkyně Andrea Berg a moderátoři Nazan Eckes a Raúl Richter vyšli mnohokrát z konceptu.

Už samotný fakt, že si Mateo přinesl další židli, bylo nápadné. Andrea Berg seděla celou dobu za porotcovským pultem s kamennou tváří a nějak jí ani nebylo do smíchu. Nezasmála se ani tehdy, když jí a Dieterovi dali ke konci pořadu 17 zlatých desek. Dieter Bohlen vypadal, jako by mu to všechno bylo nějak jedno. Jako v každém vysílání byla světlým okamžikem Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi. Kdo by si pomyslel, že právě Bill Kaulitz a Tom vdechnou pořadu určitou úroveň. Jsou vždy korektní a přátelští, nikdy škodliví a přesto hodnotící. Takhle si člověk představuje skvělé porotce. DSDS by si jen mohlo přát, aby dvojčata byla i v dalším ročníku, pokud by tato forma ještě existovala.

Všichni čtyři kandidáti dělali, co mohli. Při prvním vystoupení byli všichni čtyři trochu nervózní, a Lise Wohlgemuth se ještě přihodila chyba. Porotci jim dodali odvahu a na druhý pokus to pro všechny vyšlo lépe. Beatrice Egli předvedla svým půvabem opět vynikající výkon, rovněž Ricardo Bielecki přesvědčil na celé čáře, a také Susan Albers ukázala, jak má neuvěřitelně dobrý hlas. Dobrý hlas? Ne, vynikající hlas a "vždy" trefila všechny tóny.

To se v žádném případě nedalo říct o Lise Wohlgemuth. Tenhle živý, malý spratek má možná okouzlující půvab, který jde pozvolna ovšem někomu na nervy. V této show jde přece jen o výherní částku 500 000 euro a nahrávací smlouvu. Co proboha vedlo diváky k tomu, že Susan Albers nepostoupila? Proč? Protože není tak dětinská a naivní? Ricardo Bielecki si rozhodně zasloužil postup a Beatrice taky. Ale Lisa Wohlgemuth? Ne, rozhodně ne. Tento Pumuckl s červenými vlasy je prostě stále tady.

Susan Albers je teď venku a může následovat radu Billa Kaulitze, aby si v bílém konečně vzala svého muže. Smutné, protože v pátek měl být normálně termín její svatby. O trochu smutnější je fakt, že téměř každé dítě z The Voice Kids nabízí lepší hlas než Lisa Wohlgemuth.

Susan ale zajisté půjde svojí cestou, protože už v roce 2009 vydala desku.

"Nepotřebujeme žádné terapeuty!"

25. dubna 2013 v 22:11 | Mischigan
Spřízněné duše

Bratři Kaulitzovi už roky hýbou Německem - jak pozitivně, tak negativně. V exkluzivním GALA - rozhovoru poskytují pop hvězdy nezvykle intimní pohledy do jejich života.

"Nepotřebujeme žádné terapeuty!"

Trpí samomluvou, když ten druhý tady není, a celý svůj život chtějí bydlet spolu. Pro 23leté je to neobvyklé. GALA se setkala s německým nejbarevnějším dvojčecím párem, "DSDS"-porotci Billem a Tomem Kaulitzovými.

Bill a Tom Kaulitzovi jsou jednovaječná dvojčata. Stále znovu je těžké tomu uvěřit. Místo dvou identicky genetických lidí stojících před vámi se zdá, že dva kluci nemůžou být už víc rozdílní. Optický klam, protože jakmile oba otevřou pusu, mluvíte s jednou a tou samou osobou. I tehdy, když mají kompletně odlišné názory…

Následující měsíc končí vaše práce porotců v "Deutschland sucht den Superstar". Co potom?
Tom: Zase se budeme výhradně starat o naši hudbu. Že jsme se v roce 2010 odstěhovali do Los Angeles a vzali si oddechový čas, mělo dva důvody. Za prvé bylo pro nás nemožné, abychom v Německu vedli soukromý život, a za druhé jsme chtěli v klidu pracovat na našem novém albu. Doufáme, že to stihneme ještě v tomto roce. Songy jsou stanovené, teď se jde do konečné produkce.

Herečka Gwyneth Paltrow říká: "Lidé zůstanou ve stejném věku, v jakém byli, když se stali slavnými." Je to pravda?
Tom: Něco na tom je. Často si myslím, že jsem se příliš nezměnil. Pořád mám ten stejný humor a dělám stejně hloupé vtípky. Takže v podstatě zůstanete stejní. Na druhé straně jsme se neuvěřitelně moc naučili, od zacházení se zaměstnanci až po to, jak to funguje v hudebním průmyslu.

Z mnoha teenie hvězd se stanou rozmazlení protivové, kteří svým egoismem terorizují okolí - viz Justin Bieber. Kdo Vám ještě smí říct Ne?
Bill: Přál bych si, aby to nebyl nikdo. Je to ale tak, že pořád dostáváme extrémně moc protivětru. Většinu lidí kolem nás známe už sedm, osm let. Ti o nás nepřestanou říkat nenalíčenou pravdu jen proto, že nás dnes zná víc lidí než předtím. Často si myslím, že naše okolí je příliš kritické, protože Tom a já jsme dlouho v pozicích, kdy musíme bránit sami sebe.

Robbie Williams byl objeven v 15 letech jako Vy. Říká: "Sláva zvětšuje tvoji citlivost, schovává tvoje slabiny a ukazuje nejhrozivější stránky tvého charakteru."
Bill: Je to tak. Kariéra zvětšuje tvé silné stránky a ukrývá tvoje slabiny. Vždycky jsem byl extrémní perfekcionista, ale mezitím jsem došel tak daleko, že chytám opravdovou paniku, když věci nejdou tak, jak jsem si je představil. Tahle panika je často tak intenzivní, že v noci nemůžu ani spát. Nikdo na mě nesmí vyvíjet nátlak. Ten si vyvíjím sám.
Tom: Já jsem takový detailista, že přesně musím vědět, jak bude vypadat další den. Když něco nejde podle plánu, je to pro mě katastrofa. Přál bych si, abych mohl říct: "Ok, je to jedno, uvidíme, co nám den přinese." To já ale nedokážu. Dochází k tomu, že se někdy ptám, jestli je ještě zdravé, že celý den mluvím sám se sebou, když jsem od Billa oddělený. Tahle trvající samomluva mě totálně stresuje, protože nevím, jestli tím nemířím do nějakého podivného směru.

Jaké byly poslední roky mimo slávu?
Bill: Zvláštní je, že vůbec nemůžu říct, jestli je těžší žít se slávou nebo bez ní. Po dvou letech ústupu to teď chci zase rozjet. Když ale potom vidím první fotografy, myslím si: Do prdele, možná potřebuju ještě o rok delší pauzu. Na jedné straně chci klid, ale na druhé straně chci být samozřejmě úspěšný s kapelou. Ale tací jsou lidé, vždycky chtějí to, co právě nemají.

Vede Váš život ve zlaté klícce k tomu, že pózujete i při čůrání?
Tom: U Billa to tak je. U mě ne.
Bill: Nemůžu jinak: Jakmile vidím mobil s foťákem, stanu se paranoidní a spadnu do určitého způsobu chování. I když se na rodinných oslavách fotíme, nejsem uvolněný, protože přesně vím, že někde se ty fotky objeví. Blesk pro mě znamená: Pozor, jsi v práci!

Komu byste za hodinu zaplatili víc: automechanikovi, nebo psychoterapeutovi?
Bill: Automechanikovi. Často jsem přemýšlel o tom, jestli by mi možná nepomohla psychoterapie, ale terapeutům jaksi nevěřím. Nejsem člověk, který by tady pobíhal a nevěděl, jaké má problémy. Vím docela dobře, co se se mnou děje. Ale můj pocit je takový, že když si svoje problémy neumím vyřešit sám, potom to neumí nikdo jiný.
Tom: Hodně lidem pomůže, když to můžou sdělit terapeutovi. My tohle nepotřebujeme, protože jsme jednovaječná dvojčata, mluvíme spolu celý den. Já jsem Billův terapeut a on je můj. Proto si vždycky uvědomím, když tady není. Potom musím moje myšlenky vyprávět sobě.
Bill: Nikdo nemůže pochopit, že každou naši myšlenku musíme okamžitě sdělit tomu druhému. Všechno, co se děje v hlavě, jde nefiltrovaně ven. Normální lidé to nedělají ani před svou vlastní matkou nebo nejlepšími přáteli.
Tom: Když spolu mluvíme, je to jako prd - vše jde hned ven. Pro lidi, kteří nás poslouchají, je to pěkně šílené, protože o sobě víme všechno, jsme si tak nepopsatelně blízcí. Je to už něco nadpřirozeného, že máme vždycky ty stejné myšlenky. Ve skutečnosti spolu vůbec nepotřebujeme mluvit. O tom druhém víme všechno.

Nepřivádí to ženy k nepříčetnosti, že u Vás pořád mají pocit, že jsou až druhé?
Tom: V každém případě to trvá nějaký čas, než si na nás zvykne, protože jsme dvojbalení. Pravděpodobně budeme celý svůj život spolu a skoro všechno dělat společně. Nežárlit na tuto intimitu, je pro partnera extrémně těžké.

Mnoho jednovaječných dvojčat vnímá svoji symbiózu taky jako muka a procházejí si vražednými scénami, protože nemůžou žít bez toho druhého. Vnímáte vaši intimitu někdy jako teror?
Bill: Ne. Tyhle myšlenky jsme ještě nikdy neměli. Ani si nedokážu představit, že bych byl od Toma delší dobu oddělený.

Robbie Williams žije od roku 2002 v Los Angeles. Říká: "V L.A. je téměř nemožné se zamilovat, protože ženy tam jsou proklatě neurotické. Dává jim to nadlidskou sílu. Téměř každá tahle koza je supervelmoc neurózy." Sdílíte jeho názor?
Tom: V L.A. jsou tihle typičtí ego-freaks, u kterých je většina jejich osobnosti fake. Mám ale pocit, že tenhle typ žen se stál mezinárodní. Najdete je v každém městě, pokud máte smůlu.

Přepokládejme, že v kavárně v Los Angeles objevíte ženu, která Vás zaujme. Jak se představíte?
Bill: Pro L.A.. je typické, že lidé o sobě okamžitě začnou říkat neuvěřitelně moc věcí. Každý údajně dělá něco naprosto jedinečného a má skvělý život. Tom a já jsme nápadní tím, že o sobě moc nemluvíme. Když se nás potom lidé zeptají, co děláme za práci, nějak to zlehčím. V L.A. je podceňování uklidňující prostředek. Proto lidé zase okamžitě vyprávějí příběhy ze svých životů. Mně to tak opravdu vyhovuje.
Tom: Když se přihlašujete do fitka v L.A., v nástupním formuláři musíte vyplnit povolání. Dívali jsme se na sebe a ptali se, co by mohlo znít realisticky. Kdybychom tam napsali "student", lidé rychle pochopí, že to tak není a ptají se: "Jak můžete jako studenti jezdit v tak husté káře? Jste děti milionářů?"

A ještě jednou Robbie Williams: Říká, že v Německu jsou dvě skupiny groupies: "Jedny chtějí při sexy udělat fotku, aby svým kamarádkám mohly ukázat důkaz. Druhé se při sexu ptají: "Robbie, jsou tvoje city pro mě skutečné?" Máte podobné zkušenosti?
Tom: Můžu potvrdit, že groupies chtějí relativně rychle vědět, jestli jsou pro ně moje city skutečné. Ale není to tak jenom v Německu. Myslím, že u groupies to záleží na tom, jak je sbalíš. Ženám, které těžko dostanete, toho hodně naslibujete. To jsou potom ty kandidátky, které se ptají, jestli pro ně máte opravdu vážně city. Při odpovědi na tuto otázku jsem často nepodváděl, protože je to docela silné. Jdu střední cestou. Nikdy neříkám, že je to jenom na jednu noc, ale nikdy ženám nedávám pocit, že by z toho mohlo být něco víc.

Jak zareagujete, kdyby nějaká žena chtěla při sexu důkaznou fotku pro její kamarádky?
Tom: Něco takového bych v životě neudělal. U nás to bylo vždycky tak, že ženy byly předtím informované, že nesmějí dělat žádné fotky. Všechno bylo nad slunce jasné. Dříve musely dívky odložit své tašky a bundy u ochranky a do místnosti přišly už v podstatě polonahé.

Jak zareagujete, když zítra o Vás nějaká žena řekne, že je s Vámi těhotná?
Tom: To se nemůže stát. Už delší dobu mám stálou přítelkyni, takže si už nevybírám náhodné ženy.
Bill: Hodně se toho změnilo. Na začátku naší kariéry jsme museli dávat mnohem víc autogramů. Dneska už to lidé nechtějí. Když se mě lidé zeptají, jestli si můžou udělat fotku, a já zrovna vypadám naprosto mizerně, říkám: "Nezlob se, dneska prosím žádné fotky. Ale můžu vám něco podepsat." Potom odpoví: "Ne, díky." Kdo je dneska newcomer, může si nechat vytisknout autogramkarty. Autogramy jsou naprosto out.
Tom: Během focení jsou lidé většinou tak nervózní, že svůj foťák ani nemůžou zapnout a začnou se třást. Když to vidím, začnu být i já totálně nervózní.
Bill: V takovýchto situacích jsme oba extrémně špatní, protože neumíme vést smalltalk. Obdivuju, když se cizí lidé mezi sebou potkají a volně prohodí pár slov. Kdybych potkal někoho cizího, byla by situace vždycky nepříjemná. Nikdy nevím, co bych měl říct a ten druhý většinou taky ne. Potom je hrobové ticho. V angličtině umím použít smalltalk mnohem lépe, protože má víc frází. V němčině všechno znamená mnohem víc.

Kdy jste naposledy nějakému člověku řekli "Miluju tě?"
Bill: Když jsem byl ve škole, tak jsem tuhle větu bez přemýšlení řekl mým přítelkyním, ale nikdy jsem to tak nemyslel. Párkrát došlo k tomu, že jsem se do někoho zakoukal, ale nebylo to nic opravdu vážného. Dodnes jsem nenašel nikoho, komu můžu říct: "Ano, miluju tě a to myslím z celého srdce." U členů rodiny je to samozřejmě něco jiného.
Tom: Denně mi říká, že mě nadevše miluje.

Mnoho umělců si vystačí se sebeláskou. Bille, chybí Vám něco v životě?
Bill: Chybí mi někoho milovat - ale co znamená chybí? Samozřejmě to není tak, že každý den hledám a nešťastně si myslím: Oh, já chudák, stále jsem nenašel velkou lásku. Věc se má tak, že lidé jsou stvořeni proto, aby s někým byli. Věřím, že není nikdo, kdo s vážností může říct, že je rád single. To považuju za lež.
Tom: Hodně lidí tě lituje a říká: "Ten je už tak dlouho sám. Jak deprimovaně se musí cítit. Zapomínají na to, že díky bohu nevedeš tento smutný život, nebydlíš sám a ani sám nechodíš do práce.
Bill: Přesně. První a nejhořejší vztah je vždycky ten, který máme mezi sebou my dva. Všechno ostatní jde na druhé místo.

Říká se, že Goethe měl poprvé sex ve 39 letech.
Bill: Wow! Tak to se cítím ještě lépe.


Beatrice Egli o Billově extravagantním stylu

18. dubna 2013 v 16:56 | Mischigan

"Ano, má velmi extravagantní styl a to je super. Mám ráda lidi, kteří mají svůj vlastní styl a nenechají si do něj mluvit tím, co je IN a co není IN, ale dělají to tak, aby si sami řekli: 'To jsem já, to je můj styl. ' A při něm je to extravagance, proč ne? "Co se týče kožichu, který měl Bill v sobotu na sobě, je 24-letá Beatrice už o něco kritičtější: "To, že právě kvůli tomu museli zemřít zvířata nepovažuji za docela v pohodě, ale jinak myslím, že je to cool. Výstřední styl. "

Bill Kaulitz z Tokio Hotel nemůže najít holku. Už osm let je sám!

17. dubna 2013 v 19:52 | Mischigan

Cože, člen slavné kapely Tokio Hotel, o kterého by se fanynky klidně popraly, a zůstává single? Proč? Důvody prozradil Bill Kaulitz v otevřeném rozhovoru pro Bravo.

Koho by napadlo, že zpěvák Bill Kaulitz, člen Tokio Hotel a porotce televizní soutěže Německo hledá superstar, který se nedávno pochlubil dlouhou hřívou, má problémy navazovat vztahy se ženami? Už je to tak. V Bravu prozradil, že už osm let je bez stálé přítelkyně.

"Samozřejmě bych chtěl, aby mi to vyšlo... Jenže mám problém důvěřovat lidem," svěřil se Bill v Bravu.

"Nevím, která mě má opravdu ráda, a pro kterou jsem zajímavý jenom proto, že jsem slavný. A možná vkládám do lásky příliš velká očekávání. Někdo s někým chodí prostě jen proto, že nechce být sám. To by mi nestačilo. Chci všechno nebo nic! Když se zamiluju, tak naprosto a navždy. A nechci se s žádnou dohadovat. Musíme si hned naprosto sednout," pokračoval zpěvák ve zpovědi.

Tom Kaulitz: Jsi moc náročnej, Bille!

Také vám přijde, že Bill chce bez tréninku rovnou zlatou medaili? Najít ideální partnerku, aniž by vůbec zkusil, zda se s nějakou dívkou dokáží vzájemně přizpůsobit? To samé říká bratrovi i kytarista Tom, který s dívkami nemá nejmenší problémy a "tu pravou" našel.

"Opravdu chci Billovi pomoct. Pořád mu tluču do hlavy, že má moc vysoké nároky," vysvětloval Tom.

Možná by Billovi opravdu pomohlo, kdyby se odstěhoval do Indie. Tam ho nikdo nezná a klidně by si mohl bez mindráků nabrnknout nějakou exotickou krásku (a že na území Indie žije spousta národů proslulých půvabnými ženami, od uhrančivých pouštních princezen Rajastánu až po himálajské květinky z národů Adivadů!), aniž by ji podezříval, že na něm vidí jen jeho slávu.

zdroj: t-music.cz

MMM 2013 - Ed Sheeran o TH: "Neslyšel jsem o nich"

4. dubna 2013 v 18:12 | Mischigan

MTV's Musical March Madness je plné překvapení - Flaming Lips vyřadili My Chemical Romance...Walk The Moon jsou velmi silní...Florence and the Machine vyřadili z turnaje oblíbené Coheed and Cambria - ale zatím největší šok byl pokračující úspěch Eda Sheerana, který vstoupil do MMM jako neznámý, ale rychle ukázal, že je třeba s ním počítat.

Vítězství by Sheerana dostalo do finální čtverky..., kde pravděpodobně nastoupí proti obhajujícím mistrům MMM, Tokio Hotel. Ale pokud si myslíte, že má z nich Sheeran strach, tak jste na omylu. Proč? Než turnaj začal, tak si ani nebyl vědom existence Tokio Hotel.

"To je americká kapela? Nechci znít divně, ale neslyšel jsem o nich. Asi žiju pod skálou, když obhajují titul," smál se Sheeran. "Musí mít mentální základnu fanoušků. Moji fanoušci, nevím, kolik času stráví před počítačem; mají školu a jiné věci! Nemůžou tam celý den sedět a opisovat Captcha kódy."

Bravo DE 15/2013 - Bille, proč nenajdeš tu pravou?

3. dubna 2013 v 20:10 | Mischigan
abcwu32WabsTIzeB achchqO7acgnzlyG


Proč je DSDS-porotce už 8 let single - a jak mu teď chce pomoct jeho bratr Tom

Tak dlouho sám! Jen v BRAVU mluví Tokio Hotel-hvězda o jeho milostných problémech.

Je to ročník divokého flirtu a velkých emocí! Ex-kandidátka Sarah Joelle Jahnel (23) tvrdí, že mezi kandidáty je sex bez konce. A s Lisou Wohlgemuth (21) a Erwinem Kintopem (17) je mezi kandidáty "Deutschland sucht den Superstar" naprosto mazlivý milostný pár. Ach, láska umí být neuvěřitelně krásná: když najdeš někoho, kdo je tady pro tebe. To je přece ten nejpěknější pocit na světě! Ale co když do tvého života tento člověk nepřijde. Čekáš, čekáš, a nic se prostě neděje! Zatraceně! Tak je to i u hvězdného porotce "DSDS" Billa Kaulitze (23). 23letý je už osm let single! Věčnost! Tak dlouho žádné tulení, líbání a žádní motýlci v břiše. Jak smutné! Předtím než zpěvák prorazil se svojí kapelou Tokio Hotel v létě 2005 a stal se hvězdou, měl pět přítelkyň. Potom nic nepřišlo - a to i přesto, že ho dívky na celém světě zbožňují. Rocker naprosto otevřeně: "Samozřejmě si přeju, aby to vyšlo i u mě. Každý člověk je přece stvořený k tomu, aby byl s někým jiným." Ale proč to tak není u tebe, Bille? "To se taky často ptám," směje se, krčí rameny a snaží se najít odpovědi: "Mám velké potíže důvěřovat lidem. Je to ve mě zakotvené. To by mohl být problém." Což je ale pochopitelné: TH-hvězda stojí ve světle reflektorů od 15 let. "Kdo mě má opravdu rád? A kdo mě pokládá jen za skvělého, protože jsem slavný?" Otázky, které přichází, když zpěvák a porotce poznává nové lidi." Kromě toho mám možná i velké představy o lásce. Hodně lidí je ve vztahu, protože neumějí být sami. To bych nechtěl. Buď všechno, nebo nic! Když jsem zamilovaný, tak úplně - a navždy a navěky. Taky se nechci s někým domlouvat, všechno prostě musí sedět." Najít pro sebe "dokonalého člověka" - jaká to pěkná představa. A tak romantická. Ale někdy přece musíme dát šanci i někomu, kdo se na první pohled nezdá "dokonalý", protože city se stejně jako důvěra vyvíjí v průběhu času. Teď to chce svému bratrovi objasnit i Tom. "Pro Billa samozřejmě není jednoduché seznámit se s ženami, když jsem u toho já," vtipkuje, potom ale vážně říká: "Sranda stranou. Opravdu chci Billovi pomoct. Pořád mu říkám, že má příliš vysoké nároky, pokud jde o lásku." Na rozdíl od Billa neměl Tom nikdy problém sblížit se s dívkami. Právě naopak: Když kluci z Loitsche u Magdeburku prorazili s Tokio Hotel, on si na na pokoj pravidelně bral groupies - a mluvil o tom zcela otevřeně. Ale divoké časy jsou pryč. 23letý je teď šťastný s JEDNOU dívkou. Od roku 2011 by měl být s Hamburčankou Riou (27). A co říká Bill na to, že má Tom přítelkyni? "Je to divné. On někoho má, já ne. Ale přesto vím, že mezi sebou pořád budeme mít ten nejbližší vztah. U nás to tak je - a v tomhle musí dívky ustoupit. Jsme v dvojitém balení. Abych tak řekl, dívka musí mít vztah s námi oběma." Bratři jsou opravdu nerozluční. Tahle dvojka vystupuje jenom v duu - jako teď v "DSDS." To je dělá opravdu silnými: Bill a Tom si často rozumí jen prostřednictvím myšlenek nebo pohledů. A dokonce si přísahají: "Chceme společně zemřít!" Ale život bez lásky? To oba nechtějí. Tom své štěstí už našel - a doufejme, že Bill taky brzo někoho najde. Osm let samoty je víc než dost…


Ricardo Bielecki: Jak to jde s Tomem a Billem?

28. března 2013 v 15:41 | Mischigan

Tom a Bill Kaulitzovi (23) obstarávají svěží vítr v porotě aktuálního ročníku DSDS.

Obě "Tokio Hotel" - hvězdy jsou jen o něco starší než mnoho kandidátů DSDS, nastává tak otázka, jaký je vztah porotců k jejich chráněncům.

Ricardo Bielecki si s dvojčaty skvěle rozumí, prozradil v "InTouch Online".

"Ještě jsme neslavili, ale často nás navštěvují. Dávají nám tipy a rady. A pořád nám říkájí, že když budeme potřebovat pomoc, tak se máme ozvat. Jsou velmi ochotní pomoci," říká.

Vedle toho jsou stále velmi profesiální, "ale stále tam hraje roli i srdce," říká Ricardo.

"Především u Billa, protože on se už před deseti lety zúčastnil jedné castingové show. Celé to vidí i z druhé strany," vysvětluje zpěvák, který by rád nahrál song s Timem Bendzko nebo Michaelem Bublé. V Německu by to byl určitě Tim Bendzko. A mezinárodně Michael Bublé.


DSDS 2013 - proč je Susan Albers nadšená Billem

27. března 2013 v 21:02 | Mischigan

Essen. V desátém ročníku DSDS se Susan Albers z Rhede podařilo dostat mezi Top 10. 28letá dělá hudbu už roky a vydala i vlastní album. Teď chce Susan prorazit: "Ukážu vše, co se ve mě skrývá," říká v rozhovoru s mediální skupinou WAZ.

[...]

Susanin favorit mezi porotci je ale jiný: "Bill Kaulitz mě neuvěritelně pozitivně překvapil," říká. "Tolik už toho zažil, ale vůbec není arogantní, je velmi milý a vyspělý." Také styl oblečení zpěváka Tokio Hotel je skvělý. Ale duet by si s ním asi nezazpívala. "Tady bych si jako partnera vybrala George Michaela nebo Herberta Grönemeyera," sní Susan.


Hot focení s Billem a Tomem

27. března 2013 v 20:48 | Mischigan


To, že jsou nej stylovějšími porotci "Německo hledá Superstar" všech dob dosvědčili Bill a Tom Kaulitz při žhavém focení.

Bill a Tom Kaulitzovi se proslavili v roce 2005 s Tokio Hotel. Od té doby mají tito kluci milióny fanoušků, jsou módními vzory a snem mnoha dívek. A i jako členové poroty DSDS jsou 23-letí opravdu dobří. Mnoho diváků show sleduje dokonce jen proto, aby je viděli.

Bratři byli během castingů nápadní obzvláště kvůli svému šílenému stylu, kteří mnoho fanoušků rádo kopíruje. Že mají ručičky pro módu, dokázali v novém focení pro RTL. Bill stojí před kamerou v rockové motorkářské bundě, má k tomu oblečené vyprané džíny a vysoké tenisky. Tom se naproti tomu rozhodl pro ležérnější outfit: pletenou bundu na tílku, kalhoty a cool tenisky. Tak styloví porotci v DSDS skutečně ještě nikdy nebyli!


Překlad: by Samantha

Tento Bill je žena!

26. března 2013 v 18:48 | Mischigan
image host

Kolínčanka Yvonne Schreiber vypadá jako její idol

Vždy jsme to tušili, teď je to venku: Bill Kaulitz (23) je žena! Přinejmenším jeho kolínská verze! Yvonne Schreiber (21) je autentická Billova dvojnice z NRW. Maskérka napodobuje jeden vzhled za druhým. V druhé liveshow "Německo hledá Superstar" v kolínské hale Coloneum se jí velké přání stalo skutečností: má fotku se svým velkým idolem. "Nikdy jsem si nemyslela, že to s tou fotkou vyjde," těší se Yvonne v rozhovoru s Express. O obrázek s Billem se snažila dlouhých pět let - neúspěšně. V DSDS liveshow to ale klaplo. Člen štábu Yvi během reklamní přestávky vytáhl dopředu a postavil ji před skutečného Billa.

Co si o tom ten myslel? "Bill se těšil. Vzal mou ruku a prohlížel si namalované tetování," básni. Obzvlášť udivený byl jejími vlasy. "Vůbec si nemyslel, že to mám paruku," směje se. "Já mám vlastně dlouhé vlasy."

Trvá dva dny, dokud se Yvonne stane Billem. Namalovat tetování, make-up, umístit piercingy - to trvá a stojí peníze. "Kolik jsem už utratila, vůbec nevím," říká. "Mnohé z toho si dělám sama." Přece Yvonne je maskérka. Šílené: Vlastně to dlouho byla její paruka. "Nedávno jsem jí ostříhala vlasy. Chvíli nato jsem viděla, že Bill má znovu dlouhé vlasy. Za tři týdny mám hotovou novou paruku," oznamuje Yvi. Pak se bude spolu s kamarádkou Carinou Classen (21) - dvojnici Toma, pokoušet o další fotku s Tokio Hotel-dvojčaty. "Slíbila jsem si, že to vyjde."

DSDS Magazin 01/2013 - Tom & Bill rozhovor

26. března 2013 v 18:33 | Mischigan
image hostimage host

Jsou hvězdami na celém světě! Teď hledají Superstar 2013.

Co vás přimělo sedět v porotě DSDS?
Bill: I když to zní jako klišé, tak je to samozřejmě něco kompletně jiného než všechno, co jsme zatím dělali. Jako člen poroty máš velkou zodpovědnost. Ovlivňuješ budoucnost kandidátů.
Tom: DSDS poskytuje vítězi tuhle neuvěřitelně úžasnou platformu. Alespoň jeden velký hit a 500.000 € jsou dobrý vstup. Co s tím ten interpret potom udělá, je už jenom na něm. Je důležité, aby našel správné rozhodnutí.

Jaké jsou vaše silné stránky jako porotci, co můžete obzvlášť dobře ocenit?
Bill: Tom a já děláme hudbu od našich 7 let. Teď jsme asi 9 let v hudebním průmyslu a tím jsme prakticky vyrostli. Známe malá podia stejně jako ta velká, známé dobré a špatné stránky a nasbírali jsme hodně zkušeností, které bychom rádi předali našim kandidátům. Chceme je doprovodit na jejich cestě do hudebního průmyslu a dát jim malou pomoc do začátků.
Tom: Doufáme, že si z toho kandidáti něco vezmou. Vždy to tak není! Ten největší faktor je samozřejmě to, kolik potenciálu dá interpret do toho, aby odstartoval reálnou kariéru.

Co musí mít kandidát, aby si získal srdce porotce?
Tom: Myslím, že jsme jednotní. Chceme osobnosti. Hledáme umělce a ne lidi, kteří prostě jen dobře zpívají.
Bill: Někoho, kdo vás strhne a kdo chce svůj život strávit děláním hudby. Který přinese něco, co se nedá nikoho naučit…

Na co by si kandidáti měli dát pozor při live-vystoupeních?
Bill: Aby se cítili pohodlně - se songem, svým hlasem a samozřejmě i se svým podiovým outfitem. Není nic horší, když jdete na podium a necítíte se dobře. Každý kandidát má večer své 2-3 minuty, do kterých musí dát vše a především si to užít. To si přeju!

Máte nějaké ultimativní rady, jak mají před show ovládat nervozitu? Máte před vystoupením nějaký rituál?
Tom: Hodinu a půl před show se kapela sejde. Společně se rozcvičujeme. Bill si zpívá a my jsme nervózní spolu. Nikdo nás neruší.
Bill: Na to žádná ultimativní rada není, a pokud je, tak bych ji rád věděl!!! Jedna věc je naprosto jistá: Je jedno, jak dlouho to děláš, nervozita tu je a pořád zůstává. Když už nejste nervózní, potom je něco špatně…
Tom: Oh. Možná přece jen mám jednu ultimativní radu: Před vystoupením jít bezpodmínečně na toaletu. Když si odlehčíte ještě před vystoupením, potom bude vystoupení ještě uvolněnější. To jsem se naučil od našeho basisty.

Máte stejné favority nebo podporujete úplně odlišné favority? Měli jste konflikt?
Tom (směje se): Bylo by to pěkné, ale Bill a já máme stejné favority. Jsou to částečně lidé, o kterých v zákulisí hodně diskutujeme. Když by byl nějaký konflikt, tak spíše s Dieterem a Mateem.
Bill: Tom a já jsme se už bohužel museli rozloučit s kandidáty, které bychom rádi viděli v live shows.

Jaký vliv máte na kandidáty mimo kamery? Budu jim dávat rady?
Bill: Ano, samozřejmě. Tom a já je chceme popostrčit a poradit jim. I na to jsme tady! Nemáme žádný zájem vidět někoho selhat nebo se zesměšnit. Chceme, aby rostli týden od týdne a lepšili se, s tím se na nás můžou spolehnout. Před a za kamerami!

Jaké zkušenosti, které jste v showbyznysu nasbírali, můžete předat kandidátům.
Tom: Na jejich cestě se jim pokusíme předat co nejvíc pozitivního, protože to negativní brzo přide.
Bill: Kandidáti se nás můžou na cokoliv zeptat a my se samozřejmě pokusíme, abychom je před pár věcmi chránili. Ale nakonec musí oni udělat svoje vlastní chyby.

A z vašeho pohledu, co je rozhodující faktor, který z někoho dělá superstar?
Tom: Těžko říct. Lidé z branže by řekli: Vyzařování, vášeň, ctižádost atd. Na konci je to přece to stejné, jako když se zamilovaného zeptáte: "Proč ses zamiloval právě to této osoby?" Nejde to popsat, prostě to tak je!

Pendlujete mezi L.A. a Kolínem - jaký to je pocit cestovat ve dvou světech?
Bill: Někdy je to zvláštní. V každém případě to jsou dva světy, které by od sebe už nemohly víc lišit.
Tom: Milujeme obojí a jsme rádi, že to tak můžeme dělat!

Klíčové slovo styling: Jste kluci, kteří vyčnívají. Jak důležitý je styling a osobnost pro interpreta, aby začal v hudební branži?
Bill: To se nedá zobecnit. Záleží to na tom interpretovi! Jsou interpreti, u kterých je styling úplně jedno a jsou interpreti, ke kterým styling prostě patří. Osobnost je důležitá! Styling přichází osobností.

Pro všechny fanoušky Tokio Hotel: Co se děje ve vašem životě kromě DSDS? Na co se můžou fanoušci těšit v roce 2013?
Bill: Na nové album. Ještě nevíme, kdy vyjde, ale rozhodně ho vydáme v roce 2013.
Tom: Teď jsme s celou kapelou ve studiu a sedíme nad finální produkcí. Songy na albu jsou už jasně stanovené!


 
 

Reklama