Březen 2014

Musical March Madness 2014 - 3. kolo

31. března 2014 v 21:33 | Mischigan |  NEWS

Jak jinak... kluci postupují do dalšího, třetího hlasovacího kola :)

Tokio Hotel vs. Phantogram

↓↓↓
↑↑↑

Hlasovat můžete tentokrát jen tři dny a to do 02.04.2013!


Happy Birthday!!!

31. března 2014 v 15:19 | Mischigan |  About Georg Listing
I my se přidáváme a přejeme Geovi jen to nejlepší k narozeninám a především hodně zdravíčka! :) Páni... už 27 let, letí to jako blázen. Začala jsem kluky poslouchat, když jemu bylo 20, neuvěřitelný :o))
TH - Facebook 31.03.2014

31. března 2014 v 15:01 | Mischigan |  TH on Facebook

Všechno nejlepší k narozeninám, Georgu!Captured Heart - 8. díl (Narozeninový oběd)

31. března 2014 v 14:59 | Mischigan |  Captured Heart
BYLO neuvěřitelné, jak čas plynul. Moje narozeninová oslava byla za rohem, Bill s přípravami nadělal takový humbuk, že se to ani nedalo přehlédnout. Až jsem se obávala, co všechno připravuje. Doufám, že je v přípravné radě i Tom, aby ho trochu krotil, protože nemám ráda nějaké veliké oslavy. Když se u nás několikrát objevila i Ria, opravdu jsem se začala bát, jak ten večer proběhne. Dokonce jsem mu nabízela, že mu s něčím pomůžu, ale hned nesouhlasně zavrtěl hlavou. Dostala jsem přikázáno sedět a dívat se na televizi.
"Zlato, nezajdeme do města na jídlo? Nebo si můžeme vyrazit po obchodech, říkalas, že bys potřebovala nové kousky kvůli bříšku, ne?" posadil se vedle mě Tom. Podezřívavě jsem se na něj podívala a pak se zasmála.
"Máš mě dostat z domu, co?" zeptala jsem se. Na nákupy se mnou nikdy nechtěl chodit, vždycky se vymlouval na to, že Bill je lepší společník na takové babské chvilky.
"Bylo to hodně okaté, co?" zamrkal. Znovu jsem se rozesmála. I když jsem neměla ráda překvapení, nebyla jsem veliký fanoušek narozeninových oslav, na kterých jsem se nemohla opít jako kdysi, na jídlo ve městě by mě nalákal i tak.
"Můžeme se jít někam najíst," pokývla jsem hlavou, "ale na nákupy se mnou už nemusíš," poplácala jsem ho po stehně.
"Děkuji," naklonil se ke mně, aby mě políbil na tvář. "Já jsem Billovi říkal, že tak blbá nejsi," pousmál se. "Tak si vezmi nějaké hezké šatičky a můžeme jít," položil mi paži kolem ramen. Zvedla jsem pohled k jeho obličeji.
"Mám se rovnou obléct na tu tajnou oslavu, o které nevím, nebo budu mít ještě čas se pak převléct?" zeptala jsem se.
"Pořádně se nastroj, protože ten oběd bude část mého dárku," mrkl na mě. Usmála jsem se na něj a vstala. Ještě jsem se opřela o jeho stehna, abych se dostala k jeho rtům, a dlouze ho políbila.
"Fajn, dej mi pár minut," zamumlala jsem a napřímila se, abych se vydala do pokoje.

TH - Facebook 27.03.2014

31. března 2014 v 14:56 | Mischigan |  TH on Facebook

Jestli psi nejsou v nebi, potom když umřu, chci jít tam, kam šli oni. - citát Willa Rogerse


Captured Heart - 7. díl (Rozhozené hormony)

26. března 2014 v 19:42 | Mischigan |  Captured Heart
SICE to bylo poprvé, co se malý začal pohybovat tak, že jsem ho cítila, ale o to častější to bylo. Během toho večera jsem ho cítila hned několikrát, až mě samotnou udivovalo, jak se najednou začal projevovat. Nebylo to nepříjemné, spíš naopak. Měla jsem potřebu se pořád usmívat. I přes to, že se na mě Ria dívala divně po celou dobu večera, dokud neodešla, bylo mi to najednou jedno. Pod srdcem jsem chovala dítě, Tomovo dítě, což pro mě bylo nejpodstatnější. I když to znamenalo, že moje postava už nemusí být to, co bývala, momentálně mi to bylo opravdu jedno.

Než všichni odešli, docela to trvalo. Nabídla jsem se, že Ester pomůžu se sklízením ze stolu. I když jsem nemusela, i když mě posílala spát, přesto jsem jí ráda pomohla. Aspoň jsem si mohla trochu protáhnout nohy před tím, než jsem se vyvalila do postele. Sebrala jsem poslední sklenice ze stolu a s povzdychnutím zamířila do kuchyně.
"Ségra," oslovila mě Ester a s nakloněním hlavy se na mě podívala. "Nebude ti vadit, když pár těch přátel tady přespí, že ne?" ujišťovala se. Usmála jsem se.

Musical March Madness 2014 - 2. kolo

24. března 2014 v 20:31 | Mischigan |  NEWS

Kluci postupují do dalšího kola :)

Tokio Hotel vs. Bayside

↓↓↓
↑↑↑

Hlasování 2. kola končí 31.03.2014


Captured Heart - 6. díl (Posezení na terase)

24. března 2014 v 20:26 | Mischigan |  Captured Heart
KDYŽ jsme se vrátili z oběda, byla jsem neskutečně unavená. Nebylo to ani tím, že bych se unavila chůzí, ale tím, jak jsem si pořád musela dávat pozor, jestli za námi někdo nejde, jestli se zpoza rohu neobjeví skupinka fanynek, jestli v okolí není něco nebo někdo, kdo by mohl ublížit mému dítěti. Sice jsou tady v Americe fanoušci přátelštější, ale i tak jsem pořád měla nepříjemný pocit, kterého se těžko zbavovalo. Proto jsem byla ráda, když jsem ve zdraví a bez škrábance překročila práh našeho domu. Moc hluku jsem nevydávala, když jsem si zula boty, takže jsem asi překvapila Billa a Ester, když jsem na ně promluvila.
"Jsme zpátky," zavolala jsem od dveří do obývacího pokoje. Oba dva sebou cukli, jako bych je načapala při něčem nekalém. Bill rychle sklidil nějaké papíry ze stolu a otočil se ke mně s provinilým úsměvem na tváři.
"Tak brzo? Myslel jsem, že si dáte moučníky aspoň dva," popíchl si, když sklouzl pohledem k mému břichu, které se teď zakulacovalo rychleji, než jsem si vůbec stačila všímat. Jen jsem zavrtěla hlavou.
"Nemůžu se zase tak cpát, kdo by potom ty kila shazoval," pokrčila jsem rameny. Zasmál se a vstal, hlavou pokynul Ester, aby ho následovala do jejich ložnice. Buď je to něco mezi nimi, nebo se opravdu snaží utajit nějakou velikou věc. Ale jak jsem byla momentálně unavená, tak mi to bylo docela jedno. Posadila jsem se na pohovku před televizi a natáhla nohy před sebe, opřela jsem si je o konferenční stolek a prsty si promnula svaly za krkem. Teď bych masáž potřebovala já.

Audi R8 & Tom

20. března 2014 v 8:14 | M@rť@ |  Tom - photos
Bože jak já to auto miluju :) mmm a ještě jak tam Tom nakukuje :) hned bych se s ním povozila :) :D


This is Tokio Hotel! ♥

20. března 2014 v 8:11 | M@rť@ |  Band - photos

Schováváme se...

20. března 2014 v 8:09 | M@rť@ |  Tom - photos
Ty jo, občas si říkám, že ten jejich život není dvakrát jednoduchej :( někam si vyjdou a jsou sledováni paparazzi a oni nevědí jak se potom schovat. Neříkám...jsem ráda, když vidím nějakou fotku od paparazzi ;) ale pro ně to musí být šílený. A zrovna je paparazzi chytí když nechcou být sledováni a tak jim nezbyde nic jinýho než se schovat aspoň za ruku...je mi jich líto...ale musím uznat, že i když se Tom tady na té fotce schovává, tak mu to děsně sluší :) :D


Keep smile :)

20. března 2014 v 8:03 | M@rť@ |  Animation

Captured Heart - 5. díl (Na ultrazvuku)

19. března 2014 v 20:16 | Mischigan |  Captured Heart
CESTOU k doktorce mě Tom držel za ruku, měli jsme propletené prsty, jako bychom snad byli první týden spolu. Pořád zamilovaní, pořád šťastní. Už jsem se těšila, až mi doktorka řekne, jestli vlastně čekáme holčičku nebo chlapečka. Ani nevím, co bych sama chtěla, ale vím, že Tom by chtěl určitě kluka. Dokážu si ale představit, jak se mazlí s holčičkou, oslovuje ji princezno, a chrání ji jako správný taťka. Jenom při té představě jsem se musela usmívat jako blázen.
"Co když to bude holčička?" zeptala jsem se Toma. Když se na mě podíval, stiskl mi ruku a usmál se.
"Tak by to byla holčička," pokrčil rameny. "Pořád to bude dítě mě a tebe, takže se nebudu cítit zklamaný, když to nebude syn," naklonil ke mně hlavu.
"Miluju tě," pošeptala jsem mu. Stoupla jsem si na špičky, abych dosáhla na jeho rty, než jsme vešli dveřmi do budovy, kde moje doktorka měla ordinaci.
"Nebude to trapné, že tam budu s tebou?" zeptal se, jako by se obával, že si tam trhne neskutečnou ostudu.
"Ne, bude to neuvěřitelně romantické," pohladila jsem ho po paži. "Málokterý chlap na to má kuráž, aby šel na ultrazvuk," usmála jsem se na něj.
"Když to říkáš," pokrčil rameny. Zasmála jsem se a znovu mu stiskla paži. Asi mám opravdu štěstí, že mám takového hodného chlapa, protože ne každý by byl ochotný tohle podstoupit.

TH - Facebook 19.03.2014

19. března 2014 v 19:55 | Mischigan |  TH on Facebook

Toto místo je určitě běh dvojčat... Georg
Musical March Madness 2014 - 1. kolo

17. března 2014 v 23:02 | Mischigan |  NEWS

Dnešním dnem 17.03.2014 začalo 1. kolo hlasování v MMM 2014
Tentokrát se může hlasovat pouze tehdy, pokud jste přihlášeni na FB, Twitteru nebo e-mailu.

Tokio Hotel vs. Korn

↓↓↓
↑↑↑

Hlasování bude trvat až do pondělí 24.03.2014


Twitter 17.02.2014

17. března 2014 v 22:49 | Mischigan |  NEWS

Děkujeme moc za nominaci! Je tu první kolo!: http://www.mtv.com/content/news/musical_march_madness/
TH - Facebook 17.3.2014

17. března 2014 v 22:41 | Mischigan |  TH on Facebook

Šťastný den Sv. Patrika!MMM - Tokio Hotel chtějí opět vyhrát

16. března 2014 v 21:22 | Mischigan |  NEWS

V pětileté historii turnaje MTV's Musical March Madness nedominovala žádná kapela jako Tokio Hotel, němečtí rockeři, kteří jeli na podpoře jejich fanatických "Aliens" do tria finální čtveřice a do mistrovství v roce 2012.

Je to docela působivé resumé, především s ohledem na to, že Tokio Hotel nevydali od roku 2009 žádné album, i když to v loňském roce chtěli změnit. Prohlásili, že nové album vydají, pokud opět vyhrají.

Samozřejmě, jak vám každý Alien řekne, nebylo tomu tak, protože TH byli z turnaje vyhozeni konečným vítězem Edem Sheeranem, tento těsný sporný boj měl odezvu jako největší utkání v historii MMM.

A nemyslete si, že Tokio Hotel nestrávili minulý rok děláním si starostí z porážky…protože ve zbrusu novém MMM videu exkluzivně poslaném MTV News, oznámili, že mají v plánu to zase všechno vyhrát. A tentokrát se nespoléhají jen na své fanoušky, aby jim obstarali vítězství; ne, mají i Power Ranger Power, a jedno velmi zuřivé štěně jménem Pumba.

"Opět chceme vyhrát…a ranger Pumba chce vyhrát taky. Jestli nevyhrajeme, bude opravdu znepokojený a asi vás všechny pokouše," řekl frontman Bill Kaulitz. "Tento rok to pro nás bude velmi vzrušující, protože vydáváme naše nové album, a tuhle cenu chceme vyhrát taky z toho důvodu, protože tím bude rok ještě lepší."

Samozřejmě, s Sheeranovým odstoupením z letošního turnaje se cesta Tokio Hotel za vítězstvím zdá být jednoduchá (i když jsme ještě nepočítali Fall Out Boy nebo Imagine Dragons). Nejtěžší výzvou pro Tokio Hotel může totiž být jen kvalifikování se do turnaje.

Ale tohle je místo, do kterého můžete vstoupit.

Protože v tomto roce poprvé necháme fanoušky, aby vybrali všechny kapely do MMM 2014: Vaše výběry můžete tweetovat @MTVNews pomocí hashtagu #MMM.

Celý týden to budeme sledovat, a potom, v pondělí 17. března, odhalíme na MMM.mtv.com plnou sestavu 64 kapel.

Takže, pokud chcete vidět, jak Tokio Hotel získají zpět korunu, bude lepší je nominovat! Oh, a asi by nebylo na škodu shromáždit vojska; šiřte slovo na Facebooku a Twitteru a v pondělí 17. března se vraťte, protože MMM 2014 oficiálně začne!