Leden 2014

At Christmas 25. díl

31. ledna 2014 v 23:21 | Mischigan |  At Christmas
Bylo opravdu zábavné sledovat Billa, když se mi snažil vysvětlit, jak se má snowboardu udržet rovnováha, jak se mám rozjet a jak zase zabrzdit. Byl to toho tak zapálenej, že si ani nevšiml, že jsem nedávala pozor na to, co mi říkal, ale na to jak se u toho tvářil.
"No tak si to teď vyzkoušej," kývl na mě a na prkno v mé ruce.
Sice jsem ho vůbec nevnímala, ale po chvilce snažení jsem si dokonce i zavázala sama vázání.
"No vidíš tohle si zvládla," obdařil mě svým úsměvem.
"A teď se zkus pomalinku rozjet, jak jsem ti ukazoval," nabádal mě můj drahý instruktor.
"Ok jdu na to," pokrčila jsem nohy v kolenou a odpíchla se z místa a už to pomalu jelo. Naštěstí mě Bill vzal někam na rovinku, abych si to nejdříve vyzkoušela.
"Tradááá," prozpěvovala jsem si a pomalu zrychlovala.
"A teď musíš přenést váhu na druhou nohu," poučoval mě Bill dál. "A pomalu se pomalu zastav."
"Zatím je to dobrý." zavolala jsem na něj a vesele pokračovala ve svém tempu. Všichni říkají, jak je to těžké naučit se na snowboardu a zatím je to uplná brnkačka.

Jak výstižné...

31. ledna 2014 v 21:59 | Mischigan |  Band - photos
Souhlasím :D :D buď můžu brečet a nebo se řáchat smíchy :D
TH - Facebook 29.01.2014

30. ledna 2014 v 0:18 | Mischigan |  TH on Facebook

I am...

29. ledna 2014 v 20:06 | Mischigan |  Bill - photos

At Christmas 24. díl

29. ledna 2014 v 19:41 | Mischigan |  At Christmas
"Bille vstávej nebo jestli se dole neukážeme do 10 minut Georg nás půjde zase burcovat." otočila jsem se na něj a on si pořád lebedil v posteli opřený o ruku a pozoroval mě.
"Ten už se nevrátí," smál se a olízl si rty.
"Tím bych si tak jistá nebyla."
"Georg má z tebe respekt, když si mu řekla ať ti sem neleze, tak ti sem nepoleze." vysvětlil mi a schválně se na posteli rozvalil a vystavoval.
"Můžeš mi říct, kam si prosim tě odhodil, ten můj svetr?"
"No to teda nemůžu." ozvalo se spokojeně z postele.
"Bille no tak, kde je ten svetr?" stála jsem u postele s rukama v bok.
"Fajn nedostaneš tričko," u postele jsem uviděla jeho tričko a na protest jsem mu s ním začala mávat před obličejem, ale tak, aby na něj ze svého lehu na posteli nedosáhl.
Najednou se na schodech ozvalo zase dupání, jako když mají sloni pohotovost.
"Jsem ti říkala, že se Georg vrátí." řekla jsem směrem k Billovi, rochnícím se na mojí posteli.
Jen co jsem dokončila větu, dveře se bez klepání rozrazily a dovnitř vpad jako velká voda Tom.

Magic colors (by JJ Carpé)

29. ledna 2014 v 19:08 | Mischigan |  Drawing, ArtUž aby to bylo, kluci!

29. ledna 2014 v 19:06 | Mischigan |  Band - photosBill & Tom App (28.01.2014) - článek č. 219

29. ledna 2014 v 18:45 | Mischigan |  BILL & TOM - APP

Tom: Lakers vs. Pacers

užil jsem si hru!
Kdo má rád basketball?
At Christmas 23. díl

27. ledna 2014 v 22:20 | Mischigan |  At Christmas
Hned jak jsem dojedla, pošeptala jsem Billovi, že jdu nahoru a vyrazila do mého a Tomova pokoje a doufala, že tam bude. Nebyla jsem ještě ani v mezipatře, když jsem slyšela, že se otevřely a zavřely dveře od jídelny. Že by Bill vyrazil za mnou? Byla jsem si téměř naprosto jistá, že je to on a čekala jsem až se objeví na schodech.
Zpoza rohu se ale schodech objevila Zoe. Úsměv mi automaticky povadl, ale snažila jsem se to zakrýt, jak jen to bylo možné.
"Á Zoe." prohrábla jsem si vlasy. Připadala jsem si jako kdyby mě přistihla při něčem nekalým, ale já tady jenom čekám na svého přítele. Och jak krásně to zní. Bill..můj přítel.
"Jo já, nebo si čekala někoho jinýho?" propalovala mě pohledem "určitě mi lžeš."
"Já? Nééé proč měla bych?" usmála jsem se a v duchu si nadávala, jaká jsem špatná herečka.
Zoe se na mě zase nedůvěřivě podívala a ukázala na mě prstem.
"Chloe, musíme si promluvit. Hned." a strkala mě směr svůj pokoj.
"Fuuuj. Co vám to tady smrdí?" zacpala jsem si na protest nos a prstem ukazovala na hromadu čehosi, odkud se linula ta nevábná vůně.

Inexperienced - Epilog

27. ledna 2014 v 22:10 | Mischigan |  Inexperienced
WARNING: 18+

TENHLE den jsem si plánovala hodně dlouho. Snila jsem o něm několik nocí, po téhle chvíli jsem toužila věky. Určitě každá dívka se těší na své poprvé, ale taky se toho obává. Protože jsem teď byla s Tomem, měla jsem dobré tušení, že nebudu litovat svého rozhodnutí. Věděla jsem, že Tom to umí, ví, co a jak. Hodně věcí se dá naučit, hodně jsem toho věděla od Billa, ale realita je vždycky jiná. Praxe je jiná. Nikdy to nebude ideální, nikdy to nebude takové, jak to popisovala kamarádka. Každá holka to prožívá jinak, každá se obává jiné věci. Ale jediné, co jsem teď chtěla já, bylo, aby to konečně udělal, aby mě nedráždil, ale prostě na to vlítnul. Jak se ale zdálo, chtěl mě trápit, možná ještě více, než já před chvílí jeho. Když jsem zavzdychala, usmál se a sklonil se k dalšímu polibku.

Přetočila jsem se nad něj a posunula se níž, abych mohla udělat šťastným i jeho, ale hned mě zarazil.
"Počkej," pošeptal a posadil se, takže jsem z něj sjela na matraci. "To by nebylo férové, vždyť ti jednu službičku dlužím, ne?" připomněl mi. Jen jsem pokrčila rameny.
"Popravdě, je mi to docela jedno," podívala jsem se mu do očí.

TH - Facebook 27.01.2013

27. ledna 2014 v 21:17 | Mischigan |  TH on Facebook

Pozdní večerní schůze poslouchání #Aliens #BTK
TH - Facebook 26.01.2013

27. ledna 2014 v 21:12 | Mischigan |  TH on Facebook

#IamToday ... ten, kdo se chystá probudit Billa s tímhle, ha! TomKrasavečeeeek

26. ledna 2014 v 22:58 | Mischigan |  Bill - photosOn Humanoid city tour

26. ledna 2014 v 20:31 | Mischigan |  Gustav - photosAt Christmas 22. díl

26. ledna 2014 v 20:21 | Mischigan |  At Christmas
Pohledem jsem pořád zírala na dveře, kterými před chvíli praštil Tom. Asi jsem to kapku přehnala, když jsem to na něj takhle vybalila před ostatníma. Měla jsem právo být na něj naštvaná, ale tohle jsem dělat asi neměla. Bylo mi ho tak líto, když tady chudák seděl a všichni se bavili na jeho účet. Jsem hold měkká, Tom je pěknej hajzlík a mě je ho nakonec stejně líto. To je moje slabá stránka, vždycky si říkám, že vytrvám a budu neúprosná, ale vydržím to maximálně tak 10 minut.
Ostatní u stolu se dívali střídavě na mě a pak na dveře a pak zase na mě a na dveře. Nikdo nic neříkal. Tuhle hustou atmosféru přerušil až příchod číšníka, který nám přinášel jídlo.
"Tak si asi sedneme ne?" postrčil mě Bill k volné židli.
"Jo" kývla jsem a sedla si ke stolu.
Ani jsem nevnímala co jim, jenom jsem do toho štourala vidličkou. Sakra když se něco konečně dá do správných kolejí, posere se to jinde.
Vždycky jsme se s Tomem škádlili a poštuchovali, ale ještě nikdy nebyl takhle smrtelně uraženej jako teď. Proboha co mu zase přelítlo přes nos. Asi bych se mu měla omluvit. Jo to bych asi měla. Kývala jsem si sama pro sebe hlavou a nabodla na vidličku neposlušnou bramboru, který mi pořád klouzala po talíři.

Inexperienced - 25. díl

26. ledna 2014 v 20:17 | Mischigan |  Inexperienced
WARNING: 18+

NEŽ jsme se dostali do pokoje, museli jsme projít kontrolou v podobě Billa a Mony. Hned se ptali, proč už nejsme ve vodě, a kam vůbec jdeme. Když se pak Bill usmál a zeptal se, jestli se s nimi budeme dívat na film, Tom razantně zavrtěl hlavou. Zasmála jsem se a pohladila ho paži.
"Můžeme se podívat s nimi, ne?" zašeptala jsem, aby to slyšel jen Tom. Zatímco vyšel směrem ke schodům, otočil se na mě a podíval se takovým pohledem, že nechtěl věřit, jestli jsem tu otázku opravdu položila.
"Nadin, chci tě mít pro sebe. A myslím to naprosto vážně," zamumlal, když mě táhl do schodů. Musela jsem přidat do kroku, protože Tom šel svým tempem. Když natáhl nohu, aby udělal krok, já jsem musela udělat aspoň dva, abych se mu vyrovnala. Když jsem stoupla na poslední schod, zatahala jsem ho za ruku.
"To ti snad hoří za prdelí?" zeptala jsem se. Chtěla jsem, aby to znělo podrážděně, ale spíš to vyznělo jako nějaká veselá poznámka. Podíval se na mě až u dveří jeho pokoje, pokynul mi, ať vejdu první. Poslechla jsem ho, i když jsem si nebyla jistá, jestli to bylo nejlepší, co jsem mohla udělat.

Průhledné triko

26. ledna 2014 v 20:14 | Mischigan |  Bill - photos
uuuuh...
Záhada kolem jejich budoucnosti

26. ledna 2014 v 20:12 | Mischigan |  Articles, Interviews

TOKIO HOTEL. Od ústupu Kaulitz-dvojčat do USA se to kolem světově známé teenie kapely uklidnilo. Existují ještě vůbec? Hledání stop...
Čtyři roky zná německá úspěšná teenie kapela Tokio Hotel jednu cestu: cestu nahoru a strmě. Vždycky se mohli spolehnout na své "Aliens" - tak se fanoušci sami nazývají.

Prodali více než šest milionu nahrávek, fanoušci je katapultovali i do US-Billboard charts (39. místo), jejich kapelu oslavovali hysterickou láskou a někteří z nich se dokonce kvůli nim učili německy. 400 000 Aliens oslavovalo vystoupení před Eifffelovou věží, kde Tokio Hotel v roce 2007 pozval bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy. A Tokio Hotel děkovali jejich fanouškům: "Wir sterben niemals aus. Ihr tragt uns bis in alle Zeit. Sowas wie wir geht nie vorbei."

Ještě v listopadu dopřáli Aliens kapele European Music Award v kategorii Nejlepší fanoušci. Teď, po čtyřech letech od vydání posledního alba, ztrácejí trpělivost: "Kde je nový singl? Děláte si ze mě srandu? Miluju vás, ale mám už dost vašich lží!", nadává Daria Jaxn z Polska. "Nemůžeme čekat věčnost, naše trpělivost je na hranici," hrozí Paula Justine Jaworska z Polska. A Nacy Gotbow z Mexika prohlašuje: "Nepotřebujeme Twitter - potřebujeme hudbu!"

Od té doby, kdy se Kaulitz-dvojčata odstěhovala v roce 2010 do Los Angeles, aby unikla zmatku, se to až na porotcování minulý rok v DSDS kolem kapely uklidnilo. Několikrát slibovali Bill Kaulitz (24), Tom Kaulitz (24), Georg Listing (26) a Gustav Schäfer (25) přísun hudby: "Teď máme víc svobody než kdy předtím. Užíváme si tento čas a práci na našem novém albu. Denně na něm pracujeme," řekl Bill Kaulitz BUNTE v prosinci 2012.
Po tom všem jsme stále nic neslyšeli z jejich nového alba. Oficiální web Tokio Hotel je několik měsíců na dovolené. Kapela nechce komentovat svou současnou situaci, ani jejich nahrávací společnost Universal - která nebyla ani ochotna potvrdit, že Tokio Hotel stále existují. Fanoušci jsou naštvaní na zdržovací taktiky na Twitteru a Facebooku: "Vzrušující novinky přijdou opravdu brzo," nebo "Tokio Hotel opět s někým spolupracovali. Zůstaňte naladěni". K tomu melancholicky černobílé fotky nočního života Los Angeles ("LA noci, kdo jsi ty, kdo jsem já?") a fotka Billova nového tetování srdce zahrnující tajemnou zprávu ("Vrať mi srdce, které tvoje tělo odmítlo"). Jsou Tokio Hotel jako "tsunami" popové hudby ztraceni v hudební nirváně Los Angeles?

Jak se BUNTE z okolí kapely dozvědělo, dvojčata stále ještě žijí se svojí matkou Simone Kaulitz-Trümper v Hollywood Hills - a opravdu intenzivně pracují na novém albu. Také Georg a Gustav patří ještě ke kapele, jejich části nahrávají v Německu. Později se všechno namixuje dohromady. "Kapela se má dobře. Album vyjde tento rok, a potom jistě budou i live koncerty," říká producent Peter Hoffmann (60) BUNTE. "S nahráváním jsou hotovi, teď jde ještě o navázání a o výběr správných songů." Nějaké neshody s nahrávací společností?"Ne, na písních se s Universalem kompletně shodujeme. Ale mezinárodní datum vydání by mělo být dobře zvolené."

Proč to tedy trvá tak dlouho? "Když tvrdě pracujete, tak potřebujete delší dobu, abyste nabrali dech," říká Hoffmann. "Kluci měli neuvěřitelné penzum a potřebovali oddech, ale nic nebylo ztraceno."

Přítel kapely uvedl něco jiného: "Existuje sice dost songů, ale nahrávací společnost není se všema srozuměna. Je velké riziko vydat něco po tak dlouhé době. Universal a management se bojí, že to bude neúspěch, protože jejich dřívější fanoušci jsou starší."

Úspěšný producent Thomas Anders (50) vidí jejich comeback jako výzvu: "Pro teenie kapelu jsou čtyři roky pauzy věčnost. Bývalé publikum Tokio Hotel je starší. Teď musí rozlousknout popový trh dospělých. Miley Cyrus to dokázala - ale dokázala to bez pauzy a s pomocí skvělého amerického poradce."

Nejdříve jde o evropský comeback, později možná o návrat na americký hudební trh. Těžký cíl: "V USA jsou stovky kapel jako Tokio Hotel," říká hudební manažer Thomas Stein (64), který v Americe pracoval s Falcem a La Bouche. "Je těžké si tam vybudovat jméno. Je to jako navigovat obrovský kamion slalomem. Bez správného poradce narazíte do zdi."

Také Thomas Anders varuje před příliš vysokými cíli: "Je těžké se dostat na americký hudební trh. Když jsem to v roce 1990 zkusil v Americe s novým albem, moje nahrávací společnost mi řekla: nemůžeme to nabídnout. Lionel Richie jako producent chtěl za jeden song 100 000 dolarů. Na konci produkce by to stálo milion dolarů." Hned poté dodal: "Ani Robbie Williams se nedokázal prosadit na americkém hudebním trhu. I když má miliony a poradce."Cute

26. ledna 2014 v 20:00 | Mischigan |  Animation