Září 2013

Sexoušek Billoušek

29. září 2013 v 16:05 | Mischigan |  Bill - photos

A girl with a trouble - 3. díl (Umíněnost)

29. září 2013 v 16:04 | Mischigan |  A girl with a trouble
Zesílila jsem zvuk televize. Sice mi to nebylo nic platné, ale aspoň jsem dala jasně najevo, že je mi u prdele jejich vzdychání. Přemýšlela jsem, jestli budu schopná usnout, i navzdory tomu, jak jsem unavená. Možná, že by nebylo od věci si do uší nacpat vatu, nebo něco podobného. Vstala jsem a přešla do koupelny. Natáhla jsem si kalhoty, které už byly suché delší dobu, a prohledala skříňky u umyvadla. Má tady jenom tyčinky do uší, které už vatu namotanou měly. Sakra, to je pech. Vrátila jsem se k televizi, vzala si deku, která tu byla přehozená přes křeslo, a vyšla na balkon. Možná, že když vykouřím několik cigaret za sebou, budu natolik zkouřená, že nebudu vnímat okolí.

Když jsem si vložila první cigaretu mezi rty, zapálila jsem si ji a opřela se o okraj balkonu. Podívala jsem se dolů na silnici. Jak by vysvětlil policii, kdybych spadla z jeho balkonu? Vymyslel by si nějakou historku, nebo by jim řekl pravdu? Že mě tady násilím držel a mučil mě tím, že jsem musela poslouchat cizí holku sténající jeho jméno? Nebo by moje tělo odtáhl a dělal, že mě vůbec nezná? Dlouze jsem si potáhla a podívala se před sebe. Rozsvícené město vypadalo opravdu kouzelně, jenom kdybych mohla být v něm. Ne se na něj z dálky dívat a uvažovat o tom, co asi teď dělají kluci. Sakra, ti se musí bavit. Vždycky, když se jelo za město, byla to neskutečná sranda. Projíždět se nespoutanou rychlostí, túrovat motory na nejvyšší otáčky. Podepřela jsem si čelo prsty a zahodila nedopalek dolů. Už jsem se natahovala pro další cigaretu, když se zasunovací dveře na balkonu s tichým sunutím otevřely. Znaveně jsem zvedla pohled. V boxerkách se postavil vedle mě, už měl cigaretu v puse, když si beze slova vzal zapalovač z mojí ruky.

TH - Facebook (28.09.2013)

29. září 2013 v 14:42 | Mischigan |  TH on Facebook

Momentálně číslo jedna! Lidi, jste úžasní!!!
Bill and friends (27.09.2013)

29. září 2013 v 14:34 | Mischigan |  Backstage, Meet&Greet, Signings, Paparazzi
Bill a přátelé??? Opravdu? :D Připadá mi, že se Bill šel podívat do nějakého baru jménem Obludárium, protožo TOTO nemůžou být lidi :D Bože, co to jeee??? :D Bill z nich vypadá na milion % nejlépe, ani mezi ně nezapadá :D A když už jsem u toho Billa... páni. Neuvěřitelně mu to tady sekne! (Asi jako jedinýmu z té partičky :D)A girl with a trouble - 2. díl (Večeře a střepy)

27. září 2013 v 22:46 | Mischigan |  A girl with a trouble
Umíněně jsem se rozhodla, že po zbytek noci zůstanu zavřená v pokoji. Seděla jsem u okna a dívala se ven. V kalhotkách a tílku mi byla docela zima, ale kalhoty jsem měla přes obývák v koupelně. A do jeho skříní hrabat nebudu. Ještě by tam na mě něco vyskočilo. Poněkolikáté mi zakručelo v břiše. Přitáhla jsem si nohy blíž a tváří se opřela o kolena. Vzdychla jsem. Tohle bude náročné. Pořád jsem se dívala z okna a přemýšlela, jak bych to mohla udělat. Vykrást se v noci ven? Fízláky určitě volat nebudu. Sama jsem zločinec už jenom tím, že jsem utekla z domu, takže bych jedině skočila do dalších problémů. Prostě odtud uteču, jenom musím vymyslet kdy a jak.Rozzářený Bill :)

26. září 2013 v 21:13 | M@rť@ |  Animation

A girl with a trouble - 1. díl (Dluh)

24. září 2013 v 21:42 | Mischigan |  A girl with a trouble
Hřbetem ruky jsem si utřela pusu. Bokem jsem se opírala o stěnu vedle koše. Ještě chvíli jsem zůstala v předklonu, kdyby se náhodou můj žaludek znovu rozhodl zvrátit svůj obsah. Opřela jsem se dlaní o železný okraj koše a zavřela oči. Pomalu jsem vydechla. Otevřela jsem oči a zamrkala. Utřela jsem si stékající slzu, která mi při zvracení vytryskla.
"Jsi v pořádku?"
Napřímila jsem se a znovu si utřela koutky úst. Podívala jsem se na toho vysokého cizince, který ani pořádně anglicky neuměl. Vzpřímeně stál kousek ode mě. Měl na sobě tmavě hnědé triko a na tom černou mikinu, dost velikou, aby se do ní vlezl hned několikrát. Černé široké rifle, které měl zřejmě posazené nízko na bocích, skvěle doplňovaly jeho image.
"To jsi nějaký posraný hoper?" zamračila jsem se na něj. V ruce držel mou tašku. Natáhla jsem k němu ruku. "Laskavě mi vrať moje věci," procedila jsem mezi zuby.
"Máš si čím vypláchnout pusu?" zvedl obočí a tím nakrabatil čelo. Dal mi do ruky tašku. Dotkli jsme se prsty. Bylo tozvláštní.
"Nestarej se," odplivla jsem si. Prsty jsem si prohrábla ofinu, aby mi nespadala do očí. "Kvůli tobě mi to teď ujelo!" rozhlédla jsem se po opuštěném nástupišti.
"Kvůli mně jsi spíš na živu," založil si ruce na prsou.

Bill (17.04.2009)

24. září 2013 v 21:25 | Mischigan |  Bill - photos


Fotky (24.09.2013)

24. září 2013 v 21:22 | Mischigan |  BILL & TOM - APP

Bill: Čtyři kola ...
.. pohnou tělem. Dvě kola pohnou duší.I´m Bill... still

22. září 2013 v 21:40 | Mischigan |  Bill - photos


A girl with a trouble - PROLOG (Útěk z domova)

22. září 2013 v 21:33 | Mischigan |  A girl with a trouble

Od malička jsem byla vychovávána jako kluk. Už jenom moje jméno Alexandra svědčí o tom, že naši nechtěli holku. Doma na mě volali Alex, takže si sousedé původně mysleli, že jsem kluk. Stříhali mě podle hrnce, neměla jsem náušnice, nenosila jsem růžové šatičky, ale klučičí oblečení. Táta mě přihlásil na fotbal, dívala jsem se s ním doma na zápasy a jednu neděli v měsíci jsme jeli na opravdový zápas. Nikdy jsem neprožila víkend o jakém mluvily spolužačky - holčičí kecání s mamkou, lakování nehtů a masky na obličeji. A popravdě, docela mi to vyhovovalo. Aspoň do puberty, než mi začaly růst prsa a kulatit boky. Táta řekl mámě, ať mě tolik nekrmí, protože přibírám. Tak jsem byla hubená. Prsa mi ale zůstala. Takže jsem teď vypadala jako s plastikou. Prsatá a hubená. Nesnášela jsem svoji postavu už jenom kvůli tomu, co o mě říkal táta.

Mlátil mě. Někdy jen tak bezdůvodně, někdy kvůli špatným známkám ve škole. Protože jsem chodila na fotbal, měla jsem za kamarády samé kluky. Jezdila jsem s nimi na motorkách, v autech a škole se věnovala minimálně. A to se našim zase nelíbilo. Máma probrečela snad každý večer, kdy jsem nebyla doma. Vracela jsem se nad ránem. Už nevěděli, co se mnou dělat. V podstatě si to zavinili sami. Nemohla jsem za to, že jsem jako malá byla buzerována, abych se nechovala jako holka. Teď zase chtěli, abych se nechovala jako kluk. Co jsem asi tak měla dělat?

Kluci se podepisují

22. září 2013 v 21:28 | Mischigan |  Backstage, Meet&Greet, Signings, Paparazzi
Ta košila mu děsně sluší :)) Heh... všimli jste si toho Geova pohledu? :D Co tam asi chudák viděl? :DTomino tankuje

22. září 2013 v 20:21 | Mischigan |  Tom - photosBill and Tom

22. září 2013 v 20:19 | Mischigan |  Drawing, Art

Extraordinary - 54. díl KONEC (2/2)

19. září 2013 v 21:11 | Mischigan |  Extraordinary
Tom chvíli strnule seděl. Opřela jsem se mu o rameno a pomalu mu dýchala za krk.
"Julie," šeptl. "Za co se omlouváš?"
"Za to, jakou jsem tehdy udělala chybu. Až teď to vidím," přiznala jsem se. "Byl to naprosto zbytečný krok," řekla jsem. Otočil se ke mně. Pousmál se a utřel stékající slzu. "Možná jsem ti dost nevěřila, že by ses doopravdy mohl změnit."
"A teď mi věříš?" zvedl obočí. Podívala jsem se do jeho upřímných očí. Párkrát jsem zamrkala, než jsem byla schopná přikývnout. Usmál se. Posadil se na paty a chvíli na mě koukal, než řekl něco dalšího. Vztáhl ruku a pohladil mě po tváři. "Takže pokračujeme, jakoby se nic nestalo?" navrhl. Pousmála jsem se na něj.
"Toho bys byl schopný?"
"Julie," pobaveně se na mě podíval. "Miluju tě," naklonil hlavu na stranu. "Jsem to schopný udělat, protože tě miluju. Jsi jedinečná, neobyčejná dívka. Už jenom proto, že jsi dostala mě," zasmál se. Usmála jsem se.
"To jsem tak dobrá?" zvedla jsem jedno obočí.

Extraordinary - 54. díl KONEC (1/2)

18. září 2013 v 21:36 | Mischigan |  Extraordinary
NERVÓZNĚ jsem si před zrcadlem upravila vlasy. Co je to za pitomost? Souhlasila jsem, že s ním půjdu na rande v den, kdy jsem ho po roce uviděla? Jsem pipina. Měla jsem si nechat čas na oddechnutí, nenechat se ukecat jím a Jennou. Když se ozvalo zazvonění zvonku, strnula jsem. Nechápala jsem, proč jsem tak nervózní. Proč mám pocit, že mi srdce vyskočí až do krku? Rozklepanou rukou jsem chytla za kliku a otevřela mu. Stáhnul se mi žaludek, když jsem ho uviděla. Slušelo mu to, jako obvykle. Když mě uviděl, usmál se na mě a natáhl ke mně ruku.
"Moc ti to sluší," naklonil se ke mně a políbil mě na tvář.
"Děkuju," podívala jsem se mu do očí. Prsty pořád přejížděl přes moji dlaň, když jsme šli k autu. Jakoby se bál mě pořádně chytnout. Otevřel mi dveře a počkal, dokud jsem nenasedla. Tázavě jsem se na něj podívala, když stál u otevřených dveří.
"Jsem moc rád, že jsi tu se mnou. Docela bych chápal, kdybys mě dneska nechtěla vidět," zamrkal a ještě mě pohladil po ruce. Potom zavřel dveře a rychle oběhl auto. Posadil se na místo řidiče a nastartoval.

Fotky (18.09.2013)

18. září 2013 v 21:27 | Mischigan |  BILL & TOM - APP

Tom: Užil jsem si to
... minulou sobotu na jízdě s partou přátel!
Bill & Tom APP (17.09.2013) - článek č. 204

18. září 2013 v 21:10 | Mischigan |  BILL & TOM - APP

sweater_weather
Teď už rozumím, proč milujete noční život - velmi romantické. Cítíte vůni podzimu v Californském vzduchu?

Tom
@sweater_weather: Ne, tady je stále léto! Nic není lepšího než léto!!!