Bill & Tom Kaulitzovi se opět objevili - Laguna Seca

1. srpna 2012 v 13:30 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Od té doby co se bratři Kaulitzovi Bill a Tom (oba 22) v září 2010 usadili v USA a k jejich rodnému Německu se tak obrátili zády, kolem hudebníků z kapely Tokio Hotel je to spíše klidné. Jen občas se objeví paparazzi fotky, které nám poskytnou informace o tom, co oba dělají. O víkendu je tak fotografové zastihli na MotoGP US Grand Prix v Laguna Seca - mistrovství světa motocyklů v Kalifornii.
A není to ani příliš velké překvapení, že Bill přišel na tuto sportovní událost v cool novém vzhledu. Naposledy jsme ho viděli v dubnu toho roku - přesnějši řečeno jako hvězdného hosta castingové soutěže Germany's Next Topmodel, kde mladým pěkným dívkám popletl hlavu a naučil je stagediving. Tehdy měl ještě dozadu nagelované blond vlasy a třídenní vousy. Do té doby si idol dívek zase nechal narůst hřívu a vlasy si odbarvil na blond. Jeho bratr je naopak věrný svému starému osvědčenému stylu: dredy stáhnuté do copu a čelenka.
Bratři Kaulitzovi ale na nových fotkách nepůsobí tak, že by si užívali pozornost, která je jim věnována. Asi si ještě chtějí užít trochu klidu, který mají podstatně větší v zemi neomezených možností, než ve starém dobrém rodném městě Magdeburku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama