Červen 2012

Live performance - This moment = one moment!!

28. června 2012 v 21:11 | M@rť@ |  Band - photos
Tuto fotku jsem si nemohla odpustit...musím ji sem přidat protože sama vím jaký to je stát na pódiu a cítít tu energii od publika :)
Myslím, že pro kluky je něco neuvěřitelnýho tam stát a slyšet řvát a vidět tleskat všechny ty fanynky...je to pro ně obrovská odměna a ví že jejich práce nebyla k ničemu :)

Je to něco neuvěřitelnýho když předvete jakýkoliv výkon a divácí vás odmění potleskem a nebo křičením...ať už je to tanec, zpěv, hudba či nějaký sport...proto jsem vždycky šťastná když vidím nějakou fotku z live vystoupení a vidím jak jsou kluci šťastní...i v Praze byly šťastní když jsme je odměnili křikem :)

Já jen doufám, že budou takhle šťastní po každým vystoupení protože i když se to třeba nepovede to vystoupení...nebo koncert...tak pořád jsme tady MY...fanoušci kteří je vždycky podrží a odmění je potleskem :) nebo taky standing ovation za šílenýho křiku :)


Vysmátí kluci :)

28. června 2012 v 21:00 | M@rť@ |  Band - photos

Fotky z BTK App

28. června 2012 v 20:56 | M@rť@ |  BILL & TOM - APP
aal7gF1O aaqm2tCi aadpXbt5 aajrfcxi aacvxww0 aaujo62G
foto 1 - "Tom: Výlet na lodi...Long Beach"
foto 2 - "Bill: Smích v Paříži 2010"
foto 3 - "Tom: Georch, Gustl, Billi a já...2007"
foto 4 - "Bill: Tom.."
foto 5 - "Bill: Čas mazlení"
foto 6 - "Tom: ;)"

Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

O Music Awards - hlasování!!

28. června 2012 v 20:56 | M@rť@ |  NEWS
Do konce hlasování v O Music Awards zbývají poslední 2 dny. Jestli Tokio Hotel získají potřetí v řadě cenu v kategorii "Fan Army FTW," se dozvíme 27. června v 19:30 hod. (našeho času je to 28. června v 01:30 hod. ), kdy na webu O Music Awards poběží live-stream.
Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

VOTEBill & Tom App - články č.57

28. června 2012 v 20:54 | M@rť@ |  BILL & TOM - APP
aacxL6ZI
Bill: O Music Awards
Kdo se dnes večer dívá na O Music Awards? Tahle show trvá 24 hodin a po celou dobu můžete hlasovat. Rockujte hlasování, Aliens!! Omusicawards.com
Loreto Vazquez: @TOME, ahoj! Jak se máš? (: Ráda bych ti něco řekla. Pro mě...ten Tom s blond dredy, to perverzní a vtipné dítě...byl pro mě velmi důležitý. Nikdy nezmizel...pořád byl v mojí mysli... i když už neexistuje = ( Když jsi řekl, že přemýšlíš o tom, že se vrátíš k dredům...moje srdce vynechalo úder... NEVĚŘÍM, ŽE MOHLO! Bylo to jako vrátit se do minulosti...vidět znovu toho sexy kluka s jeho blond dredy...tenhle kluk má pro mě speciální význam...tolik pro mě udělal a ve všem mi pomohl (: Den, kdy jsi řekl, že je máš...ten den, kdy jsem četla...vzrušením jsem vyskočila z postele! Bylo to neuvěřitelné...vrátil ses! [...]
Tom: @Loreto Vazquez: Hahaha! To je opravdu roztomilý text! Díky za tvá milá slova! Netušil jsem, že dredy by mohly být pro někoho tak důležité! ;-)
AnnaKaulitz: @Bille, nikdy nezapomenu na March Music Madness, v nocích jsem nespala, nic jsem nejedla, jen jsem celou dobu hlasovala! Bylo to opravdu ŠÍLENSTVÍ!:) Ale tolik vás miluju a věřím ve vás, ale snažím se dělat vše, aby TOKIO HOTEL VYHRÁLI!:) A teď v OMA, přeju vám hodně štěstí a vítězství :)*****
Bill: @AnnaKaulitz: Wow, opravdu? Moc děkujeme! To je věrnost...jsem pyšný, že máme fanynku jako ty!
aadPgaEj
Tom: Malá bicí sestava
... minulou noc v klubu!

App - další fotky

19. června 2012 v 19:46 | M@rť@ |  BILL & TOM - APP
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
foto 1 - "Bill: Tom čeká..na jídlo"
foto 2 - "Bill: Holičské křeslo"
foto 3 - "Tom: Les Paul"
foto 4 - "Bill: Vlajka"
foto 5 - "Tom: Něco si přej...vypadá to jako magické místo!"

aapSamgA aalAauQx aajqr9aL aan46ajm aahVhOCpaagUXveR
foto 1 - "Tom: Kříže"
foto 2 - "Tom: Podívejte na něj ;-)"
foto 3 - "Bill: Opice"
foto 4 - "Bill: Tokyo"
foto 5 - "Tom: Billi objednává drinky"
foto 6 - "Bill: Vegetariánský :-)"

Bill Kaulitz na 5. místě „nejvíc sexy mužů“

19. června 2012 v 19:44 | M@rť@ |  NEWS
Kdo se ještě nezatěžoval bláznivým stylem Billa Kaulitze? Ne každému se líbila spousta make-upu, účes alá štětka na záchod a kožené oblečení. Čtenářům časopisu "Billboard" se to ale líbí. Zpěváka Tokio Hotel zvolili na páté místo "nejvíc sexy mužů hudby"

Má svůj vlastní styl a tím tak nezapadá do žádné kategorie - tak to bylo u Billa Kaulitze (22) vždy. Byl a je poutačem kapely Tokio Hotel, kolem která je to teď hudebně klidnější.

Bill Kaulitz svojí módou ale zanechal dojem. Hudební časopis "Billboard" jmenoval nejvíc sexy rockové hvězdy: Adam Lambert (30, 1. místo), Adam Levine (33, 2. místo), Justin Bieber (18, 3. místo), Enrique Iglesisas (37, 4. místo) - a na 5. místě Bill Kaulitz!

Neuvěřitelné: Vítěz rád kopíruje vzhled pátého umístěného. Pokud jde účes, tak je to o něco lehčí. Obtížnější by to bylo u oblečení. Hodně stylů Billa Kaulitze je zhotoveno podle jeho vlastních módních náčrtků. Nadšení pro módu má zpěvák v krvi - jeho matka byla švadlena. Kožené bundy, nejlépe černé, patří k jeho nejoblíbenějším kouskům.

V branži se jeho extravagantnímu a individuálnímu vzhledu vede dobře. Skvěle si rozuměl s návrhářem Wolfgangem Joopem (67), v roce 2010 šel po molu na módní přehlídce značky "Dsqared2," a svůj obličej propůjčil sportovní značce "Reebok."

Jste nadšeni Billem Kaulitzem a jeho stylem stejně tak jako módní a hudební svět?Gustávo :)

12. června 2012 v 22:19 | M@rť@ |  Gustav - photos

Beautiful Bill

9. června 2012 v 16:30 | M@rť@ |  Bill - photos

Date with Star

9. června 2012 v 16:23 | M@rť@ |  One-story
Tak tenhle den nezačal zrovna nejlíp. Hned ráno jsem se pohádala se ségrou, která tu chce zůstat ještě maximálně dva dny a kdybych tu neměla Kate nejspíš bych se unudila k smrti.
Jsme ve Vídni u Jill.
Večery tu jdou, obrážíme bary a disca na kterých lovíme chlapy jen proto abychom neutrácely a pak se smíchem zdrháme a necháváme je tam. Ale přes den? Strašný!!
To odpoledne se snažím nějak s Piper usmířit, zlobit se na ségru mi totiž vždycky vydrží tak pět vteřin.
Jill mě ubezpečí, že dnešní večer se mi bude líbit, vymyslela prej něco luxusního. Jen se usměju a na Kate protočím oči, což mi oplatí zacukáním koutků.
Když dorazíme na disco je mi jasný, že Jill měla pravdu. Je to naprosto luxusní místo. Hrajou přesně to co se nám líbí a každou chvíli ještě k mojí velký radosti blok černý muziky. Jsem nadšená.
Klub má čtvercovej tvar. Uprostřed je obrovskej plac na tancování a je zapuštěnej do země, takže vypadá jak vypuštěný bazén, který je ohraničený zábradlím. Po celý jedný straně je bar a po ostatních stranách jsou malý stolky s barovkama hned u zábradlí aby bylo vidět na parket. U zdí jsou boxy pro trochu intimnější zábavu.
Sedáme si na druhou stranu proti baru k zábradlí abychom měli rozhled a já si všímám, že klub má ještě jedno patro kde jsou vidět jen černý, zkosený okna. Vypadají spíš jako zrcadla a Jill nám vysvětluje, že tam jsou místnosti pro soukromý akce. Je vidět ven ale dovnitř ne.


Bill & Tom App - články č.56

9. června 2012 v 15:58 | M@rť@ |  BILL & TOM - APP
imagebam.com
Tom: Born At Home
andreah: @Bille @Tome, kdo je víc fotogenický?? ;D
Tom: @andreah: Samozřejmě jáááá !!! ;-) Miluju tvoji profilovou fotku! Je to jedna z nejsrandovějších kreseb Georga, co jsem kdy viděl!
imagebam.com
Bill: Čas letí!
Věříte, že je červen a jsme už v polovině roku 2012?!?
Mai: Ne! Nemůžu uvěřit, že je to téměř rok, co jste byli naposledy v Japonsku. Doufám, že tady brzo přijedete ;-) Prosím, započítejte Japonsko do příštího turné!
Bill: @Mai: Ano, započítáme!!! Je to prostě šílené...jakoby to bylo včera:-)
zendy: ano! červen a nic o cd! jestli chce být holka trpělivá, měla by být alien! :-)
Tom: @zendy: Jo, vím, musíte být trpěliví... a čekání ještě neskončilo! ;-) Ale tak to je... nikdy bychom nevydali jednu desku za druhou, když to tak necítíme! Tímto se ujistíme, že dostanete kvalitu a pravé Tokio Hotel! ;-) jsme pyšní, že máme takovou "Alien" podporu!!!


Bill & Tom App - články č.55

9. června 2012 v 15:56 | M@rť@ |  BILL & TOM - APP
imagebam.com
Bill: Stíny
Albbba: Nikdy mi neodpovíte xD máte rádi fotbal? máte rádi nějaký tým? Chybíte nám ve Španělsku!*-*
Tom: @Albbba: Ne, na fotbal moc nejsme! Myslím, že na posledním mistrovství jsme viděli možná jeden zápas! ;-) Když jsem chodil do školy, měl jsem rád basket!
Stern:Ahoj Bille, tady na fotce je můj bratranec. Říkám mu Chicky! Tolik tě miluje! Pokaždé, když tě vidí, tak tě volá a říká stejné verše! Je rozkošný a tak roztomilý. Jsem si jistá, že kdybys ho viděl, zamiloval by sis ho
Bill: @Stern: ..oh...už se tak stalol!! ... velmi roztomilá fotka :-) Řekni mu, že ho pozdravuju
imagebam.com
Tom: Klávesy
... Jsem nejhorší! ;-)
Annika: Brečela jsem, když jste hráli Zoom na koncertě v Oberhausenu v roce 2010! Jsi skvělý pianista @Tome ;-) doufám, že mi odpovíš?! :-) určitě bych šílela ;-) hodně lásky posílám z Kolína :* <3
Tom: @Annika: Jsem rád, že se ti líbilo moje klavírní vystoupení! "Zoom into me" byl na pódiu vždy speciální moment! Velmi jsem si to užil!