Září 2011

Bill Kaulitz kopíruje Jedward-vzhled

20. září 2011 v 21:02 | Mischigan |  Articles, Interviews
Los Angeles. Bill Kaulitz, frontman Tokio Hotel, se na začátku týdne ukázal se svým bratrem Tomem ve vyhlášené restauraci Katsuya v Hollywoodu ve Vintage-blůze, s vousy Jereda Leto a Jedward-účesem!

Takřka trpké vydání irských dervišů a stylových ikon Johna a Edwarda Grimesových! Grandiózní!
22letý se do paparazzi-metropole odstěhoval se svým bratrem Tomem v říjnu minulého roku, aby tam měli o něco větší klid! No ano, to jsou dvojčata na tom správném místě...

Ve slunném L.A. byl mezitím spatřen Tom Kaulitz s Riou Sommerfeld (28). Vypadá to, že je to jeho přítelkyně.

Magdeburská kapela pilně pracuje na nových písních pro jejich čtvrté album.

Japonskému magazínu "InRock" Tom v srpnu řekl: "Počet skladeb je dostačující k tomu, jít do studia. Ale to my nechceme. Chceme i nadále psát naše songy a nápady. Ještě stále se nacházíme v polovině.

Mezitím na jejich webové stránce zveřejnili zprávu: "Máme pro vás malé překvapení! Pokud chceš zůstat v kontaktu s Billem a se mnou, potom dostaneš brzo příležitost - za několik týdnů bude online naše vlastní aplikace."


zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz


Bill mezi top 50 muži na Glamour.de

20. září 2011 v 21:00 | Mischigan |  Articles, Interviews
Srdečně vítej, Bille!
Možná je to kvůli novému stylingu Billa Kaulitze, možná je to kvůli skutečnosti, že je celebritou také v USA: Přáli jste si, aby frontman Tokio Hotel vstoupil do naší Top 50 mužů - a vaše přání je nám rozkazem. Bill se okamžitě zařadil na 23. místo a je tak před přítelem Olivie Palermos, Johannesem Hueblem, "Maroon 5"-frontmanem Adamem Levine a bratrem Emy Watson, Alexem. Už minulé týden to bylo pro Billa dobré: V našem style-duelu jste rozhodli pro Billa - oproti Jeredu Leto.

Tokio Hotel-aplikace
Přestože Bill a jeho bratr Tom teď žijí v Los Angeles, kolem kluků se to moc neuklidnilo. Na jejich oficiální stránce oznámili, že brzo bude dostupná Tokio Hotel-aplikace pro Iphone a sní přijde "zážitek s Billem a Tomem." Jsme zvědaví.


zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz


Žádná nomominace TH na letošní MTV EMAs

19. září 2011 v 18:39 | Mischigan |  NEWS
Dnes byly odhaleny nominace na MTV EMAs 2011, které se bude konat 6. listopadu v Belfastu. Asi není žádným překvapením, že Tokio Hotel letos nominaci nezískali.

New avatary 2011

17. září 2011 v 12:31 | Mischigan |  Avatars

by SekSonkaŠok, z Billa Kaulitze je blonďák!

17. září 2011 v 12:27 | Mischigan |  Articles, Interviews
Bill a Tom Kaulitzové z Tokio Hotel v Hollywoodu 12. září 2011
Bill a Tom Kaulitzové z Tokio Hotel v Hollywoodu 12. září 2011
Frontman Tokio Hotel si vyrazil se svým bratrem a členem kapely Tomem do japonské restaurace. Fotografové zachytili jeho nový look.

Před několika dny byli oba bratři z populárních Tokio Hotel spatřeni u luxusní hollywoodské restaurace Katsuya. Bill překvapil odbarvenými vlasy a oba byli oblečeni jako pravé rockové hvězdy - Bill ke kožené bundě přidal vyšisované džíny a zajimavou košili, Tom zvolil vždy slušivou černou kombinaci.
Na svém Facebooku také bratři oznámili, že budou se svými fanoušky komunikovat zcela novým způsobem. "Za několik týdnů spustíme vlastní aplikaci pro mobily, tak buďte na příjmu. Nabídneme vám skvělé vychytávky a spoustu zajímavých možností, jak nám být stále na


zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

Historie divokých účesů Billa Kaulitze

17. září 2011 v 12:25 | Mischigan |  Articles, Interviews

Zpráva o nové barvě vlasů Billa Kaulitze (22) udeřila jako bomba. Názory o ní byly velmi kontrární. Tuto změnu jsme přijali jako příležitost, podívat se na změnu účesů Tokio-Hotel-frontmana v uplynulých osmi letech a během toho jsme si uvědomili: Bill není jenom dítě, které se stalo mužem, ale na této cestě spotřeboval zřejmě hodně plechovek laku na vlasy...

U když se v roce 2003, tehdy jako 13letý, zúčastnil castingové show "Star Search," hudebně přesvědčil sice jen do osmifinále, ale i tak byla vidět jeho záliba v neobvyklém stylingu. O dva roky později přišel naprostý průlom s Tokio Hotel a hitem "Durch den Monsun." S rozježeným účesem a ofinou, která mu spadala přes levé oko, se zpěvem dostal do srdcí milionů fanynek. Tyto nápadné vlasy byly už tehdy Billovým poznávacím znamením. V následujících letech svoji černou hřívu změnil, tu a tam měl blond melíry, kolem roku 2008 se ve všech směrech dostal do Strubbelpeter-looku. V této době bylo obtížné, dostat ho na fotku celého. V roce 2009 si pak oholil strany a delší dobu měl dlouhé číro s frontální ofinou. O rok později, v té době 20letý, se ukázal s jednoduchým účesem. Jak se zdá, tak pro Billa se tento jednoduchý a nějakým způsobem dospělý styling stal teď nudným a tak se rozhodl pro radikální změnu z černé na blond.

Ať už krátké nebo dlouhé, číro nebo Strubbelpeter, černé nebo blond - zpěvák miluje rozmanitost a prezentuje se neustálými změnami. Jestli jednou přijde den, kdy ho uvidíme s 08/15-účesem? Doufáme, že ne!


zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

Omluva aneb pár dní bez internetu

16. září 2011 v 16:35 | M@rť@ |  Our messages
Ahoj lidičky,

Omlouvám se, protože tady teď pár dní nebude nic ode mě přibývat. Brácha se mi totiž stěhuje a s ním i jeho počítač a internet. Takže mě teď pár dní potrvá než ten internet zprovozním na svým počítači. Tak vás prosím o trpělivost a doufám, že neztratíte zájem o tento blog Usmívající se.

Jakmile dám všechno do pořádku, tak sem dám novinky Usmívající se

Zatím se mějte pěkně Líbající

Marťa Usmívající se Líbající

Billův styl XVII.

16. září 2011 v 16:30 | M@rť@ |  Bill - photosMTV News: Tokio Hotel jsou zpátky ve studiu

16. září 2011 v 16:28 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Jejich nové album vyjde na jaře 2012!!!!

Je to už nějaká doba, co jsme viděli naše oblíbené německé rockery, Billa a Toma Kaulitze, Georga Listinga a Gustava Schäfera a já vím, že všichni čekají, až uslyší nový materiál, ale vypadáto, že všechno bude už velmi brzy!
Kluci v poslední době moc nevystupují, ale to je kvůli tomu, že se přestěhovali do Los Angeles a tráví dny a noci ve studiu a pracují na jejich novém album, které vyjde na jaře 2012!
Tokio Hotel jsou průkopnická a unikátní kapela a vždy dodají to, po čem šílí fanoušci na celém světě.
Jejich prvního alba jako Tokio Hotel, Schrei, prodali po celém světě více jak půl milionu kopií, jejich druhé německé album Zimmer 483 a první anglické album Scream, což je kombinované album, se po celém světě prodalo více jak milion kopií.
Není pochyb o tom, že tohle album bude následovat jejich úspěšný trend,

Co si myslíte, že můžeme očekávat od jejich nového alba?


[15.09.2011] Podívejte se na nový drink našeho přítele!

16. září 2011 v 16:27 | M@rť@ |  TOM´S BLOG

CHECKT DEN NEUEN DRINK VON EINEM UNSERER FREUNDE!

Wenn er dir gefällt...klick "Gefällt mir"! ;)
http://www.facebook.com/28BlackUSA
____________________________________________________________________

Pokud se ti líbí - klikni na "To se mi líbí"! ;)

Animace - podobnost Billa a Toma

15. září 2011 v 14:32 | M@rť@ |  Animation
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lrj1lcE8ZC1qg9t1lo1_400.gif
Zdroj: yaoisex.tumblr.com

Hlasování - Bill Kaulitz vs. Jared Leto

15. září 2011 v 14:28 | M@rť@ |  NEWS
Bill Kaulitz z Tokio Hotel má teď styl jako "30 Seconds to Mars"-frontman Jared Leto. Čerstvě na blond obarvené číro, úzké příléhavé džíny a arogantní pohled: Jedná-li se o "rockový postoj", Bill je jako Jared. Ale kdo z nich je plnokrevný rocker?


Aktuální stav:
Bill -12544 hlasů
Jared - 8249 hlasů

Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz


Bill Kaulitz ukazuje novou blond hřívu!

14. září 2011 v 17:33 | M@rť@ |  Articles, Interviews
No, kdo to vychází z restaurace? Billa Kaulitze (22) s jeho novými vlasy bychom téměř nepoznali. Teprve na druhý pohled si uvědomíte, že mladý muž s blond hřívou je zpěvák kapely Tokio Hotel.
Bratři Bill a Tom (22), kteří teprve před několka málo dny oslavili své 22. narozeniny, byli v pondělí večer spatřeni, když opouštěli restauraci Katsuya v Los Angeles, kde si zřejmě užili večeři.
Zatímco Tom se objevil celý v černém v ležérních kalhotech a pruchované mikině, jeho bratr o svém outfitu asi přemýšlel. Bill se objevil ve světle batikovaných džínách, šedé hedvábné košili a kožené budně a se svým novým účesem byl téměř zaměnitelný s Jaredem Leto (39), frontmanem 30 Seconds to Mars.
Teprve před nedávnem nás Bill překvapil novým mužným vzhledem včetně tří denních vousů. Mnoha Promiflash-čtenářům tahle změna vůbec neseděla a byli toho názoru, že vousy by měl dát co nejrychleji pryč. Vousy sice zůstaly, ale kabelkou, kterou si nesl, se od mužného vzhledu kousek odchýlil.


Bill a Tom opouští Katsuya Hollywood (12.09.2011)

14. září 2011 v 17:32 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel opouští Katsuya Hollywood. Pro pár lidí bylo velmi příjemné vidět tyto kluky. Kamarád včera v noci říkal, že nahrávací společnost jim musela říct: "hej, neplatíme, abyste zůstali doma," takže jim museli říct, ať jdou někam na veřejnost. Nemohli jít na víc veřejné místo než je tohle. Vyšli kolem 23:30. Namířili si to rovnou k autu, kde už byli paparazzi. Nejprve vyšel Tom a nastoupil do auta, potom vyšel Bill. Jediný, se kterým jsem mluvila, byl Bill. Miluju jeho nové blond vlasy! Spěchali, takže jsem se s nimi nemohla vyfotit, ale vyfotila jsem je.


Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz


Bill a Tom Kaulitzovi na večeři v restauraci Katsuya (12.09.2011)

13. září 2011 v 22:45 | M@rť@ |  NEWS
Bratři Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel byli včera (12.září) zachyceni, když si užívali skvělou večeři v Katsuya v Hollywoodu.
Populární zpěvák a kytarista si zašli do japonské restaurace v obvyklém oděvu rockové hvězdy, Bill měl koženou bundu a seprané džíny, zatímco Tom se rozhodl pro černou mikinu, kalhoty a tenisky.
V nedávném příspěvku na Facebooku lákali bratři Kaulitzovi fanoušky na zcela nový způsob, jak se v blízké budoucnosti dostat s nimi do kontaktu, napsali: "Získejte dvojí zážitek. Máme pro vás malé překvapení! Pokud byste rádi zůstali v kontaktu s Billem a se mnou, brzo tu možnost budete mít!"
Pokračovali: "V několika přístích týdnech spustíme naši vlastní aplikaci, takže buďte s námi a dávejte si pozor na informace, které přijdou! Čekají na vás skvělé věci a můžete získat skutečný zážitek s Billem a Tomem."
Užijte si fotky bratrů Billa a Toma Kaulitzových z Tokio Hotel v restauraci Katsuya v Hollywoodu, Kalifornie (12. září).

LiesAngeles twitter (13.09.2011)

13. září 2011 v 18:12 | M@rť@ |  NEWS

Ještě dnes (zítra) můžeme očekávat nové fotky Billa a Toma před Katsuya restaurací v Hollywoodu . Paparazzi z Liesangeles.com napsal tweet:
Fotky Billa a Toma jsou na cestě k vám dnes večer.
Dále napsal: "Vyšli ven za účelem být vyfotografováni. Někdo jim musel říct, že fanoušci potřebují nové fotky."
"Šli do restaurace, kde byli paparazzi. Šli tam za tímto účelem."
"Vyfotilo je aspoň 5 paparazzi. Fotky by měly být brzo v oběhu."
"Bodou fotky Toma a Billa jak jdou dolů po schodech k Audi."
Edit: První malá fotka ;)
Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

Lima (25.11.2010)

12. září 2011 v 12:28 | M@rť@ |  Concerts - photos

Best of - Tokio Hotel na Óčku

12. září 2011 v 12:27 | M@rť@ |  NEWS
28.9. a 2.10. budou na Óčku dávat Best Of - Tokio Hotel.
28.09.2011 Óčko: Best Of - Tokio Hotel; 12:00
02.10.2011 Óčko: Best Of - Tokio Hotel; 12:00 (repríza)