Srpen 2011


Bill a Tom na obědě v L.A. (31.07.2011)

1. srpna 2011 v 16:33 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Bill a Tom Kaulitzovi opouštěli místní restauraci s nápojem v ruce poté, co byli společně na obědě v neděli (31. července) v Los Angeles.

21letí členové kapely Tokio Hotel a dvojčata nedávno nechali na zakázku udělat prsten pro vítěže soutěže, která se konala na podporu záchranných prací v Japonsku.

Bill a Tom, společně se členy kapely - Georgem Listingem a Gustavem Schäferem vystupovali minulý měsíc na MTV Video Music Aid Japan a také darovali kytaru, která byla použita v jejich klipu "Scream."“Exkluzivně”.......Bill & Tom Kaulitz (31.07.2011)

1. srpna 2011 v 16:26 | M@rť@ |  Articles, Interviews

Chtěli jste víc a teď víc máte. Teď jim dokonce začalo věnovat pozornost i americké médium. Vypadá to, že www.justjared.com je zveřejnilo na jejich stránky. Snad moje fotky těmto klukům přinesou v Americe pozornost a rozšíří jejich dosah. V LA vypadali kluci šťastně zatímco si užívali teplé slunce na jejich tvářích. Bylo dobré vidět, že se v LA cítí uvolněně a vědět, že jsem jediný, kdo je vyfotí.

Sotva jsem poznal Billa v jeho novém "mužném" vzhledu řidiče náklaďáku s vousy a svaly. Toma je snadné rozpoznat na míle daleko kvůli jeho vlasům, ale Bill se mění před námi všemi. Dobrá věc je, že jsem fotky dělal já, jinak bychom byli všichni velmi překvapeni a nepoznali bychom ho!!!