Duben 2011

Animka z děkovnýho videa a Billa s vousy (by Ilon)

30. dubna 2011 v 13:54 | M@rť@ |  Animation
Tak co na Billa říkáte???? Podle mě je konečně vidět, že je z něho pořádnej chlap sluší mu to a mě se to líbí

Photobucket

Tokio Hotel v Americe vyhrávají MTV O Music Award

30. dubna 2011 v 13:44 | M@rť@ |  NEWS
Oslava zbrusu nové MTV O Music Award show se konala v Las Vegas, US, včerejší noc. A přestože se TOKIO HOTEL snažili během posledních pěti mesíců uniknout pozornosti, nedělali žádné rozhovory nebo TV vystoupení, čtyři rockové hvězdy z Německa získali cenu v kategorii Fan Army. Porazili takové americké interprety jako Lady Gaga, Rihanna nebo Justin Bieber a byli jediný evropský interpret, který získal jednu z prestižních trofejí. Celá MTV O Music Award byla vysílána po celém světě přes LIVE stream.
Kromě americké MTV Video Music Awards, MTV Latin Music Awards nebo MTV Europe Music, kde si v posledních letech Tokio Hotel odnesli domů četná ocenění, MTV O Music Awards je teď čtvrtým mezinárodním MTV formátem, kde Tokio Hotel vyšli jako jedni velkých vítězů noci.
OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ NEJLEPŠÍM FANOUŠKŮM NA SVĚTĚ - VÁLÍTE!!!
...podivte se na celou MTV O Music award show přímo TADY nebo se podivte na video zprávu , kterou pro VÁS Bill a Tom nahráli!
Zdroj: tokiohotel.com

Konečně - Tokio Hotel zpátky v Rusku!

30. dubna 2011 v 13:43 | M@rť@ |  NEWS
http://www.tokiohotel.com/3/media/image/afisha_print_layers3-20110429173317-392_400.jpg
Jsme nadšeni vám oznámit, že Tokio Hotel našli způsob, aby znovu viděli jejich ruské fanoušky! Kluci obdrželi tunu žádostí prostřednictvím mailu a jejich ruští fanoušci se ptali na návrat ... a teď je dlouhé čekání U KONCE! Tokio Hotel budou vystupovat na obrovské národní hudební slavnosti MUZ TV, která se bude konat 3. června 2011 v the Olympic Stadium v Moskvě! Bill, Tom, Gustav & Georg se nemůžou dočkat, až budou slavit se svými fanoušky!
Zdroj: tokiohotel.com

Tokio Hotel: Za O-Award děkuje Bill Kaulitz s vousy!

30. dubna 2011 v 13:42 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Bill Kaulitz skutečně nosí vousy a Pottschalkovi to připadá tak neuvěřitelné, že tato, pro mě novinka hýbající světem, nechtěla být v předešlých příspěvcích o Tokio Hotel. O klucích jsme tak dlouho nic neslyšeli, tím spíše neviděli a tato 'vousy-novinka' má u mě rozhodně kategorii "Breaking." Nějaké zlé jazyky přece tvrdily, že Bill Kaulitz je dívka. Takto určitě žádné dámské vousy nevypadají a jistě to není ani žádná chyba pixelu!!
Jak dlouho asi musel Bill Kaulitz čekat na tento chlupatý vzhled? U Pottschalka by to trvalo asi sedm dní a kvůli tomu jsem ten poslední, který by pomlouval, z mého pohledu, podivuhodně hojné vousy pana Kaulitze. Nakonec jsem rozbil dostatek skleníků a doufám, že vousy Billa Kaulitze jednou uvidím v celé své kráse. Do té doby se nebudu rozhodovat, jestli to vypadá lépe nebo ne. Ve videu jeho děkovné řeči za "O-Award" to můžee vidět lépe.

O Music Awards: Tokio Hotel vyhrávají Fan Army FTW Award!

30. dubna 2011 v 13:40 | M@rť@ |  Articles, Interviews
http://buzzworthy.mtv.com/wp-content/uploads/2011/04/tokio.jpg
LIDI! Třepu se/brečím!!! Jak je v němčině "třepu se/brečím"?? Fanoušci Tokio Hotel vyhráli MTV O Music Award za Fan Army FTW!!!!! To znamená, že fanoušci/aliens Tokio Hotel jsou ti nejhlasitější, nejvěrnější, nejoddanější, nejskalnější fanoušci na CELÉM internetu. A vy jste také ti nejlepší hlasující, silnější než Justin Bieber Beliebers, 30 Seconds To Mars' Echelon, Adam Lambert's Glamberts, Musers, My Chemical Romance's MCRmy, Lady Gaga's Little Monsters, Rain's Clouds, Nicki Minaj's Barbiez, Katy Perry's Katy Cats, Trey Songz's Angels, Rihanna Navy aWiz Khalifa's Taylor Gang, mít největší hardcore armárdu fanoušků je pro Tokio Hotel významná pocta.
Čtyři kluky z Magdeburku následujete od jejich skromných začátků jako Devilish až ke Comet Awards, platinovým deskám, EMAs a jeich VMA (nemluvě o tří ročním pokrytí na Buzzworthy). Jste ti nejhlasitější, nejpyšnější hudební fanoušci! Takže gratulace k výhře Fan Army FTW!


Tokio Hotel facebook (29.04.2011)

30. dubna 2011 v 13:37 | M@rť@ |  NEWS
OMG!!! Dokázali jste to a ukázali světu, kdo má opravdu ty NEJLEPŠÍ fanoušky na zemi. Cena za "BEST FAN ARMY" v letošním MTV O Music Awards jde k ... Tokio Hotel's Aliens ;-) Díky za obrovskou podporu!Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

MTVOMA 2011 - Tokio Hotel Videozpráva - Bill s vousy

30. dubna 2011 v 13:36 | M@rť@ |  Twins´s videos

Bill: Hej lidi! Gratulace všem. Právě jsme dostali zprávu, že jste vyhráli MTV Award za 'Best Fan Army - Aliens'. Gratulace za to. Je to neuvěřitelné a víte, na vrchol všeho - je to jako, chvíli jsme necestovali, chvíli jsme nevydali desku a vy nás stále tak moc podporujete. To je prostě neuvěřitelné, činí nás to tak hrdými a šťastnými mít takové fanoušky! Tak moc si to zasloužíte. Takže dnes v noci je to vaše noc. Chci, abyste oslavili sebe, šli ven a měli čas svého života. Uvidíme se velmi brzo. Mockrát děkujeme.
Tom: Děkujeme.Tokio Hotel facebook (25.04.2011)

26. dubna 2011 v 18:23 | M@rť@ |  NEWS
Další úžasné podání - děkujeme za lásku Japonsku!
Chcete být součástí obrovské MTV O Music Award Fan Army Party 28. dubna v Las Vegas? Pro více informací se podívejte na tuto stránku: http://www.1iota.com/show/view /MTV_-_O_Music_Awards?performa nce=46297 Důležité: Pokud žádáte o lístek, ujistěte se, že použite promo kód "Tokio". PROSÍM, o lístek žádejte pouze tehdy, pokud si jste jistí, že se párty zúčasníte.
Méně než 80 hodin zbývá do obrovského MTV O Music Award hlasování!!! Odneseme tuhle cenu domů? VAŠE hlasy se počítají,takže vemte klávesnici a ukažte světu, kdo má ty nejskvělejší fanoušky!


Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz


Objevitel Tokio Hotel píše hit pro Lady Gaga

26. dubna 2011 v 18:19 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Z Tokio Hotel udělal jednu z nejúspěšnějších kapel Německa - teď dobyl hamburský textař a producent David Jost (38) také Ameriku!
A Hamburčanovi (momentálně žije v Los Angeles) se to povedlo právě s pronikavou ikonou Lady Gaga (25): Společně s pěti násobnou vítězkou Grammy udělal 38letý její aktuální hit číslo 1 "Born This Way". Nová verze se jmenuje "Born This Way (Jost&Naaf Remix)", je 6:05 minut dlouhá a s ostrými beaty přesvědčí i posledního tanečního morouse. Ve vyhlášených klubech v Americe běží tento song pořád dokola - brzo by měl válet na diskotékách po celém světě.
Pro Davida Josta to ostatně není první úspěch se světovou hvězdou: Song "I Like" napsal workoholik pro americkou zpěvačku Keri Hilson (28): V Německu na 1. místě - v Americe bohužel žádný hit. Ale jeho mezinárodnímu průlomu by teď díky Lady Gaga nic nemělo stát v cestě!Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz[22.04.2011] MTV O Music Awards!

26. dubna 2011 v 18:17 | M@rť@ |  TOM´S BLOG

MTV O Music Awards!

Die letzte Woche beim großen MTV O Music Award Voting ist angebrochen...also ran an die Tastatur und jetzt noch schnell abstimmen! Über die letzten Wochen habt ihr TH an der Spitze gehalten in der Kategorie "Fan Army FTW" - vielen Dank dafür.
>
Check den aktuellen Stand & Rock the Vote!

So, und nun natürlich an euch alle: SCHÖNE OSTERN!!
________________________________________________________________________________________________________________

Začal poslední týden velkého hlasování v MTV O Music Award...takže běžte ke klávesnici a ještě teď rychle hlasujte! Během posledních týdnů jste TH drželi na špici v kategorii "Fan Army FTW" - mockrát za to děkujeme.

No, a samozřejmě vám všem: KRÁSNÉ VELIKONOCE!!

Menowin Fröhlich vs. Bill Kaulitz - hlasování

26. dubna 2011 v 18:14 | M@rť@ |  NEWS
Kdo má lepší fanoušky?
x Menowin Fröhlich
x Bill Kaulitz

Vnitřní příběh Gustavova tetování

26. dubna 2011 v 18:11 | M@rť@ |  NEWS
Myslím si, že není žádná jiná země, která má ráda a podporuje Gustava tak jako Japonsko. Dovolte mi ukázat vám fotky jeho tetování na pravé noze, které mi Gustav ukázal poslední noc jejich tokijského výletu! Song produkoval Trent Reznor z Nine Inch Nails a cover udělala vůdčí osobnost amerického country, zpěvák Johnny Cash, (jedná se o song Hurt). Text byl vytetován na jeho lýtko a představa perspektivy světa byla vytetována na jeho holeň, což vyjadřuje "život a smrt" songu. Vypadá to, že Gustav má tetování oblíbeného interpreta. Gustav vypadá jako správný muž, ale je to rockový muž.


Online-konference s Tokio Hotel

21. dubna 2011 v 14:49 | M@rť@ |  NEWS
Online-konference s Tokio Hotel: Do 25. dubna máte možnost položit klukům z Tokio Hotel nějaké otázky. Tady se musíte nejdřív zaregistrovat (postup registrace najdete tady) a potom už tam můžete napsat vaše otázky. Odpovědi by měli být zveřejněny 29. dubna.
Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz

[20.04.2011] Působivé! Gerry Judah...

21. dubna 2011 v 14:48 | M@rť@ |  TOM´S BLOG
MyZ-TV - best headliner (hlasování)

21. dubna 2011 v 14:47 | M@rť@ |  NEWS
Tokio Hotel jsou na MyZ-TV nominování jako "Best Headliner." Hlasujte pro ně, protože hlasování končí již za dva dny. Je to velmi důležité - vítězství znamená uznání Tokio Hotel za nejlepší mezinárodní kapelu.

Hlasovat lze 1x denně, když se zaregistrujete, potom každou hodinu.
Zdroj: tokio-hotel-de.blog.cz