Únor 2011

Gekirock.com - interview

12. února 2011 v 15:14 | M@rť@ |  Articles, Interviews
http://gekirock.com/interview/2011/02/tokio_hotel.jpg

Gratulujeme vám k prvnímu dni tady. Zdá se, že jste dnes velmi zaneprázdněni rozhovory. Užíváte si Japonsko?
Bill: Samozřejmě! Mám hodně zábavy. Ale je pravda, že máme celý den hodně rozhovorů, myslel jsem si, že by bylo hezké, kdybychom si vyšli ven, ale jen fakt, že jsme tady v Japonsku nám dělá opravdu radost. Každopádně si myslím, že ven půjdeme zítra.

Zničila se vám představa
o Japonsku v mysli poté, co jste ho viděli z první ruky?
Bill: Hahaha (smích) je to pohodě. Slyšeli jsme, že ulice v Japonsku jsou opravdu velké a barevné, je to bláznivá země, ale nevěděli jsme, jestli to opravdu pasuje do představy. Ale vidět Japonsko teď, je tu hodně budov, je to opravdu krásná země! Zítra bych rád viděl víc z Japonska!

Vidím. Zřejmě se název kapely a texty setkává s něčím japonským.
Bill: Když jsme byli ve studiu v Německu, mysleli jsme si: 'proč si nestanovit cíl, cíl, který je tak daleko a je tak nemožné ho dosáhnout.', tak jsme si mysleli, že zahneme Tokyo = Tokio do názvu kapely. A dneska jsme tady v Japonsku, rád bych v mým očích viděl, jaká je tady kultura a hudba.
Tom: S ohledem na historii kapely, Tokyo je pro nás důležité místo. To je důvod, proč jsme opravdu vděční za to, že tu jsme.

I když Německo a Japonsko jsou od sebe velmi daleko, fanoušci vás mohou znát přes Myspace a Facebook.
Tom: To je pravda, i když jsem typ, který používá jenom e-mail (smích), když jsme viděli oficiální Myspace a Facebook, uvědomili jsme si velkou komunitu fanoušků. Samozřejmě, že se také zvyšuje počet japonských fanoušků. Bylo by hezké, kdybychom mohli získat více japonských fanoušků během tohoto časového období.

Gratulujeme k vydání "Darkside of the Sun", japonského limitovaného alba. 16 songů z předcházejících
jako "Humanoid," "Scream" a "Humanoid City Live", je tam hodně songů. Byly songy vybrány členy?
Tom: Ano! Vybrali jsme je!
Bill: Jedná se o speciální album limitované pro Japonsko. Naše alba jsme vydali v mnoha různých zemích a Japonsko přišlo nejpozději, takže jsme si mysleli, že bychom tady mohli vydat naši nejlepší práci. Až do dnešního data tam jsou zahrnuty všechny singly, takže si můžete poslechnout naši historii. Takže předpokládám, že tohle je naše další Best Of album.

2 alba, které tvoří best of album, jsou "Scream" a "Humanoid". Jaké jsou témata těchto alb?
Bill:
Zaprvé, "Scream" je naše debutové album, něco, co jsme nahráli ve studiích. Stejně jako název představuje emoce, které máme, jak zoufale chceme křičet "jsme právě tady!!!", je to velmi energické album. Na druhé straně "Humanoid" je něco úplně jiného, ve studiu jsme byli víc zkušenější..
Tom: Také tam jsme připsání jako co-producenti!
Bill: Přesně! (smích), spíše jsme byli zvyklí na studiovou práci, "Humanoid" je tvůrčí práce. Jak jsme dostali příležitost setkat se s různými lidmi na celém světě, získali jsme více různých inspirací, takže to je více futuristické, prostě jako sci-fi film.

Melodie Tokio Hotel je velmi chytlavá a zvuk je hodně dynamický. Zdá se, že se rozvíjí a získává stále víc dramatičnosti.
Bill: Čtyři členové mají velmi odlišný hudební vkus, nemáme jednu specifickou kapelou, kterou máme rádi, takže jsme inspirováni hodně kapelami, které, myslím si, vytvořily Tokio Hotel zvuk. Už od doby, kdy jsme byli mladí, jsme měli nespočet živých vystoupení, takže to je důvod, proč jsme schopni být zvuční.

Interpreti, kteří vás inspirovali, jsou Aerosmith a Guns N' Roses.
Bill: Aerosmith jsou rocková legenda, které mám opravdu rád. Není tady mnoho rockových kapel, které jsou tyto dny velké?
Tom: Jo. Zpěvačky, hip hopové skupiny, rappeři, atd. jsou ti, kteří v současnosti vydávají alba, ale nevypadá, že se to děje u rockových kapel. Mít jeden hit a pak zmizet z průmyslu, takových kapel je hodně. To je důvod, proč respektujeme kapely jako jsou Aerosmith a Guns N' Roses.

Ponecháme-li stranou zvuk Tokio Hotel, vizuální obraz a tvořivost, máte rockové kapely, se kterými si rozumíte?
Bill: Myslím si, že Black Eyed Peas jsou skvělí, koncept alba, živá vystoupení a videoklipy jsou opravdu dobré. Producent a textař, will.a.m., je hodně cool! A 30 Seconds to Mars také! Jejich nejnovější klip "Hurricane" je úžasný! Jsou to velmi kreativní kapely, které také dávají pozor na malé detaily!
Tom: Ale kapela číslo 1 jsou stále Tokio Hotel! (smích)

Ano, (smích) 30 Seconds to Mars, kteří byli právě zmíněni, se zdají, že mají rezonanci s Tokio Hotel z hlediska zázemí a postoje.
Bill: Ano! 30 Seconds to Mars jsou brilantní, když dojde na kvalitu! Jared jako zpěvák je skvělý! Obě kapely jsou perfekcionisti. Setkali jsme se s nimi několikrát během udílení cen (smích).
Tom: Jared je opravdu milý chlap.

Tokio Hotel obdrželi hodně hudební ocenění a teď si užívají jejich úspěch, prosím, řekněte nám vaše současné cíle.
Bill: Našim cílem je světové turné! Skutečný pocit dominovat světovému trhu, takže jsme přemýšleli o světovém turné.
Tom: Dostali jsme asi 90 ocenění, to vše kvůli našim fanoušům, kteří dělají to nejlepší, aby pro nás hlasovali, nicméně jsme ještě nedostali Grammy (smích).
Bill: Jo. Zdá se, že fanoušci na internetu odesílali komentáře během udílení cen Grammy.
Tom: Ale my jsme během tohoto času ještě nevydali album.
Bill: Ano, je nám líto, že nám chybí Grammy! O cenu Grammy budeme usilovat příště! (smích)
TVK - Western Paradise (07.02.2011)

12. února 2011 v 14:57 | M@rť@ |  Band´s videos


DOWNLOAD - part 1
DOWNLOAD - part 2
Universal Music Singapore facebook (10.2.2011)

10. února 2011 v 18:21 | M@rť@ |  NEWS
19
Tokio Hotel fanatici! Buďte na příjmu pro speciální zprávu od vašich německých kluků, kterou zítra zveřejníme! Co si myslíte, že kluci budou říkat?


Akustické turné? / Nepotvrzeno

10. února 2011 v 18:20 | M@rť@ |  NEWS
Podle oficiálního ruského fanklubu nebudou mít Tokio Hotel v Rusku v dubnu koncert/y, což by byla nahráda za dva zrušenené koncerty během Humanoid City turné. Přesto je tu naděje, protože ruský fanklub také potvrdil, že na podzim 2011 je naplánováno akustické turné. To by se mělo konat v malých halách (pro 1500 - 2000 návštěvníků). Ruský organizátor  Ildar Bakeev chce kapele nabídnout, aby v v Rusku odehráli tři až pět koncertů. V úvahu přichází Moskva, Petrohrad, Kyjev, Minsk, Yekaterinburg a možná také Novosibirsk a Kazaň. V rámci akustického turné by měl být speciální balíček, v kterém by mělo být zahrnuto také Meet & Greet.

Zatím se jedná o nepotvrzené informace!Tokyo (10.02.2011) - rozhovory

10. února 2011 v 18:13 | M@rť@ |  Bill - photos


Bill se nám už úplně zbláznil :D:D tomuhle se můžu jenom smát :D:D:D


Darkside of the Sun - umístění v japonských hitparádách alb

9. února 2011 v 19:12 | M@rť@ |  NEWS
Tokio Hotel se tento týden v Japonsku s albem "Darkside of the Sun" umístili v týdenní hitparádě alb (zahrnující japonské a zahraniční interprety) na 39. místě. Tento týden se prodalo 2522 kopií.

Také se umístili na 10. místě západní hitparády alb. Co se týče denní hitparády alb, tak první den byli na 17. místě, druhý na 25. místě a třetí den na 30. místě.


Anims Sukkiri (by Ilon)

9. února 2011 v 17:08 | M@rť@ |  Animation

Tokio Hotel na prvním místě v Google pro Japonsko!

9. února 2011 v 16:58 | M@rť@ |  NEWS
13
Tokio Hotel: 1.místo na Google (Japonsko) vyhledávači 09.02.2011!!!