Říjen 2010Ekvádorští fanoušci na vás čekají!

31. října 2010 v 13:13 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Sbírají plakáty, články, CD, videa a dělají velké transparenty na podporu své oblíbené hudební kapely. Je to Tokio Hotel Fanclub, který se skládá z více než 6000 členů. Každý měsíc pořádají různé aktivity a sdílejí muziku německé kapely. Není to tak dávno kdy bylo požádáno, aby Tokio Hotel přijeli do naší země. Taky se dali dohromady všechny Fancluby z Latinské Ameriky a udělali video, které poslali kapele.
Tento dokument má na Youtube mnoho shlédnutí. Ale co přitahuje pozornost není jenom Fanclub, ale následujíc příkladu Tokio Hotel, tak dělají i věci pro společnost. Například, když zemětřesení zasáhlo Chile, tak nasbírali potřebné věci a žádali na rozích ulic a žádali o donace, posílali potom vše Červenému Kříži. Nyní pracují na projektu, aby pomohli místnímu zvířecímu útulku. Proto tohle není pro každého člena pouze Fanclub, ale klub přítel.

Paula Munoz:
Paula je tak velká fanynka, stylizuje svůj vzhled podle zpěváka Billa Kaulitze, ve vlasech má blond prameny. "Miluji Tokio Hotel, mám časopisy, plakáty, všechna jejich CD. Moje oblíbená píseň je Don't Jump," říká šťastně.

Daniel Jimenz:
Tenhle kluk je super fanoušek. Miluje jejich texty, ale taky si užívá schůzky klubu. "Jsem v tom klubu rád, líbí se mi aktivity, které děláme, a rád tu poznávám dívky."

Tami Otalora:
Tamy je pořád všude, koordinuje aktivity, volá členům, do rádio stanic atd. Ona udržuje klub tím nejpevnějším v zemi. Říká, že její oblíbený člen je Bill, zpěvák.

Sha Cevallos:
Sha je jedna ze zakladatelek klubu a je zahrnuta naprosto ve všem. Říká, že nejvíce na Tokio Hotel se jí líbí jejich texty k písním. "Například Don't Jump mluví o tom, že i když je všechno špatné, tak to nemáte vzdávat."

Xona (30.říjen) / Ekvádor

31. října 2010 v 13:12 | M@rť@ |  Magazines

Durch die Nacht mit... Wolfgang Joop und Bill Kaulitz

30. října 2010 v 17:36 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Paparazzi, křičící fanoušci a uprostřed toho jenom dva, na první pohled v základu rozdílní promenenti: "Tokio Hotel"- frontmann a módní návrhář - oba se řadí k německým nejúspěšnějším exportním artiklům, přestože se předtím ještě nikdy nepotkali, od začátku si skvěle rozuměli. Společný večer začal u módní značky Wolfganga Joopa, "Wunderkind", kde si Bill Kaulitz ihned ochotně vyzkoušel věci z Joopovy kolekce. Kaulitz připouští, že bych chtěl nejraději sám navrhnout kolekci, novými nápady Joopa je ale nadšen. Potom se jde na vrchol Eiffelovy věže. Bill Kaulitz  s Tokio hotel u symbolu Paříže před půl milionem lidí už vystupoval, ale až doteď nikdy nebyl nahoře. Následuje návštěva v Palais Beauharnais. Tady se nachází sídlo německého velvyslance, už tady bydleli Wagner a Bismarck. Joop a Kaulitz se zdají být zaujati napoleonským empírem. V Café de Flore se mluví o vážných tématech jako je prokletí internetu a s tím je i spojený zvyšující se nedostatek uznání umění a kultury. Bill tak oznamuje, že velká část songů z posledního alba Tokio Hotel byla už předtím na internetu? Není divu, že radostné očekávání na novou desku všeobecně klesá. Než se bude pokračovat, nechává si Joop narychlo přinést tužku a papír a kreslí zpěvákův portrét. Bill Kaulitz se dosud těšil z toho, že ho tato neohlášená návštěva Paříže ušetří od obvyklého humbuku? nic nepomáhá: Když oba opustili Café de Flore, už na ně čekali paparazzi. Také k fanoušům se dostaly fotky z Kaulitzovy a Joopovy noční procházky. Na Pont des Arts se Joop a Kaulitz rychle stali jednotnými: horší povolání musí být paparazzi. Večer nakonec končí na módní maškarádě, která připomíná Kubrick-film "Eyes Wide Shut", kde oba noční tuláci zapomněli na čas. Další den se zase setkali na módní přehlídce "Wunderkind." Vyměnili si telefonní čísla a chtějí se zase znovu vidět, Wolfgang Joop řekl, že jsou "jako dvojčata, která  byla při porodu oddělena."

"Durch die Nacht mit" je naprosto velká show. Ale jde také o strach ze stárnutí, nátlaku, že se musí vymýšlet stále něco nového a stále pokračovat se snaze vypadat dobře. Bill Kaulitz a Wolfgang Joop jsou dva perfekcionisti, kteří jsou si vědomi svého šílenství do kontroly, a kteří tento večer zase museli poznat, jak se snaží kontrolovat.

Termín vysílání: Úterý, 7.12.2010 / 00:15 hod na Arte
Délka: 52 minutTokio Hotel facebook (30.10.2010)

30. října 2010 v 17:35 | M@rť@ |  NEWS
EMA hlasovací víkend!!! Zbývá jen několik dní, abyste na tomto ročníku MTV Europe Music Award
dostali Billa, Toma, Gustava & Georga na vrchol v kategorii "Nejlepší World Stage koncert"!!! HLASUJTE: http://ema.mtv.co.uk/vote! Kolem EMAs je také úžásná soutěž - všechny informace dostanete tady: http://www.tokiohotelstreetteam.co.uk/

http://img821.imageshack.us/img821/2851/nepojmenovan1q.jpg

HD koncert v kinech?

30. října 2010 v 17:33 | M@rť@ |  NEWS
HD koncert v kinech.
Trend, který zavádí Movieland. Na velkých obrazovkách budou brzo ukázáni Depeche Mode a Tokio Hotel.

[...]

"Bylo velkým potěšením vědět, že lidé, kteří si často nemůžou dovolit lístek za 100.000 $, můžou vidět jejich oblíbené kapely prostřednictvím magie kina," řekl Ricardo Osorio, marketingový manažer Movieland.

Řetězec bude promítat také Tokio Hotel, na billboardy se můžete těšit v příštích dnech.Tokio Hotel facebook (29.10.2010)

30. října 2010 v 17:32 | M@rť@ |  NEWS
DAA je blízko k srdcím kluků z TH: po kampani Fashion Against AIDS v květnu '09, Bill a Tom přispěli 3 fotkami na první knihu od DAA jménem "The First Decade". (k dispozici začátkem listopadu).
Bill a Tom také jednu ze tří fotek podepsali a ta dnes večer (29. října od 18.00 hod) půjde do aukce v Campo & Campo v Berchem, Belgie. Pokud tam nemůžete být, můžete dát nabídku i telefonicky.

http://img547.imageshack.us/img547/1655/nepojmenovan1.jpgBRAVO Web TV (29.10.2010)

30. října 2010 v 17:31 | M@rť@ |  Tom´s videos
BRAVO opět nabízí další dva páry tenisek Reebok (velikost 40,5), které jsou podepsané Tomem.
Pokud se chtete zapojit do soutěže, tak stačí napsat na gewinnspiel@bravo.de, do předmětu napište "Tokio Hotel Tom" a odpozvězte na otázku: "Jak se jmenuje poslední album Tokio Hotel?" Pak ještě připiště vaše jméno a adresu. 

Georg v backstage (2007)

30. října 2010 v 17:28 | M@rť@ |  Georg - photos


Velmi EMA Halloween

29. října 2010 v 12:28 | M@rť@ |  Articles, Interviews

Halloween - svátek, kdy je povoleno si dát falešnou krev na své tělo a klepat na dveře cizích lidí a vyžadovat si od nich cukroví - je už za rohem. Poněvadž jsme moc zaneprázdněni žitím, dýcháním a sněním o věcech kolem EMA, nemůžeme si pomoci, ale ukázat - taky přímo za rohem - naše kostýmové výběry.
Dámy a pánové, tady je naše TOP5 EMA kostýmových nápadů:

[...]

5. Stupňovitý/Mimozemšťan Superfan. Na obrázku: na půlce Jared Leto mohawk/ na druhé půlce ostnaté vlasy Billa Kaulitze. Dvě-tváře nebudou mít nic na téhle ódě pro superlidskou základnu fanoušků, doplněnou myší v ruce a sílou k hlasování, jako by nebyl zítřek.

Bill Kaulitz válí pro Saturn ve vtipných reklamách!

29. října 2010 v 12:27 | M@rť@ |  Articles, Interviews

Zpěvák Bill Kaulitz z Tokio Hotel je právě teď součástí cool reklam pro elektroniku Saturn, kde se objevují mimozemšťané a podobně.
Fanoušci se chtějí dívat a samozřejmě, že to dostanou. Bill se objeví ve více reklamách, které jsou ještě vtipnější než ta první.
Vidět tam můžete třeba Billa Kaulitze, vtipného ptáka a samozřejmě rockového veterána Alice Cooper! Kdo nic nekoupí, tak je to vaše chyba.
Tady jsou dvě reklamy Saturn, které na mě opravdu udělaly dojem na to, kde jsem :-)

Animky Billa a Toma (by Mary)

29. října 2010 v 12:26 | M@rť@ |  AnimationReebok - info

29. října 2010 v 12:24 | M@rť@ |  NEWS
Milí fanoušci,

jsme v posledních krocích plánování výletu pro nadcházející vítěze.
Vítězové a místo budeme moci oznámit během následujících 14 dní.

S pozdravem
Reebok Corporate Communications

http://img255.imageshack.us/img255/1776/nepojmenovan1n.jpg