Září 2010

Fanynky umístily Tokio Hotel hvězdu na "chodník slávy"

30. září 2010 v 20:47 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews
Oberhausen - V únoru Tokio Hotel obdrželi hvězdu na "chodníku slávy" oberhausenské König-Pilsener-Arena. Teď směly fanynky položit vyznamenání na ctěné místo: Tatjana, Darleen, Hanna a Iszy jsou čtyři šťastné, které byly vybrány ze stovek příznivců.

V únoru před koncertem tábořila ve stenu Tatjana z Recklinghausenu se svými kamarádkami, aby Tokio Hotel zažily z první řady. 16letá byla z akce spokojená: "Nikdo bychom nečekaly, že bychom mohly držet "chodník slávy" naší oblíbené kapely v naši rukou. Takže chvění se v únoru  dvakrát vyplatilo. Doufáme, že Gustava, Billa, Toma a Georga uvidíme v Oberhausenu brzo."

S "chodníkem slávy", který vede od předprodeje Arena-Plaza k hlavnímu vchodu haly, poctila König-Pilsener-Arena umělce, kteří v místě konání slavili "vynikající úspěchy." Na "chodníku slávy" jsou doposud zvěčněni Paul McCartney, David Copperfield, Santana, Kylie Minogue, Joe Cocker a Pink.
Johannes Partow, vedoucí König-Pilsener-Arena, předal Tokio Hotel vyznamenání před koncertem 26. února.
Tatjana, Darleen, Iszy a Hanna (z leva) směly položit Tokio Hotel hvězdu na "chodník slávy".


CD/CD+DVD v Japonsku!

30. září 2010 v 20:46 | ░♥Mischigan♥░ |  NEWS
credit 619@THCN ThanksCD/CD+DVD
Tokio Hotel je konečně u svého konečného cíle, Japonska!
"Název je nerozhodnut"
Album(Japonská originální limitovaná edice) vyjde 2.února 2011.
2 verze CD a CD+DVD!

Popcorn č.10 (Rumunsko)

30. září 2010 v 20:45 | ░♥Mischigan♥░ |  Magazines
Tom a Bill ze shootu

30. září 2010 v 20:44 | ░♥Mischigan♥░ |  Animation

Stalkers se vloupali do domu dvojčat?!

30. září 2010 v 20:43 | ░♥Mischigan♥░ |  NEWS
Podle tohoto článku to vypadá, že do domu dvojčat se vloupali prý"fanoušci", čili stalkers, nežli normální zlodějové, kteří využili příležitosti prázdného domu.

+

Podle další holčiny, která má známého paparazzi v Německu, tak prý byl u jejich domu v den loupeže, ovšem v jinou domu. A prý že Billovo auto bylo zakryté, po psech ani stopy, ale zato odpadkové pytle byly naprosto potrhány a odpadky poházeny kolem domu. A druhý den to tam prý vypadalo stejně.RTL Exclusiv (29.09.2010)

29. září 2010 v 23:08 | ░♥Mischigan♥░ |  About Tokio HotelBill a Tom na hlavní stránce Vogue!

29. září 2010 v 23:06 | ░♥Mischigan♥░ |  NEWS


Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji 17. díl KONEC

29. září 2010 v 22:56 | ░♥Mischigan♥░ |  Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji
"A jak žiješ?" zajímá se Tom. "Hmm….na nic… Asi chápeš,proč…" "Jasně… Je v tom Bill. Tak,už za nim běž,ať už se dýl netrápíte." usměje se Tom a pustí Mě. Já mu vlepim hubana na tvář a jdu nahoru. Zaklepu na jeho pokoj,ale nic se neozve. Tak pomalu otevřu. Když uvidim to,co se tam děje,ztuhne Mi krev v žilách a asi sebou každou chvíli seknu…. Bill tam není…. :oD "Bille…?" vejdu do jeho pokoje a podívam se,jestli není na terase. Tam ale taky není. Do prdele…. Tak,to vzdam a jdu pryč. Když akorát vyjdu z jeho pokoje,z koupelny vyjde Bill. Chvíli Mě zaraženě pozoruje.
"Ahoj…" pozdravim ho nejistě. "…Ahoj. Cos tam dělala?" "Hledala jsem Tě,ale Ty jsi tam nebyl…. Protože jsi byl v koupelně. Jenže Já to nevěděla a proto jsem šla do pokoje…. Takže vlastně…. Bože. Melu tu úplný sračky. Co to se Mnou bože je?!...no nic. Prostě jsem Tě hledala." plesknu se do čela a čekam na jeho reakci. On se jenom pousměje a dál Mě s rozkošným výrazem pozoruje. "No,jen se zasměj…. V pohodě…" kejvnu. On se ale jenom usměje a kejvne,že se smát nebude. "…proč jsi přišla…? Jdeš Mi nadávat za to,že jsem Tě nakazil a všechno jsem to posral?" zeptá se po chvíli a uhne pohledem. "Hmm…ne. Nejsem jako Ty.." řeknu a trochu Mi cukají koutky. "Já za Tebou ale nepřišel,abych Ti přišel nadávat…." namítne. "Ale ječel jsi na Mě,že jsem děvka a kurva…. To snad není nadávání…? Jo…vlastně u Tebe není. Ty to holkám říkáš,jako lichotky,viď?" provokuju ho. "Přestaň,prosim. Mě to vážně mrzí,ale Já v tu chvíli myslel,že jsi Mě podvedla…" povzdychne zničeně a skloní pohled. "Hmm…." řeknu a On zakroutí hlavou. Pak jde do pokoje. Já jdu za nim….

Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji 16. díl

29. září 2010 v 22:55 | ░♥Mischigan♥░ |  Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji
++++++++++++++++++MISCHA++++++++++++++++++

Někdo zvoní. Nějak to neřešim a dál ležim v posteli,cpu se gumovýma medvídkama a vzpomínám na Billovi polibky,objetí a milování s nim. Tak strašně moc Mi to chybí…ale už je to pryč a nikdy se to nevrátí….bohužel!!! Za pár dní mam narozeniny. Budou fakt "super" narozeniny…. Protože celý prázdniny pořád jenom brečim v pokoji a jinam,než k doktorce jsem nechodila…. Měsíc už mam za sebou a zbývá už jenom 1 měsíc. ….Určitě proběhne stejně jako tenhle….

Někdo Mi zaklepe na dveře. "Vstup,ať jseš,kdo jseš…." řeknu jen bez zájmu a dál čučím na televizi. Pomalu se otevřou dveře a do Mýho pokoje vstoupí Bill. "…neřekla jsem Ti snad včera něco..?" řeknu bez zájmu a dál se cpu. "Já vim,ale musím s Tebou hodně nutně mluvit…. Můžu..?" řekne fakt zoufale.
"Ale jo…. Dávej ale bacha,abys nechytil žloutenku." varuju ho. On povzdychne,zavře a sedne si do křesla. "Tak,co chceš?" podívam se na něj. "Chci si s Tebou promluvit o Nás dvou." "Hmm….tak,mluv." kejvnu a dál pohledem žeru Orlanda Blooma. "Víš.. Musím se Ti omluvit za to,jak jsem se k Tobě zachoval u Nás doma,když jsi Mi přišla říct,že máš žloutenku.." "Měl jsi na to právo…" řeknu mu a vypnu televizi. "Ale neměl." "Ale měl." kejvnu. 

Sbohem Německo

29. září 2010 v 18:31 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Sbohem Německo! To není jenom jméno TV dokumentárního seriálu - tohle je taky nové motto Tokio Hotel dvojčat Billa a Toma (21). Stěhují se v listopadu do Los Angeles. Co tam budou dělat? Jejich producent David Jost žije v Kalifornii více než rok. Budou tam spolu pracovat na nových písních. Ale nebojte se, Bill a Tom se vrátí zpátky. David to potvrdil: "Stále si ponechají dům v Německu." Puuuh!
Bravo č.40 (DE)

29. září 2010 v 18:29 | M@rť@ |  Magazines

Zničený L'Uomo Vogue

29. září 2010 v 18:28 | M@rť@ |  Articles, Interviews

Bylo tohle to nejlepší, co mohli udělat!?

Tokio Hotel dvojčata Bill Kaulitz a Tom Kaulitz zkazili cover hudebního čísla L'Uomo Vogue pro měsíc říjen.

Nejprve ze všeho bychom rádi věděli, jak se tito dva dostali na vrchol přes Stinga, Kelis a Juliette Lewis?

Za druhé, každý, kdo řekl, že dát Tomovi volné džíny byl dobrý nápad, by měl být vyhozen. To je Vogue, lidi!Tokio Hotel na focení: Jeden model, druhý morous

29. září 2010 v 18:27 | M@rť@ |  Articles, Interviews

Když jde o to, aby se prezentovali na červeném koberci, Bill a Tom Kaulitzovi (21), dvojčata z úspěšné německé kapely Tokio Hotel ("Durch den Monsun"), nemohou být odlišnější. A také na focení pro velký magazín jsou role mezi kluky jasně rozděleny.

Tak na cover-shootingu pro říjnové číslo "L'Uomo Vogue", italské verze "Vogue" pro muže dělal každý to, co umí nejlépe!

JEDEN PERFEKTNÍ POZÉR, DRUHÝ MODEL MOROUS

Jako model na vysoké úrovni se opírá Bill Kaulitz - ve velmi elegantním obleku, v bílé košili s motýlkem a v botech z hadí kůže s klínovým podpatkem - o pozlacený stůl, jednou rukou opřenou, druhou danou v bok.

Tmavě nalíčené oči dělají make-up tak tmavý a extravagatní, jak ho od něho známe. Jeho pohled: okouzlující.

Dvojče Tom se práce modela chopil podstatně volněji. Nohy má od sebe a působí naprosto uvolněně.

A dokonce i pro "Vogue", který je známý drahou módou, se nevzdal jeho cool stylu, nosí volné džíny a bílé tenisky. Jeho pohled: nedbale zdůrazněný a extrémně cool.

Které dvojče se vám na "L'Uomo Vogue" líbí víc? Hlasujte!
Ralph Siegel o Tokio Hotel

29. září 2010 v 18:19 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Hitový gigant Ralph Siegel dnes večer slaví své 50leté jubileum na podiu a to ve svých 65 letech. BILD se ho zeptal, jestli by se podíval na branži. Jak dobré jsou dnešní hudební hvězdy? Siegel o ...

Tokio Hotel
"Pomateně talentovaní kluci. Měli dva, tři velmi dobré songy, ale chybí tomu další přidání. Když by na Marsu existovala popová hvězda - Bill Kaulitz by byl sen všech dívek na Marsu."L'Uomo Vogue photoshoot - animace

29. září 2010 v 18:10 | M@rť@ |  Animation

by nutty
.http://i51.tinypic.com/vh9dhs.gif.http://i52.tinypic.com/314t4yu.gif
http://i55.tinypic.com/5dwllw.gif.http://i54.tinypic.com/6zbn75.gif.http://i51.tinypic.com/316p9uv.jpg
http://i54.tinypic.com/de780i.gif


Tom a Bill Kaulitzovi na coveru říjnového čísla L'Uomo Vogue

29. září 2010 v 17:44 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Nikdo by neočekával tak čerstvou, téměř dospívající raritu na hezkých tvářích Billa a Toma Kaulitzových, mysl i srdce za Tokio Hotel. Chodili kolem dekadentních místností Palazzo Biscuri, paláce z 18. století v Catanii, Sicílii, kde se focení konalo, téměř pokorně, jako by nechtěli rušit "genius loci".

Vzhledem k jejich úspěchu, s miliony prodaných desek po celém světě (jejich poslední album Humanoid bylo vydáno přesně před rokem) pro tyto dva mladíky by se to zdálo přirozené - v tak mladém věku toho udělali tolik - aby brali všechno jako samozřejmost. A místo toho je to pravý opak. Zdají se být šokováni: "Tento palác je nádherný, umělecký poklad. Nejsou místa jako tato, kde bychom přišli," říká Bill s mírně rozpačitým úspměvem.

Odkazuje na východoněmeckou vesnici Magdeburku, kde před desíti lety začala Tokio Hotel pohádka. Již v sedmi letech hrála Kaulitz dvojčata na kytaru a experimentovali s jejich extravagantním vzhledem, kvůli kterému vystupovali ve škole jako outsideři. Tom byl posedlý Aerosmith a kytarisotu Joe Perrym, zatímco Bill byl obrovským fanouškem Davida Bowieho a fascinovaný transformativním talentem "White Duke".

Na coveru:
Pro Toma: smoking a košile - Lanvin, džíny - DSquared2, boty - Hey Day
Pro Billa: oblek - Lanvin, motýlek - Franco Jacassi, šperky - Sevan Bicaksi, boty - Rick Owens
Fotograf Pierpaolo Ferrari. Módní editor - Robert Rabensteiner.