Srpen 2010

Billův roztomilý úsměv

31. srpna 2010 v 23:38 | ░♥Mischigan♥░ |  Animation
Image and video hosting by TinyPic

[26.08.2010] Stará, dobrá televize...

31. srpna 2010 v 23:33 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG


[24.08.2010] Chatroulette šílenství

31. srpna 2010 v 23:32 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG

[22.08.2010] Skejťáci na ohni...

31. srpna 2010 v 23:29 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG

[18.08.2010] Neodhodlaný

31. srpna 2010 v 23:21 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG


[16.08.2010] Show musí pokračovat!

31. srpna 2010 v 23:21 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG

LATIN AMERICA HERE WE COME!

Ab nach Lateinamerika! Aktuell planen wir fünf Gigs (Ende 2010) in Lateinamerika....ein Update mit mehr Details gibt's demnächst.
________________________________________________Vzhůru do Latinské Ameriky! Aktuálně plánujeme pět vystoupení (konec 2010) v Latinské Americe...informace s více podrobnostmi budou brzo.


Wall Billa a Toma (by Christina)

31. srpna 2010 v 23:16 | ░♥Mischigan♥░ |  Wallpapers


Darkside of the sun v T-music

31. srpna 2010 v 23:12 | ░♥Mischigan♥░ |  NEWS
Darkside of the Sun bude tento týden konečně v novinkách v T-music chart. 


Hot checks into Tokio Hotel

31. srpna 2010 v 23:10 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews


"Rádi bychom hráli na Marsu nebo na měsíci," - Tom.

Tokio Hotel se nemusí představovat. Několik měsíců po vystoupení v Kuala Lumpur, kluci z Německa se vrátili, aby znova váleli. Kapela, která se skládá z excentrického zpěváka Billa Kaulitze, jeho dvojčete a kytaristy Toma, basisty Georga Listinga a vždy-tak-tichého Gustava Schäfera, si získala svoje jméno jako kvintesenční rocková kapela pro teenagery s hity jako Monsoon z jejich alba Scream, a Automatic a World Behind My Wall z jejich druhého anglického alba Humanoid.
Sehráni se svým unikátním oblečením, excentričtí kluci si s námi sedli, aby si promluvili o chobotnici Paulovi, šílených fanoušcích a měsíci.

Vy kluci pořád cestujete na nová místa a setkáváte se s novými fanoušky. Musí to být velmi únavné, když se vás lidé stále ptají, proč si říkáte Tokio Hotel.
Bill: (směje se) Ano, to je vždy první otázka. Nevím ani kolikrát jsme tu otázku zodpověděli.

Jak se cítíte kolem toho, že pořád odpovídáte na tu otázku?
Bill: Jsme na to zvyklí, ale vždycky jsem trochu smutný, že lidé pro nás nemají i jiné otázky! Nikdy jsme nepřemýšleli o změně jména, protože to by potom vše začínalo znova.

Co vás kluci inspirovalo v tom dělat spolu muziku?
Bill: Vlastně jsme začali, když nám bylo sedm let a náš nevlastní otec je v rockové kapele a uměl hrát na hodně nástrojů. Uměl hrát na kytaru, trochu bicí a basu. Jednou dal kytaru do našeho pokoje a Tom na ni začal hrát.
Tom: Měli jsme vlastní kytary, napsali pár písní, šli přímo na podium a jednoho dne jsme potkali Gustava a Georga v klubu.
Bill: Bylo jasné, že chceme dělat muziku. Začali jsme v sedmi letech, takže to bylo opravdu brzy.

Jakou věc máte u sebe, když vystupujete?
Bill: Rozhodně svůj vlastní mikrofon, protože si myslím, že je to celkem nechutné, když se o něj dělíte (směje se).
Tom: Já mám svůj talisman pro štěstí. Máme nějaké malé věci jako třeba řetízek.
Georg: Já jdu vždycky na podium s tímhle páskem.

Zkusila ti ho někdy fanynka sundat? Vážně, máte nějaké šílené fanoušky!
Georg: Ne, nikdy to nezkusili (směje se).

Víme, že World Cup skončil a jsme si jistí, že jste slyšeli o slavné německé chobotnici, Paulovi. Kdybyste měli šanci se Paula zeptat, aby vám jednu věc předpověděl, co by to bylo?
Bill: Já nevím. Možná, že bychom se zeptali, jestli máme šanci jet do Tokia. Doufáme, že to bude letos, ale bylo by zajímavé to slyšet od Paula.

Takže, nic osobního?
Tom: Myslíte jako něco kolem pravé lásky? Ne.

Jste kluci nějak pověrčiví? Věříte, že chobotnice Paul je mystický tvor?
Bill: No, nejdřív jsem si myslel, že to byla jenom vtipná věc, ale měl pořád pravdu a bylo to opravdu zajímavé. Ale věřím v hodně divných věcí. Jako například všichni věříme v mimozemšťany. Já věřím v mimozemšťany. Je trochu směšné si myslet, že jsme jediní tvorové ve vesmíru, protože nikdo neví, co je doopravdy tam venku. Nemyslím si, že jsou zelení nebo tak, ale rozhodně tam venku něco je.

Kdyby k nám mimozemšťané přiletěli a viděli vás poprvé vystupovat, co si myslíte, že by řekli?
Georg: Úžasné (směje se).
Bill: Rádi bychom hráli na jiné planetě.
Tom: Chceme být první kapela, která by byla schopna to udělat. Měsíc by byl skvělý, nebo Mars. Možná za dvacet let.

Zpátky k muzice, získali jste si hodně fanoušků v zahraničí od doby, co jste vydali album v angličtině. Znamená to, že vaše další alba budou jenom v angličtině?
Bill: Nejsme si tím vlastně jistí, protože dělat anglické album byl vlastně náš nápad. Nikdo nás do toho netlačil. Protože jsme vždycky byli v jiných zemích, nemohli jsme vystupovat jen s němčinou. Takže teď je to lepší, protože si fanoušci mohou vybrat, co chtějí slyšet.
Tom: Ale problém je ten, že potřebujeme asi tak dva roky na produkci alba, protože to musíme udělat dvakrát.

Co si myslíte, že je největší výzva pro kapelu?
Bill: Psát anglické písně (směje se). Ne, myslím že největší výzvou pro nás je jet do jiné země. Pro publikum to vypadá velmi snadně, ale není tomu tak, hlavně na začátku. Když jsme poprvé přijeli do Francie, tak to bylo opravdu, opravdu těžké, protože každý říkal 'Nechceme vás tady'.
Tom: A museli jsme se jich ptát jestli s námi udělají interview!
Bill: Myslím, že první mezinárodní krok byl nejtěžší.

Kromě vystupování v Tokiu, máte nějaké další cíle v kariéře?
Tom: Chceme hrát v Tokiu, mít světové turné a hrát na jiné planetě.

Jak těžké je pro vás mít vlastní soukromý život?
Bill: Pro Toma a mě je to skoro nemožné, hlavně v Evropě a Německu. Vždycky máte kolem sebe lidi a máme velký plot kolem našeho domu. A většinu času tam jsou lidé stojící venku, jsme vlastně skoro pořád na cestách, takže opravdu nevíme, jak šílené tohle všechno je. Vloni jsme si uvědomili, že je skoro nemožné mít soukromí.
Georg: Myslím, že pro Gustava a mě je to o trochu klidnější, ale musíte nad tím přemýšlet. Jako jestli chcete jít do kina, tak musíte jít na film, který už běží po dva měsíce, v tu nejméně možnou dobu.

Co kluci děláte, když si od všeho chcete odpočinout?
Tom: Když si chci odpočinout, tak prostě jdu do své ložnice.
Bill: Když chceme na dovolenou, tak se snažíme najít opravdu malý ostrov. Ale i na ostrov, paparazzi můžou dorazit na jachtě. Je to celkem nemožné jet na dovolenou!
Tom: Většinu času jsme vevnitř.
Gustav: Já si ani poslední dovolenou nepamatuji (směje se). Nerad létám a my létáme pořád. Nejlepší je zůstat doma.

Kdybyste mohli jít na nějaké místo bez fanoušků a paparazzi, kde by to bylo?
Bill: Já bych šel do zábavního parku, dal si zmrzlinu nebo se normálně procházel po ulici s přáteli.

Přeložila Evelyn

Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji 2. díl

31. srpna 2010 v 23:08 | ░♥Mischigan♥░ |  Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji
Už si zkoušim asi 5.šaty,ale pořád to podle Billa není Ono. "Co tyhle?" přinese Mi do kabinky nějaký černý bez ramínek. Já zvednu obočí. "Zkus to…" udělá na Mě oči. "Fajn. Tohle Mi ale bude velký…" řeknu mu rovnou,když to uvidim. Bill si je prohlídne a zvedne obočí. "Ty ze Mě děláš nějakýho nosorožce,prosim Tě." zasměju se. "To není velký…" dá je přede Mě a chvíli to pozoruje. "Hmm…máš pravdu. Aspoň 2 čísla." vzdá se a odejde. Já zakroutim hlavou a čekam. Po chvilce příjde z menšíma. "Díky." vezmu si je.
On ale neodejde a pozoruje Mě. "Nechceš třeba jako odejít?" zvednu obočí. On kejvne,že ne a dál Mě s úsměvem pozoruje. Já zakroutim hlavou a obleču si je. Bill Mi je pomůže zapnout a pak si Mě prohlídne. "…mam v tom velkou prdel…" prohlídnu se v zrcadle. "Ale nemáš…" zasměje se a znovu Mě otočí podle svýho. "Vypadam v tom šíleně…" povzdychnu a nechápu,co tam furt zkoumá. "Já Ti normálně ty šaty necham do soboty ušít nebo nevim." začne se smát. "To by nebylo špatný… Aspoň by udělali něco na Moje míry…" "Máš moc hezký míry." zazubí se Bill a rukou Mi zajede pod šaty na zadek. Já ho přes ní se smíchem plesknu. "Fajn." vzdá se a odejde. Já to ze sebe teda svleču a jdeme do jinýho krámu. Tam taky nic.
Oblíbení v Jižní Americe

31. srpna 2010 v 14:51 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Kluci z Tokio Hotel se můžou radovat. Jejich Live-DVD "Humanoid City" není oblíbené jenom v Německu. Teď se jim podařilo také první místo hitparád v Brazílii a Kolumbii. V Německu, Francii, Švýcarsku a Malajsii kapela Tokio Hotel se zpěvákem Billem Kaulitzem vedla s Live-DVD "Humanoid City" hitlist. V Itálii, Portugalsku, Španělsku a Belgii se DVD dostalo na druhé místo. V Brazílii a Kolumbii se DVD dostalo také rovnou na vrchol a je na prvním místě. Oba státy leží v Jižní Americe. DVD se natáčelo na koncertu 12. dubna v Miláně. Tokio Hotel existují od roku 2001. Čtyři klucíipocházejí z blízkosti města Megdeburku ve spolkové zemi Sasko-Anhaltsko.


Martin z Cherrytree Records se setkal s Billem

31. srpna 2010 v 14:50 | M@rť@ |  NEWS
Martin dnes v Cherrytree chatu potvrdil, že se setkal s Billem.

Obrázek “http://img825.imageshack.us/img825/7215/98685528.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Vystoupení v Hongkongu

31. srpna 2010 v 14:49 | M@rť@ |  NEWS
Tokio Hotel přijedou 22. září 2010 do Hongkongu (Čína).

source: Marie Claire #240Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji 1. díl

30. srpna 2010 v 22:54 | ░♥Mischigan♥░ |  Usměj se,prosím!!! - 2.řada - Ne,Ty se usměj. Já to nepotřebuji
Už jsme spolu s Billem něco kolem měsíce a pořád Nám to skvěle klape. Katrin se dala dohromady s Lukasem a vypadá to s nima dobře. Zkoušky na gympl jsem udělala a teď už nemam žádný starosti….. Ale ty teprve začnou….

"Ahoj,lásko…" přijdu za Billem. Ten si v klidu odpočívá na posteli a zřejmě přemýšlí. "Ahoj,beruško." zpozorní hned. Vyskočí z postele a přicupitá ke Mně. Obejme Mě kolem pasu a začne Mě vášnivě líbat. "Co je?" zasměju se. "Strašně jsi Mi chyběla…" řekne smutně. "Prosim Tě. Neviděli jsme se….8 hodin." zasměju se. "Jenže pro Mě je to strašně dlouhá doba…" řekne taaak straaašně moc smutně. "Pro Mě ani ne…" začnu se smát a On na Mě hodí dotčenej výraz. "To byl vtip…. Ale už to ani nějak neberu. Zvykla jsem si." pohladim ho po tváři.

Tom for "Reebok"

30. srpna 2010 v 19:09 | ░♥Mischigan♥░ |  Tom - photos

Návštěvnost (23.8. 2010 - 29.8. 2010)

30. srpna 2010 v 19:00 | ░♥Mischigan♥░ |  Attendance
Pondeli: 13
Utery: 15
Streda: 10
Ctvrtek: 12
Patek: 28
Sobota: 92
Nedele: 37

Celkem: 207

Super, děkujemee :)