Červenec 2010

LIVE CITY!

31. července 2010 v 18:05 | M@rť@ |  Articles, Interviews
The Aliens City
Mysleli jste si, že vaše město je nudné? No, zdá se, že máte pravdu. Ale nemusíte se cítit špatně, protože není tu žádné město stejné jako "Humanoid City", které ožilo na úžasném turné Tokio Hotel.
1.září, skoro za měsíc, bude možná otravný den, ale taky šťastný svátek. Rozhodněte se sami, jestli se chcete pohřbít kvůli tomu, že letní prázdniny skončili a musíte zpátky do školy, nebo možná dáte přednost svíčce a přání Happy Birthday pro Billa a Toma Kaulitzovi, protože ve stejný den slaví dvojčata svoje 21.narozeniny, naprosto vzrušující událost. To nám připomnělo přidat fotku Black Forest Cake, známého německého dezertu, kvůli 1.září, který kosmickým stylem padá na středu. Taky jestli chcete bratrům poslat nějaká přání, tak je nám můžete poslat a my je předáme nahrávací společnosti, protože, jak jistě víte, máme skvělé konexe s hvězdami.
Okay, chytli jste nás. I když myslíme každé slovo a opravdu se pokusíme jim dát vaše přání, tak taky víme, že vy lidi, Tokio Hotel fanoušci, jste s námi za poslední dva měsíce nebyli moc spokojení, s nejlepším teen časopisem ve středním východě a nejspíš celém světě. Uznáváme - Tokio Hotel tu byli v posledních měsících trochu zanedbáváni. Vina je hlavně mezi námi, ale nezapomeňte na důvody - kluci neměli nový single po více než půl roku, neměli jsme šťavnaté novinky kolem nich od 2009 (kdy Tom se dostal do rvačky s psychopatickými fanynkami, které napadly jeho mámu) a i když se nám líbilo "Strange" ze soundtracku "Alenka v Říši Divů", kapela byla celkem klidná a vydávala nejvíce energie na evropské turné "Humanoid City", které nedávno skončilo.

Super-člověk
Vlastně, možná, že se na turné stalo něco dobrého. Ne, kluci se nevrací do Tel Aviv, aby znova zopakovali úžasné chvíli z jejich první a jediné návštěvy tady, ale vydali minulý týden nové DVD a album, které ukazuje nezapomenutelný koncert, který se letos konal 12.dubna v Miláně, Itálie. V tuhle chvíli jsme slyšeli, že produkci si vedou dobře v Izraeli, takže jsme se rozhodli opět rozvést naše speciální spojení s Tokio Hotel a námi, a věnovat jim skvělý cover článek. Taky z tohoto můžete vyhrát, protože včetně skvělého článku (dnes jsme velmi skromní), máte i šanci vyhrát kopie žhavého DVD a alba, takže okamžitě běžte na stranu 23. Nebo možná potom, až přečtete tento článek.
Koncert byl natočen v dubnu, na konci "Humanoid City" turné. Abychom byli správní, tak to byl předposlední koncert turné, kdy Bill a přátelé již cítili že konec a všechno bylo snadné a zábavné. Na koncertě vystupuje kapela se všemi písněmi z alba "Humanoid", včetně nového single "Darkside of the Sun", jehož live verze byla vydána jako single v posledním měsíci.
Na jednu stranu je opravdu pěkné slyšet všechny písničky z posledního alba živě, ale na druhou stranu "nahrazují" staré milované písně. No, koncert měl vlastně taky "Ready,Set,Go" a "Monsoon", ale taky bychom rádi slyšeli "Scream" nebo "Don't Jump", například. Taky všechny písně na koncertě jsou v angličtině, kromě "Humanoid", který získal akustiku v němčině.

Svez nás, Bille
A co se na koncertě děje kromě muziky? No, taky jsme byli překvapeni úžasným podiem a pyrotechnikou. Tokio Hotel měli nějaké velké ohňostroje, které byly i u Rolling Stones a Aerosmith, což je udělalo nezapomenutelnými. Všechno to stálo za to. Nápad "Humanoid City" je cesta skrz futuristické město. Podium je plné laserů a zářících světel a pohybujících mostů a videí, která jsou ukazována na obří obrazovce a vesmírná loď, která vypadá jako vejce.
V jednom z nejvíce vzrušujících videí taky můžete vidět členy kapely v jejich "mladších časech", a Gustava a Toma, kteří se mlátí o kousek pizzy. Wow, velmi vyspělé. Jako kdyby neměli dostatek peněz na to si koupit i dostatek pizzy. Nicméně, věřili byste, že už uběhlo devět let od doby, kdy jsou Tokio Hotel kapela? (vlastně předtím byli pod jménem Devilish, ale okay). A nejenom tohle: v jedné nejvíce vzrušující chvíli z koncertu, podium se otevře a velká motorka vyjede nahoru, na které jede imaginárně Bill. Škoda, že nejede po zadním kole.
Když mluvíme o Billovi, tak musíme zmínit, že se naprosto uzdravil po své operaci, kterou měl před dvěma a půl roky. Nahrát album po operaci je jedna věc - protože jsou tu vždy producenti a speciální efekty, které upraví věci ve studiu, ale plné turné, kde musíte být na podiu skoro každý den a vypustit duši, když hrajete bez playbacku - to je rozhodně něco jiného. Krátce, není potřeba se obávat. Bill zní zdravě a lépe než kdykoli předtím a naprosto tu show vedl.
Během koncertu, zpěvák vyměnil asi 4-5 futuristických outfitů, z nichž každý další je šílenější než ten předchozí. Těsné kožené oblečení? Ano. Ostny na ramenech? Ano. Kapely, které podle všeho jdou z Billovy hlavy a jsou spojeny k jeho zádům a zářivé obloučky, které má kolem své vrchní části těla a vypadá jako součást vesmíre lodi? Ano! Dodnes jsme si mysleli, že Bill je člověk, který se narodil v Leipzigu, Německo, dnes si tím nejsme tak jistí. Je tu šance, že Bill je mimozemšťan, který byl adoptovaný Kaulitz rodinou, a on a Tom vlastně nejsou dvojčata? Dobrá otázka. Jestli je tady nějaká bytost na Marsu, která tohle čte právě teď a zná odpověď - tak budeme rádi znát odpověď. Dáváme přednost e-mailům, ale taky telepatie je dobrá.

Zkoušení
Společně s DVD přichází i nejzajímavější bonus: exkluzivní 10 minutové video, které vás zavede na výlet do zákulisí show. Kluci tam vlastně mluví německy, ale vše je přeloženo do angličtiny, takže jsme si jistí, že byste si s tím lidi poradili.
Je úžasné vidět první návrhy na podium a jeho miniaturní verzi, po celé té tvrdé práci, potu a slzách, které se staly skutečností. "Když jsme viděli set poprvé, tak jsme byli na pochybách kvůli tomu, jestli bude možné to stavět zas a znova každý den na jiném místě," říká Bill ve videu. "Opravdu nemám ponětí, jak to zvládnou, respekt." potom tam mluví Tom o svých kytarách a Gustav, který žádá Billa o žvýkačku s čokoládovou příchutí. Nejdřív pizza a teď tohle?
V druhé části videa, Tom dostal otázku, jestli by měl zájem měnit outfity jako jeho bratr. "Rozhodně ne!" odpověděl. "Bill potřebuje měnit outfity každou minutu a já bych to nezvládl. Nicméně, tyhle outfity jsou celkem těžké a je v nich omezený pohyb na podiu. Já se musím hýbat a nemám čas myslet na outfity, protože mám v hlavě během show mnoho jiných myšlenek." Jaké myšlenky? "Hrát správně noty a najít ty nejhezčí dívky v publiku." Hey, alespoň je Tom upřímný kluk, a upřímnost je jedna z věcí, které dívky hledají na klukovi, ne?
A ukončeme to zprávou pro Georgovi fanoušky! Rádi bychom vám řekli, co je u něj nového, ale ten kluk sotva řekne nějaké slovo, a většinou je zaneprázdněný hraním na basu a keyboard. Na tom nezáleží, alespoň byl zvolení jako nejvíce sexy člen kapely Tokio Hotel v naší anketě, kterou jsme udělali, a tohle je znamení pro všechny Billovi fanoušky napadnout náš e-mail rozzlobenými zprávami. Připravujeme se.
Setlist na MTV World Stage 2010 (31.07.2010)

31. července 2010 v 18:03 | M@rť@ |  NEWS
Zde je setlist, se kterým kluci dnes vystupovali:

1. Noise
2. Human Connect To Human
3. Hey You
4. Automatic
5. Dogs Unleashed
6. Darkside of the sun
7. Screamin'
8. Monsoon
9. World Behind My Wall
10. Zoom into me
11. Forever now


MTV World Stage Malaysia 2010 (31.07.2010) - info V.

31. července 2010 v 18:00 | M@rť@ |  NEWS
14:39 Ok, Wondergirls jsou pryč. Teď se hraje klip Darkside of the Sun. Tokio Hotel budou jako další! Lidé začínají šílet! / MalaysiaTH
14:40 Tak natěšená. Tolik TH fanoušků. / TH_Australia
14:49 Jsou slyšet bicí! Že by Gustavova poslední zvuková zkouška? / MalaysiaTH
14:54 TH tým právě připravuje pódium. / MalaysiaTH
15:03 Zase prší! Monsoon Time, lidi / MalaysiaTH
15:11 Vystoupení se ještě posouvá, protože teď byl teprve oznámen vítěz MTV VJ Hunt. / MalaysiaTH
15:31 OH! Právě se utírá mokré pódium, aby TH neuklouzli. / MalaysiaTH
15:32 Stále ještě čekáme na Tokio Hotel, ale MTV říká, že jsou technické problémy. / msnbuzz
15:43 Kouřové efekty! To znamená, že jsou Tokio Hotel už připraveni? / MalaysiaTH
15:51 Tokio Hotel jsou konečně na pódiu & vypadají DOKONALE!!! <3 / MalaysiaTH
15:53 Bill ve svém Humanoid kostýmu! Teď Noise! / MalaysiaTH

15:55 Human Connect To Human
15:56 Bill válí ve slunečních brýlích a futuristickém outfity, čekejte na fotky / mtvasia


16:00 Kromě Gustava mají všichni černé oblečení. Teď Hey You / MalaysiaTH
16:04 Jedna fanynka právě zakřičela: 'Je tak sexy'. Myslela Billa :) Teď kluci hrají Automatic. Je to tak neuvěřitelné. 15 000 lidí s nimi zpíva Automatic. / msnbuzz
16:07 To bylo tak epické! Bill odešel změnit oblečení a my slyšíme řev motorky.
16:08 Bill se objevuje na motorce a to je... Dogs Unleashed!!!
16:12 Bill sedí na motorce a má extrémně cool sluneční brýle. / msnbuzz

16:12 Bill stříká vodu na publikum.
16:14 Darkside of the Sun! We are, we are, we are!
16:18 Teď Screamin'
16:22 Monsoon
16:28 Kluci zpívají World Behind My Wall a fanoušci zpívají s nimi
16:35 Kluci ukončili song s deštěm ohňostrojů.
16:35 Zoom Into Me
16:38 Billův hlas je plný emocí Foto
16:39 Poslední song - Forever Now
16:41 Gustav právě hodil nějaké paličky do publika!
16:45 Po této show jsme jako ohromení a beze slov! Bill šel po schodech dolů. / HotMagazine


Tak budete cool a sebejistí!

31. července 2010 v 13:16 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Stres ve škole? Problémy v partě? Bill a Tom z Tokio Hotel vám ukáží jak můžete vyřešit svoje problémy...

Nikdo není perfektní!
Nelíbí se vám něco na sobě? Máte i kvůli tomu o sobě pochybnosti? Tohle vám super dvojčata radí: "Nebuďte na sebe příliš tvrdí. Nikdo není perfektní. Přemýšlejte o tom. Váš vzhled a vaše osobnost se několikrát změní," řekl Tom. To znamená: Jestli jste nyní velmi stydlivá osoba, tak to může vypadat celkem jinak za pár let. "Jestli vás lidi nerespektují kvůli vašemu oblečení, uvědomte si, že je v tom vždy více než jenom drahé značkové oblečení," řekl Bill. "V minulosti jsem si vždy sám šil cool outfity z oblečení ze second-handu. Buďte kreativní!"

Hledejte stejně smýšlející lidi!
Je těžké být na vše sám. Potřebujete někoho, kdo vás podrží. Bill: "Kvůli tomu, že jsme dvojčata, tak máme skvělou výhodu v tom, že jsme vždy v páru. Sami bychom byli jenom polovičně sebejistí." Pro ty, kteří nemají dvojče, hledejte spojence. "Je tu vždy někdo, kdo se vypořádává se stejnými problémy. Nikdy nejste sami." Ale nepotřebujete armádu. Bill: "Je vždy lepší mít jednoho nebo dva nejlepší kamarády, kteří vás podporují, než dvacet, kteří vás možná pomlouvají. Když nic nefunguje, tak si najděte pomoc u rodičů nebo učitelů."

Kašlete na ty, co vás nenávidí!
Být outsider, není tak špatné! Tom: "Vždycky jsme byli jiní! Jenom kvůli našemu vzhledu! Proto nás na škole hodně lidí nemělo rádi! Tak co, měli jsme rádi jenom pár lidí! Ale brzy jsme si uvědomili, že je to dobrá věc! Protože milujeme být jiní." S tímhle na mysli to bylo pro dvojčata jednodušší! "Kašlete na to, co si ostatní myslí! Koho to zajímá...ve vašem životě to nic nemění! Důležitější je to, že vy jste spokojeni se sebou! Máte chyby a vyčuhujete z řady? To se nám líbí," řekl Bill.

Taky můžete něco dělat!
Objevte svoje talenty! "Každý může dělat něco speciálního! Je to ve vás! Ať je to něco ručního, nebo můžete dělat muziku či být kreativní. I ta nejvíce pozemská věc může být něčím speciálním," radí Bill. "Jestli jste našli svoje schopnosti, buďte pyšní, ukažte je a propagujte je! Protože se to může možná později změnit v něco skvělého! Stejně jako u nás! Začali jsme velmi brzy s muzikou, hodně jsme zkoušeli, hráli hodně vystoupení - a jednoho dne to vyšlo. Taky to můžete udělat!"

Buďte nezávislí!
Budete částečně silní, jestli se naučíte co možná nejdříve stát na vlastních nohách. "My jsme se snažili dělat rozhodnutí sami! Když jsme byli nováčci, tak lidé z hudebního byznysu si mysleli, že nevěří vlastním uším! Protože již v patnácti letech jsme představovali naše názory - a vyšli jsme nahoru," řek Tom. "Ale začněte v malých kouscích! Chtěli jsme, například, žádné dárky na Vánoce nebo narozeniny - ale spíše peníze! Pro Toma a mě bylo důležité, abychom mohli ustoupit! Takže jsme byli schopni se dělit a rozhodnout, kdy si koupíme nové oblečení nebo použijeme telefony. Taky jsme nikdy nedostávali tolik kapesného. Bylo to tak třicet euro za měsíc!"

Animace Toma (by Mary)

31. července 2010 v 13:09 | M@rť@ |  Animation
Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic


Tom Kaulitz - Only Hope ♥

31. července 2010 v 13:08 | M@rť@ |  Tom´s videosMTV World Stage Malaysia 2010 (31.07.2010) - info IV.

31. července 2010 v 13:04 | M@rť@ |  NEWS
11:40 Tokio Hotel budou vystupovat po Wonder Girls a Bunkface. / spinorbinmusic
12:25 Tokio Hotel vystoupí ve 20.00 hod (malajského času). / intanoorbaizura
12:39 Začíná to a prší / TH_Australia
12:40 MTV World Stage začíná! Právě vystupují Bunkface! / TH_Australia
12:51 Tokio Hotel mají vlastní záchod Foto /thepeenut
12:52 Takto to vypadá na festivalu Foto / MTVAsia

Hlavní témata tiskové konference - MTV World Stage Live in Malaysia 2010

31. července 2010 v 13:03 | M@rť@ |  NEWS
[...]

Jako další budou na pódiu Tokio Hotel. Zpěvák Bill Kaulitz upoutal pozornost každého s jeho unikátním stylem a výběrem oblečení - tmavě olivová vojenská kombinéza se spoustou doplňků. Samozřejmě byly přítomny oční linky. VJs a Chris škádlili Tokio Hotel na malajské dívky a Tom reagoval slovy, že "jsou opravdu pěkné, vypadají dobře."

Smích následoval, když se VJs zeptal Gustava (který měl na sobě bílé triko a bermudy), jestli se někdy inspiroval obléct se jako ostatní členové kapely. Gustav ve vážnosti suchým tónem řekl, že ne. Bill řekl, že kapela podporuje individualitu a svobodu projevu, takže každý z nich má odlišný styl.

[...]Tokio Hotel na MTV World Stage 2010 – Ready, Set, Scream

31. července 2010 v 12:59 | M@rť@ |  Articles, Interviews
http://blog.mtvasia.com/wp-content/uploads/2010/07/tokiohotel.jpg

Co mohou fanoušci očekávat od vašeho vystoupení na MTV World Stage Live in Malaysia 2010?
Tom: Hlavní věcí je, že budeme mít hořící piano a něco nového pro "World Behind My Wall". Také máme skvělý úvod pro "Noise" a všechny naše intra.
Bill: Co jsme udělali na této desce je to, že jsme vyzkoušeli nějaké nové nástroje, kluci hrají na klávesy, poprvé hrají na piano, protože obecně hraje Tom jenom na kytaru, ale je také velmi talentovaný, když dojde na piano, takže jsme s novou deskou vyzkoušeli nové věci a to i na pódiu.

Kluci, jste stále nervózní, když jdete na pódium?
Bill:
Ano, jsme. Ale když hrajete turné 3 měsíce nebo tak něco… každou noc velké koncerty, není to tak špatné, zvykli jsme si na to. Jsme vždycky nervózní, když je to prostě jedna show, je jedna možnost a vždycky je to vzrušující. Myslím, že být nervózní je normální věc.

Tokio Hotel nedávno vydali Humanoid City Live DVD a album. Vím, že pódium bylo vytvořené s pomocí týmu, který pracoval na filmu Pátý element. Povězte nám více o tvůrčím procesu.
Bill: Víte, když dojde na turné, vždycky máte tolik nápadů a věcí, které chcete udělat a pro nás bylo důležité, udělat něco nového. Opravdu jsme chtěli vytvořit "Humanoid město" a také jsme měli skvělou designérku pódia, její jméno je Misty Buckley, odvedla fantastickou práci a procovali jsme opravdu blízko sebe.
Tom: Všichni jsme si sedli a řekli, že chceme velký úvod, chceme něco pohyblivého a všechny nápady přicházely.
Bill: Takže uvedení show znamená spoustu času, začali jsme půl roku před tím, než jsme se dostali na turné a týden jsme měli nějaké zkoušky v Londýně. Potom jsme dali dohromady kostýmy, byl to Dean a Dan (Catenovi) z DSquared2, a ti také odvedli fantastickou práci. Byl to skutečný proces, takže si myslím, že nejdůležitější věc je dát to dohromady a mluvit o tom, co chcete mít. Opravdu jsem chtěl něco 'Humanoid', něco, co není z této planety, a že to bylo celé téma turné. Všechno vyšlo opravdu dobře a tuto show jsme natočili v Miláně.

Když mluvíme o turné a vašem albu "Humanoid", tento celý aspekt je science fiction, takže máte kluci nějaké oblíbené science fiction filmy, knihy?
Bill: Myslím, že obecně mám nejraději sci-fi filmy.
Tom: Sci-fi filmy jsou skvělé, můj oblíbený sci-fi film je… máme nějaký oblíbený? Myslím, že Pátý element je skvělý…
Georg: District 9.
(Všichni souhlasí)
Bill: 2012 byl také skvělý film.
Tom: Není to skutečné sci-fi, ale…
Bill: Mám rád spoustu různých věcí, mám rád všechno, co je s mimozemšťany. Nebylo v plánu mít desku, jako je tahle, přichází to v procesu a my jsme seděli ve studiu, přemýšleli a mluvili o věcech jako jsou tyhle a přišli jsme s nápadem pojmenovat album "Humanoid" a mít všechny tyhle sci-fi vlivy.

Bille, nedávno jsi nechal udělat nějaké piercingy-včetně septumu, který je o něco víc neobvyklý. Bylo to plánované, nebo to bylo něco, co jsi udělal na popud?
Bill: Ne, vždycky je to opravdu spontánní. Seděl jsem v autě a měl jsem tuhle myšlenku a řekl jsem ok, chci to udělat. Skvělá věc na piercingách je ta, že to můžete vytáhnout ven kdykoliv chcete, takže to je opravdu skvělé.

Ale já jsem opravdu do piercingů a tetování a tak podobně, takže jsou už naplánoval nějaká tetování, která chci mít. Když to uděláte, tak to bolí a říkáte si, ok, nikdy to nechci udělat znovu, ale když je všechno v pohodě a máte znovu dobrý pocit, rovnou jdete na další piercing a je to cyklus.

Na takových věcech jsem docela závislý.

Takže je nějaká část tvého těla, kde by sis nikdy nedal piercing?
Bill: Jo, moje 'spodní' oblast. (gesta ke spodní části dělat)
(Všichni se smějí)

Na co nejzajímavější jste se dosud museli podepsat?
Tom: Měli jsme několik dobrých věcí - použité spodní prádlo, auta…
Georg: Nahá prsa…
Bill: Jo, takové věci…
Tom: Já preferuju nahá prsa (široce se usmívá)

Bude mít Jumbie někdy nějaké vystoupení?
Bill: Ah!
(Všichni se smějí)
Tom: Ten vypadá opravdu dobře ve filmu.
Bill: Na turné máme vždycky nové hračky a tentokrát máme snake boards. Je opravdu těžké
naučit se na tom, ale jakmile na to přijdete, je to opravdu zábava, ale možná se Jumbieho vezmeme na další turné nebo možná do Asie. Myslím, že to rozhodně chce vidět.
MTV World Stage Malaysia 2010 (31.07.2010) - info III.

31. července 2010 v 12:50 | M@rť@ |  NEWS
09:48 Bill Kaulitz a tým šli právě do místnosti kvůli rozhovorům. Bill je natrojený a má ná sobě armádní boty až po kolena. A už jsme zmínili, že Billlovy vlasy jsou perfektně nastylizované, i když je tu vysoká vlhkost! / HotMagazine
10:10 Řada: Foto / xpaxsays
12:04 Prší tady:
Tokio Hotel vystoupí po Wonder Girls a Bunkface. / spinorbinmusic
Tokio Hotel budou vytupovat ve 20.00 hod malajského času (našeho času to je ve 14.00 hod). Koncert bude trvat hodinu

MTV World Stage Malaysia 2010 (31.07.2010) - info II.

31. července 2010 v 12:49 | M@rť@ |  NEWS
02:40 Bylo řečeno, že první fanoušci Tokio Hotel tu jsou už od 01.00 hod a pouštění začíná ve 13.00 hod! / THMalaysiaST
03:25 Teprve teď snídáme. Tokio Hotel už mají termíny s tiskem (tady je 09:25 hod). Chudáci kluci. Mají dlouhý den. / TH_Australia
03:30 MTV World Stage Set je uchvacující. Tým dostává pokyny a vybaluje boxy. / THMalaysiaST
03:51 Tým začíná soundcheck. / THMalaysiaST
05:22 Tisková konference MTV World Stage začíná za hodinu. / HotMagazine
05:42 Katy Perry má teď soundcheck. / BriiMonster
06:38 Teď jsme na tiskové konferenci a fotografové si berou svá místa a staví si svoje věci. / HotMagazine
06:57 Podařilo se nám dostat také na tiskovou konferenci. Hvězdy tu ještě nejsou, ale přijdou brzo. Foto / HotMagazine
07:09 Bunkface jsou tady na tiskové konferenci jako první. / GalaxieMag
07:16 Dívky neomdlely. Tokio Hotel jsou tady! Bill Kaulitz v kombinéze s mnoha doplňky. / GalaxieMag
07:21 "V Malajsii jsme měli fantastické vystoupení a bezpodmínečně jsme se chtěli vrátit s velkou pódiovou produkcí!" - Bill Kaulitz / GalaxieMag
07:22 "Stylista byl pro mě vždycky noční můra. Kvůli tomu žádného nemám. Všechno si dělám sám! - Bill Kaulitz o svém vzhledu. / GalaxieMag
07:23 Tom a Bill říkají: "Dívky tady v Malajsii jsou pěkné."
07:24 Bill: "Pro každého by mělo být důležitý, že je jiný a je sám sebou.." / MTVAsia
07:36 Tokio Hotel vypadají sexy. / GalaxieMag

http://img4.imageshack.us/img4/4885/138136361.png

08:24 Tokio Hotel si vzali produkční set z Evropského turné. Už se těšíme na Billovy outfity! / HotMagazine
08:48 Vstup začne za hodinu. / TH_Australia
08:53 Jenom krátké vysvětlení: Tom včera na soundchecku zkoušel zahrát něco z Rette mich. Ale NE CELÝ SONG!" / TH_Australia