Květen 2010

[30.05.2010] Pro případ, že vás zajímá...

31. května 2010 v 18:37 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG

SOLLTET IHR EUCH FRAGEN...

....was Gustav den ganzen Tag über macht während wir auf Tour sind, dann wisst ihr's spätestens jetzt ;))))
_____________________________________________________

.... co Gustav celý den dělal, když jsme byli na turné, teď to alespoň víte ;)))


Tokio Hotel plánují koncert v Limě (Peru)

31. května 2010 v 18:32 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews

I když jsou to stále pomluvy, je možné, že německá čtyřka se brzy vrátí do Malajsie po tom, jaký měli úspěch při jejich poslední návštěvé této země. Ve skutečnosti, po jejich mini-koncertu, který se konal v Kuala Lumpur, tokio Hotel se zúčastní dalšího koncertu s 18 písněmi. Koncert bude natáčen pro "MTV World Stage", Universal to již potvrdil, ale datum a přesné místo ještě není známé.
Taky jsme slyšeli, že toto léto kluci odcestují do Latinské Ameriky (na první koncert do Limy, Peru), kde mají mnoho fanoušků, kteří touží si poslechnout živě jejich písně z nového alba!

Přeložila Evelyn


To je Moje buchta, kámo! 60. díl

31. května 2010 v 18:27 | ░♥Mischigan♥░ |  To je Moje buchta, kámo!
------------------O TÝDEN POZDĚJI------------------

"Tomu nevěřím…" zavrtí jenom Eve hlavou. "A co tedy? Jinak se to vysvětlit nedá…" vzlyknu. "Ne. Tohle je Mischo blbost. Kdybys doopravdy byla lesba, nikdy by se Ti kluci nelíbili…" "Mně se kluci líbí… Ale prostě…děsí Mě nějaké intimnosti s Nimi. Je to hrozné… S holkou ne." setřu si hřbetem ruky další slzy. "Mischo…" povzdychne. "Určitě je to tím, že jsi holka. Holkám věříš víc než klukům. Holky jsou stejné jako Ty. Nemáš se před Nimi za co stydět…" pohladí Mě po vlasech. Pevně Mě obejme a začne Mě hladit po zádech zatím, co jí vzlykám do trička. "Ale kluk… Kluk je úplně něco jiného. Jejich těla jsou úplně jiná. Ale i přesto…jsou to také jenom lidé jako jsme My holky. Člověk jako člověk…
Tohle nesmíš řešit. Nemáš se za co stydět. Ty rozhodně ne…" snaží se Mě uklidnit. "Tak, proč Mě to děsí?" "Možná je to jenom proto, že jsi nic intimního neprožila… Byla jsi vzrušená, šla jsi na to rychle a to zřejmě byla ta chyba. Kdybyste na to šli s Billem pomalu, určitě by bylo všechno úplně jinak. Pomalu byste se poznávali, časem byste všechno věděli a pak by se Ti to líbilo. Neděsilo by Tě to. Plně bys mu věřila…" řekne Mi. "Jenomže Ono to nejde… Kluci jsou kluci, ale Bill….

Další signy (by Lisa)

31. května 2010 v 16:58 | M@rť@ |  Signatures


Signatures (by Tom_Reden)

31. května 2010 v 16:55 | M@rť@ |  Signatures
 

 

Gustav a Georg HQ

31. května 2010 v 16:54 | M@rť@ |  Band - photos


Georg & Adam Lambert mají stejnou bundou

31. května 2010 v 16:53 | M@rť@ |  Mix - photos

COLLECTION:  spring/summer 2010
PRICE:  £ 730
BUY ON gucci.com


Wallpaper (by Mishell)

31. května 2010 v 16:48 | M@rť@ |  Wallpapers
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Comet 2010 - animace II.

31. května 2010 v 16:46 | M@rť@ |  Animation
http://i48.tinypic.com/9i7fh2.jpg.http://i48.tinypic.com/29na247.jpg
VIVA Comet 2010 backstage (29.05.2010) + překlad

30. května 2010 v 18:35 | ░♥Mischigan♥░ |  Band´s videos

Tréma?
Bill: No trému máme před našimi vlastními koncerty...vždycky jsme si mysleli, že jsme nejvíc nervózní kapela. Neumím si představit, že tu nejsou lidé, kteří nejsou vůbec nervózní.
Tom: Ale když se tady podíváte do zákulisí, pak...
Bill: Pak uvidíte, že nejsme jediní...

Máte před show rituál?
Tom: No vlastně jsme nikdy neměli rituál. Jediná věc je, že Georg jde před každým koncertem na záchod. Georg vždycky řekne: "musím udělat 'Kacko'" a to je stále rituál, který nám přináší štěstí.

Červený koberec
Nadine Vasta: Všichni jsme na tuto chvíli čekali - Tokio Hotel...to je šílené! Tokio Hotel! Ach můj Bože! Je to tady! Začiná to hlasitě. Můžete jít mezi mě, bude to dost rychlé, předtím, než půjdete ke svým fanouškům. V loňském roce to znělo přesně tak, kde jste byli?
Bill: No minulý rok se nám nepodařilo přijít, bohužel. Jsme rádi, že jste zase konečně tady. Pro nás je Comet vždycky velká věc a těší nás, že se nám tento rok podařilo přijet.

Nadine Vasta: A jaký je to pocit? Myslím tím, že jste cestovali po celém světě, nechává vás to chladnými nebo jste stále nervózní a srdce tluče, když přijedete na Comet?
Tom: Už nejsme nervózní, ale je to stále skvělé, rozhodně.
Bill: Jo určitě. Jsme šťastní, v Oberhausenu jsme právě měli skvělý koncert, protože jsme byli na turné a Oberhausen je vždycky dobrý.

Nadine Vasta: Na koho se dneska těšíte?
Tom: Ehm...ehm...
Bill: Na naši nominaci...
Tom: Jo přesně.

Nadine Vasta: Myslíte si, že získáte cenu?
Tom: Doufám, doufám.
Bill: No vím, že naši fanoušci jsou velmi silní, když dojde na hlasování a doufám, že tentokrát se jim to znovu podařilo. Ale uvidíme, určitě máme velmi silnou konkurenci. Myslím, že jsou také nominováni Rammstein. Nebude to snadné.

Nadine Vasta: Ok, přeju vám vše nejlepší, dostanete to! A uvidíme se později a teď jděte ke svým fanouškům, ten hluk je téměř nesnesitelný.

DO's & DONT's
Tom: Hodně lidí k nám prostě přijde a chce mít s námi sex. (Bill se směje) Toho se můžete jasně všimout.

stayblueTV - TH interview (Comet 2010) + překlad

30. května 2010 v 18:33 | ░♥Mischigan♥░ |  Band´s videos

Bill: Je to jako návrat domů, právě jsme měli tady v Oberhausenu skvělý koncert a musím říct, že je to vždycky dobrý pocit být tady. Absolutně. Právě proto, že tady žijeme, tohle je naše rodná země a to je opravdu cool.

Říká se, že jste staříci na popové scéně nebo také tady na Comet. Justin Bieber, kterému je 16 tu má stejně tak fanoušky, co si o něm myslíte?
Bill: Dosud jsem o tom moc neslyšel, abych byl upřímný. No slyšel jsem o něm tady na Comet. Ale jo, je dobré, když tak mladý člověk má úspěch, myslím, že je to dobré.

Je tam rivalita?
Tom: No o tom se vlastně moc říct nedá, zatím jsem se s ním nestřetl.

Ale je tu právě teď rivalita mezi dospívajícími teenie-hvězdami?
Bill: No nemyslím si. My se o to moc nestaráme. Myslím tím, že jsem vždycky dělali naše věci a jak jste právě řekl, jsme už trochu starší. Jsme tu již pět let, byli jsme dobře přijati a cítíme se absolutně dobře.

Tome, musím se tě na něco zeptat - Viagro, co se stalo? Prosím, osviť nám to!
Tom: Uhm, nevím...musíte se zeptat na lepší otázku. Nevím, co na to říct.

Koupil sis viagru?
Tom: Koupil jsem si viagru, ano.

A snědl jsi ji?
Tom: Snědl, ano.

Zkusil?
Tom: Ale rozdíl je…že lidé o tom mluví vždycky tak hrozně, protože to vždycky zní jak nehody nebo tak něco. Nechcete, aby se tahle nehody stala znovu, ale nemůžu to vyloučit, abych byl upřímný.

Jak dlouho to trvalo?
Tom: Nemůžu to přesně říct, ale rozhodně to trvalo velmi dlouho. Ale občas to bylo taky velmi dobré.

Tom Kaulitz z Tokio Hotel se pěkně zotavuje z předávkování viagry

30. května 2010 v 18:32 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews
Po přiznání, že se předávkoval erekční drogou, zatímco byl na turné v Asii (yeah, mohl by to být vtip), kytarista Tokio Hotel, Tom Kaulitz vypadá, jajko by se pěkně uzdravoval v Hamburku.

Když šel se psem na procházku a minulý pátek v noci navštívil s jeho kapelou VIVA Comet Awards 2010, takže to vypadá, že je všechno ok?

Vtipkoval, že?

[28.05.2010] ENTER HUMANOID CITY!

30. května 2010 v 18:29 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG

ENTER HUMANOID CITY!

Zwar ist die Tour schon rum, aber Anfang Juli gibt's die große Show auch im Wohnzimmerformat....und so sehen die Cover der brandneuen LIVD DVD & des LIVE Albums aus:


...mehr Infos gibt's in Kürze.
________________________________________________Sice už je turné pryč, ale začátkem července bude tato velká show také ve vašem obyváku ... a tak vypadají covery žhavě nového LIVE DVD & LIVE alba:

... víc informací bude v krátkosti.

[25.05.2010] Promítnuté 3D umění - drsné!

30. května 2010 v 18:28 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG

PROJEZIERTE 3D KUNST - TIERISCH!!!

Erinnert mich ein wenig an die "3D-Wand" die wir bei unserer EMA Performance von "World Behind My Wall" hatten. Echt nett...viel Spaß!

_______________________________________________

Trochu jsem si vzpomněl na "3D zeď",  kterou jsme měli ve World Behind My Wall na našem EMA vystoupení. Skutečně milé...hodně zábavy!