Březen 2010

Kdo vydrží, přežije! 14. díl

31. března 2010 v 20:43 | ░♥Mischigan♥░ |  Kdo vydrží, přežije!
"Pořád spolu nekomunikujete?" zakývala jsem jenom na souhlas, že pořád ne.
"Když jsme vás vybraly spolu do dvojice, nemyslely jsme si, že budete takový oříšek" kývla jsem zase, že nevím, že to je jejich problém.
"Pokud to takhle půjde dál, tuhle reality show skončíme" opět jsem zakývala jenom rameny.
"Jdi raději" stanula jsem a zase jsem odešla. Sedla jsem si do křesla k televizi, protože Tom byl rozvalený na gauči a dívaly jsme se na televizi.
Promítala jsem si v hlavě, co říkal ten z vedení, když tuhle reality ukončí nedostanu ty peníze proč jsem tu šla a já je potřebují. Ale co mám dělat? Mám se tu předním snad natřásat nebo co?
"áchjo…" posmutněla jsem na hlas. Sice jsem se dívala jinam, ale citěla jsem ten pohled od Toma. Možná by to nebylo špatný aspoň by byla trochu zábava. Mohla bych mu konečně oplatit tu bezmoc jak onehdy tady na téhle pohovce. Za tu dobu co jsem tady s ním uzavřená se sebe nepoznávám. Někdy to fakt nejsem ani já. Dřív jsem taková nebyla. Uvidíme, co bude dál.

Tom Kaulitz // would you listen to us?

31. března 2010 v 20:16 | M@rť@ |  Tom´s videos
Překrásný videjko...podívejte se stojí to za to. Já jsem neměla daleko k slzám!

Padova (26.03.2010) I.

31. března 2010 v 19:57 | M@rť@ |  Concerts - photos
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


MTV Srbsko interview

31. března 2010 v 19:53 | M@rť@ |  Articles, Interviews
AndjelaUndTom
Otázka pro celou kapelu: Zajímalo vás někdy, jaké by byly vaše životy, kdyby nebylo Tokio Hotel? Jak byste vypadali, čím byste se živili?
Bill: No, nevím, opravdu. Vždy jsem chtěl být zpěvákem v kapele se svým bratrem. Snil jsem o tom od šesti, sedmi let. Nikdy jsem nepřemýšlel nad možností, že bych dělal něco jiného a ani teď nad tím nepřemýšlím.

Violet Gendig
Kdybyste v tomhle roce mohli jít na koncert kohokoli, kdo by to byl?
Tom: Rádi bychom viděli živě Aerosmith, myslím, že v tomhle roce budou hrát několik festivalů po Evropě.

Stanchy
Jsou tu pomluvy o tom, že Dark Side of the Sun bude váš další single. Je to pravda a co můžeme očekávat od videa?
Tom: Nemůžu o tom nic říct, kvůli času, ale brzy to zjistíte.

Violet Gendig
Když slyšíte Tokio Hotel píseň hrát v rádiu, poslechnete si to nebo změníte stanici?
Bill: Ne, nezměníme stanici. Jsem velmi potěšený se svým, co jsme v muzice zatím udělali a když se naše píseň objeví v rádiu, tak dáme hlasitost na maximum.

Necke Roker
Jaké kapely vás nejvíce ovlivnili?
Bill: Nikdy tu nebyla žádná velká jména, která nás ovlivnila. Nena a David Bowie mě ovlivnili, když jsem byl dítě.
Tom: Já začal hrát na kytaru kvůli Joe Perry z Aerosmith. Je ten nejlepší a je naprosto cool.

jezichawa
Tady je něco, co mě zajímá: rozhoduje váš management o tom, kde budete hrát a jaké město navštívíte, nebo k tomu máte taky co říct? Je tu město, ve kterém byste rádi vystupovali, ale váš management vám to nedoporučil?
Tom: Je to naše vlastní rozhodnutí. Posloucháme rady a doporučení od našeho managementu, ale jestli opravdu někde chceme hrát, v nějaké zemi nebo městě, to je naše rozhodnutí.

xmiRrax
Jste spokojeni s Humanoid City turné? Víme, že jste se na to připravovali dlouho a je tu nové podium, nové outfity. Nyní můžete představit ty věci svým fanouškům, jaké jsou reakce? Myslíte, že jste dosáhli svého cíle a udělali nezapomenutelnou show pro fanoušky?
Bill: Rozhodně. Prozatím je to skvělé a reakce fanoušků jsou neuvěřitelné. Tohle je poprvé, kdy jsem naprosto, ale stoprocentně spokojen s produkcí, podium, světla, efekty, všechno napoprvé opravdu sedí.

KaulitzQueen
Poněvadž jste skoro všichni vegetariáni, jaké vegetariánské jídlo máte nejraději a co vás donutilo k tomu stát se hlavně vegetariány?
Bill: Vždy jsme milovali zvířata, proto jsme přestali jíst maso a už je to asi dva roky - prostě jsme to udělali. Vlastně to nebyla tak těžká věc. Stále jíme pizzu a těstoviny, jenom bez masa.

KaulitzQueen
Bille, odkud přicházíš s nápady na svůj styl a vzhled?
Bill: Přirozeně. Ani nad tím nějak nepřemýšlím. Vždy se oblékám podle toho, jak se cítím - vždy tomu tak bylo a bude. Je to odraz mého charakteru, nekopíruji žádné určité trendy.

Adriana Tokio Hotel
Souhlasili byste s natočením svého domu pro MTV Cribs?
Tom: Rozhodně, i když pochybuji, že by to bylo tak působivé, jako ty ostatní domy, které jsem viděl v té show.

ilma kitivojevic
Kdo je v kapele nejvtipnější?
Tom: Já, jenom já a zase já.
Bill: To si jenom myslí.

Reaper'sKitty
Je vašim snem stále hrát v Tokiu?
Bill: Oh, rozhodně. Nikdy jsme v Asii a Japonsku nebyli a opravdu se těšíme, až tam jednoho dne dorazíme - doufáme, že letos.

MTV
Zpráva od Tokio Hotel pro všechny své fanoušky tady u nás
Bill: Děkujeme moc za vaši podporu - jste ti nejlepší a doufáme, že se uvidíme na koncertě v Bělehradě.
Bill v Marseille

31. března 2010 v 19:46 | M@rť@ |  Bill - photos

DE Bravo 14/2010

31. března 2010 v 19:45 | M@rť@ |  Magazines

TH v německém rádiu

31. března 2010 v 19:44 | M@rť@ |  NEWS
Přestože kluci jako německá kapela mají obrovský úspěch, německá rádia sotva zahrají jejich písničky.

Společně to ale můžeme změnit.

Začínáme hlasováním na FFN.

Příští týden je velikonoční hitparáda se 750 nejoblíbenějšími songy.


Jednoduše vyhledejte Tokio Hotel a pak hlasujte pro "Automatisch". Potom napíšete nějaké informace o vás, ale nemusíte psát pravou adresu.


To je Moje buchta, kámo! 28. díl

31. března 2010 v 19:43 | ░♥Mischigan♥░ |  To je Moje buchta, kámo!
"Mám divný pocit." zamračí se Eve. "Ježiš. To máš určitě z toho oběda. Na ten se vyprdni a polez." přitáhne jí Tom za ruce k ohradě. Ona teda povzdychne a začne přelézat. Pak seskočí dolů. "A co jako teď?" zeptám se. "Půjdeme si ho pohladit." zasměje se Tom a pomalu se k němu vydá. "Tome, neblázni. Podívej se, jaké má rohy." zamračím se. "Tome, vážně to není dobrý nápad. Vrať se." řekne mu i Bill. "Bože. Jste sračky." zakroutí Tom hlavou a jde k němu pomalu dál. Ten Pižmoň se najednou otočí k Tomovi a zvláštně si ho prohlídne. "Já padám." začne Eve přelézat zpátky. Jenom se na ní podívám a dál pozoruji Toma a to zvíře. "Tome, začni pomalu couvat." řekne mu Bill. "Tome, vrať se! Tváří se naštvaně!" řeknu mu taky a pevně stisknu Billovi ruku. V tu chvíli si to ani neuvědomím.

Tokio Hotel: Ochabnutí po úspěchu?

31. března 2010 v 19:42 | M@rť@ |  Articles, Interviews


Koncert Tokio Hotel ve vídeňské Stadthalle byl všechno jiné než vyprodaný. Bill Kaulitz v rakouském rozhovoru.

Křičící alarm jako za dob Beatles, bicí, které se objevilo monstrózního překvapujícího vajíčka a zpěvák ve futuristicky bizarním koženém monturu.

Vídeň-koncert
Tak včera začal koncert ve Vídni. Před ne méně než 4000 fanoušky v poloprázdné Stadthalle se snažila teenie kapela jako EMO kapela formátu Depeche Mode a navzdory bombastickému vystoupení selhala na interpretační slabosti. Příliš malá hlasitost, inscenace příliš řádná, příliš poctivá 90-minutová show, která byla rozšířena o video nahrávky. Od otevíracího songu Komm po déšť konfet doprovázející finále Für immer jetzt připomínalo z části angličtinu (In Your Shadow) probíhaného programu a příjemné sebevyjádření oblíbence dívek Billa Kaulitze než rockový koncert.

Váš vídeňský koncert je všechno jiné než vyprodaný…
Bill: Vždycky jsou výšky a hloubky. Nikdo nemůže dát na úspěch garanci. Ale přesto budeme stále pokračovat. Také proto, že jinak jsme naprosto bez talentu.

Netrpíte jako teenie kapela pod touto image?
Bill: Ne, protože zapůsobit na teenagery je nejtěžší. Takže vlastně hrajeme v královské třídě.

Pět let Tokio Hotel. Poločas jiných teenie kapel jste už dávno překročili?
Bill: To je úžasné. Hodně nás chtělo vidět padnout po Durch den Monsun, ale v tomhle jsme jim neudělali radost. Protože se v tom prolíná kvalita.

Není pro vás někdy tam křik na koncertech příliš velký?
Bill: Ne, toho křiku nemůže být nikdy dost! Je úžasné, jakou energii mají naši fanoušci.

Jaký je důvod vašeho úspěchu?
Bill: Není žádný recept. Možná kvůli tělesné vůni našeho basisty Georga.

Stinná stránka Tokio Hotel?
Bill: Tahle práce je životu vzdálená. Už od 15 let nemůžeme jít normálně na ulici. Jenom s bodyguardy. Nepříjemné!

Jste už finančně zabezpečení?
Bill: Ještě dlouho ne. Je blbost, že televizní pořady a titulní listy vás dělají bohatými. Hudební byznys je dávno ten nejfalešnější byznys, aby sypal miliony. V tomhle musíte být fotbalistou nebo závodníkem.

Dík za tu šlapku, brácho! 28. díl

31. března 2010 v 19:38 | ░♥Mischigan♥░ |  Dík za tu šlapku, brácho!
Adriana
Už ani ven jít nemůžu. Všechno je naprostá katastrofa a skandál za skandálem. Nečekala jsem, že mě plátky takhle přímo zmasakrují. Je to naprostý horor. Bojím se vyjít ven, bojím se někam vydat. A nechci Billovy zvedat telefony. Nemám náladu na to s ním mluvit, nebo s kýmkoli jiným. Ani s Lilly nekomunikuji, protože to prostě nejde. Ty noviny mě ničí. Ničí mě jak o mě mluví. Myslí si, jako kdybych byla kdo ví co! Tohle prostě není možné. Ozvalo se najednou zaklepání na mé dveře.
"Lilly já nemám náladu. Jdi pryč!" zařvala jsem, ale i přes to se dveře otevřely. Otočila jsem se, abych ji mohla vynadat, ale překvapilo mě, když tam stál Bill a smutně se usmíval.
"Bille?" ozvala jsem se a sednula jsem si. On stál pořád mezi dveřmi.
"Jak je ti? Že mi nebereš telefon nic."

Georg slaví 23. narozeniny!!!

31. března 2010 v 9:00 | ░♥Mischigan♥░ |  About Georg Listing
Taaaak a je to opět tady. Další rok uběhl jako voda a náš Georg slaví už 23. narozky. To to ale utíká, neuvěřitelný, jak ještě "nedávno" slavil 19. narozky :-D
Takže mu přejeme hodně štěstí, lásky, zdraví, úspěchu s kapelou a ať se mu pořád tak skvěle daří a užívá se ten život, dokud to jde :-)

Happy birthday GEORG!!!! :-)

Happy Birthday To You ! A smiling wish for your near 'n dear ones.


Srbsko (28.03.2010) II.

30. března 2010 v 20:55 | ░♥Mischigan♥░ |  Concerts - photos

Srbsko (28.03.2010) I.

30. března 2010 v 20:54 | ░♥Mischigan♥░ |  Concerts - photos

Kluci a platina v Itálii

30. března 2010 v 20:52 | ░♥Mischigan♥░ |  Band - photos