Únor 2010

Oberhausen (26.02.2010) III.

28. února 2010 v 22:17 | ░♥Mischigan♥░ |  Concerts - photos
by Northern-Music

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us

Nominace v "Kids Choice Awards 2010"

28. února 2010 v 22:14 | ░♥Mischigan♥░ |  NEWS
Tokio Hotel jsou nominováni v Kids Choice Awards 2010 v kategorii "Oblíbená hudební hvězda."Sladký Billík

28. února 2010 v 22:13 | ░♥Mischigan♥░ |  Bill - photos
http://i45.tinypic.com/mbpbhx.png

ORGANIZACE PŘED HALOU 15.3.2010

28. února 2010 v 11:40 | ░♥Mischigan♥░ |  NEWS
Jelikož se na internetu začaly objevovat rozsáhlé diskuse a hádky ohledně organizace před halou, rozhodli jsme se napsat tento článek a vysvětlit systém čísel, k čemu slouží a jak vše probíhá atd. Většina lidí neví o co jde a bojí se, že je to nějak omezí. Ale naopak, čísla jsou zde pro vás a pomůže vám to ?přežít? čekání na koncert v klidu.

Rozklikněte si celý článek.

Co je to systém čísel?

Systém čísel znamená, že fanynka, která přijde k hale si dojde k pověřené osobě pro číslo a ta jí zapíše na seznam. Tzn. že pokud dostaneš číslo 55, přišla jsi jako padesátá pátá fanynka. Odteď už tě téměř nic nemusí zajímat. Můžeš si odjet do města na jídlo, odejít na toaletu, jít se někam zahřát na čaj atd.
Nemusíš stát před halou x hodin v kuse, aby tě náhodou někdo nepředběhl. Jediné co musíš dodržovat je ?Checking? neboli kontrolování čísel. Předem budou vyhlášeny určité časy, kdy se všichni musí dostavit na předem určené místo a kontroluje se, zda jsou přítomni všichni, co mají číslo. Pokud se na "checkování" nedostavíte, vaše číslo se stává NEPLATNÝM.
Systém čísel funguje pouze pro fanoušky, kteří mají lístek na stání u pódia. U ostatních to nemá smysl, jelikož jdou do haly jiným vchodem a předpokládá se, že vzhledem k typu svého lístku nepřijdou před halu tak brzo.

Dvojčata před hotelem v Bruselu

28. února 2010 v 11:35 | ░♥Mischigan♥░ |  Kaulitz twins - photos

Ingrid, Klaus & Nena - Oberhausen (26.02.2010)

28. února 2010 v 11:34 | ░♥Mischigan♥░ |  Mix - photos
Ingrid s Klausem a Nena se přišli podívat na Tokio Hotel koncert do Oberhausenu!

foto by SonnensternKytarista TH uděřil fanynku

28. února 2010 v 11:33 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews
Členi Tokio Hotel, jako Bravo hvězdy, mají hodně psychotických fanoušků. Muzikanti jsou pořád pronásledováni groupies, kteří mezi sebou bojují, kdo bude mít největší pozornost od svých idolů. Jeden z nejagresivnějších fanklubů je "Afghans on Tour". Během posledních měsíců teenagerky obtěžovaly hvězdy, čekaly na ně před hotely, byly na každém koncertě, několikrát se snažily dostat do zákulisí, jednou se jedna z nich dokonce dostala na soukromou párty kluků. Tom Kaulitz už toho začal mít dost.
Bratr zpěváka Tokio Hotel udeřil 21letou Perrine, která ho pronásledovala celý den a konečně se s ním střetla na benzínce. Fanynka se ho zeptala, jestli by s ní mohl mít na zadním sedadle svého auta sex. Naprosto šílela, když ji řekl "Ne". Jako odplatu mu kopnula do auta a típnula cigaretu o okénko auta. Kaulitz toho měl už dost a udeřil ji do tváře.
Byl uznán vinným a odsouzen za přepadení. Musel zaplatit náhradu škody ve výši tisíc euro. Samozřejmě, že psychopatickou to nestačí a tvrdí, že Tom nebyl dostatečně potrestán. Oznámila, že je to urážka.

Přeložila Evelyn


RTL II News (27.02.2010)

28. února 2010 v 11:32 | ░♥Mischigan♥░ |  Band´s videos

Aktuelle Stunde (27.02.2010)

28. února 2010 v 11:31 | ░♥Mischigan♥░ |  Band´s videos


To je Moje buchta, kámo! 12. díl

28. února 2010 v 11:28 | ░♥Mischigan♥░ |  To je Moje buchta, kámo!
Sejdu dolů do kuchyně. Mám na sobě jenom černé spodní prádlo, přes to rozepnutý župan a Moje velké oblíbené bačkůrky. Žáby! xD Už jsem to zase Já. "Jak jste to bože našli?" směje se někde Eve. Neřeším to. Poškrabu se na krku a protřu si oči. Sprcha Mi teda vůbec nepomohla. Stále se cítím jako kdybych aspoň rok nespala. V klidu se došourám do kuchyně, vyndám si z lednice jahody se šlehačkou. Jahody opláchnu a hodím do misky. Na to si nastříkám tunu šlehačky a zase jí sklidím do lednice. Vyhupsnu na linku, kde se usadím a začnu si vychutnávat jahody. Zavřu oči a začnu vnímat tu úžasnou chuť. "Ehm…" zakašle někdo u dveří. "Co zas?" povzdychnu a dál se cpu jahodami. "No…hm… Máme návštěvu." poznám v tom Eve. Slyším, že zadržuje smích. Otevřu jedno oko a podívám se k ní ke dveřím. Tam stojí Eve s vysmátými Twins. Chvíli je zaraženě pozoruji, až si uvědomím, co mám na sobě.

Dík za tu šlapku, brácho! 12. díl

28. února 2010 v 11:27 | ░♥Mischigan♥░ |  Dík za tu šlapku, brácho!
"Čau brácha, už jsi doma?" zeptal se mě Tom a soukal do sebe nějaké jídlo. Měly to asi být špagety, ale vůbec to tak nevypadalo. Bylo to nějaké rozvařené a divné. Ale radši jsem mu do toho nekecal. S úsměvem jsem mu ukázal tašky.
"Myslím, že mám dost." řekl jsem mu a bez nějakého dalšího vykecávání jsem šel nahoru do pokoje.
"Počkej!" ozval se a já jsem se na schodech otočil. Stál pod nimi, opřený o zábradlí a divně si mě prohlížel. Potom se začal smát.
"Co poklopec?" řekl jenom a dál se smál.
"Dobrý, Adriana mě na něj upozornila." řekl jsem mu taky s úsměvem a aniž bych nějak reagoval na ten jeho vyjevený obličej, tak jsem zalezl do pokoje. Ale dlouho jsem tam sám nezůstal, protože se dveře otevřely a Tom vešel dovnitř. Byl úplně mimo a bylo vidět, že ničemu nerozumí.


Proč je sexy! - Tom Kaulitz

27. února 2010 v 19:42 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Why He’s Hot: Ladies and gents, I present Tom motherfucking Kaulitz.  This sexy bitch KNOWS he’s hot. Confidence is key to hotness. His band even has a song about this one lay he got in a hotel room. His goddamn mouth. Not only is he a doofy 20 year old guy that cracks jokes 90% of the time, his sexy ass lip piercing is just making your panties wet. You can’t deny it. And look at that fucking smile. He plays guitar in a BIG EUROPEAN band with his androgynous twin brother. Don’t pretend that being sandwiched between these two exotic Europeans didn’t make you jizz. They are beauty incarnated. Apparently he’s musically talented. He not only plays (and writes music for) guitar, he fucks around with drums and sings backup. He’s most likely talented at other things too. I know I already said it, but this motherfucker is European. HIS GERMAN MAKES YOU SO HOT YOU DON’T EVEN NEED TO UNDERSTAND IT. {submission}

1. Dámy a pánové, představuji vám Toma Kaulitze. Tahle sexy děvka VÍ, že je sexy. Sebedůvěra je klíčem k jeho žhavosti. Jeho kapela má dokonce píseň o jednom jeho románku v hotelovém pokoji.
2. Jeho zatracená pusa. Nejenom, že je to 20letý kluk, který rozhazuje vtipy 90% svého času, jeho sexy piercing ve rtu jednoduše dělá vaše kalhotky mokrými. To nemůžete popřít. A podívejte se na ten zatracený úsměv.
3. Hraje na kytaru v VELKÉ EVROPSKÉ kapele s oboupohlavním dvojčetem. Nepředstírejte, že být v sandwichy mezi těmihle dvěma exotickými Evropany vás nenutí se udělat. Jsou nádherné ztělesněni.
4. Kromě toho je hudebně nadaný. Nehraje jenom (a nepíše hudbu) na kytaru, taky to dokáže s bicími a zpívá druhé vokály. Je taky podle všeho hodně talentovaný v jiných věcech.
5. Vím, že jsem to již řekl, ale tenhle je Evropan. JEHO NĚMČINA HO DĚLÁ TAK ŽHAVÝM, ŽE TOMU ANI NEPOTŘEBUJETE ROZUMĚT.

Německé turné?

27. února 2010 v 19:36 | M@rť@ |  NEWS

Během «Welcome to Humanoid City» přivítá kapela německé fanoušky ještě jednou v neděli v Hamburgu. "Je to evropské turné a musíme se jaksi přetrhnout," vypráví Tom Kaulitz, "Možná budeme zase hrát taky německé turné, to také není vyloučeno."


Brusel (25.02.2010) III.

27. února 2010 v 11:22 | ░♥Mischigan♥░ |  Concerts - photos
Co všechno si musíme vytrpět než budeme šťastní! 46. díl

27. února 2010 v 11:10 | ░♥Mischigan♥░ |  Co všechno si musíme vytrpět než budeme šťastní!
Dojdeme nahoru do pokoje a sedneme si na postel "bože. Už se těším až se to narodí" zasměje se Kim a já ji pohladím po bříšku "já se taky těším. Bude tady s náma a my ji budeme vychovávat" usměju se a Kimberly si položí ruku na tu mou "cítíš jak kope?" usměje se "jo cítím. Asi bude po tatínkovi" zasměju se "měli bychom pro ni vymyslet jméno" "no to bychom měli. Napadlo mě pár jmen" "jakých?" "no třeba Annabel, Viktorie, Lillian, Emma…" přemýšlím "no nejvíc se mi líbí asi Lillian…Lillian Kaulitz - Trümper" usměje se na mě Kim a pohladí si bříško. "Tak maminka ti vybrala jméno…Budeš se jmenovat Lili" usměju se "už se na tebe moc těším Lilinko" povídám si s jejím bříškem a usmívám se. Aspoň na chvilku jsem se odreagoval a nebyl ve stresu skrz ten zítřejší soud. Po chvilce si sednu normálně a povzdychnu si "lásko netrap se. Dopadne to dobře uvidíš" obejme mě Kim a já ji taky obejmu a vnímám jen ji a její vůni "počkej" odtáhnu se od ní. Podám si svou akustickou kytaru a sednu si na kraj postele. Zadívám se na struny a potichu začnu hrát In die Nacht. Mám na to akorát náladu. Cítím jak mě Kim obejme ze zadu a jen poslouchá jak hraju. U toho mě hladí po krku. Mám zavřený oči a jen tak hraju. Vždycky když jsem byl nervózní nebo z něčeho mám strach tak jsem to ze sebe dostával pomocí hudbou.

To je Moje buchta, kámo! 11. díl

27. února 2010 v 11:08 | ░♥Mischigan♥░ |  To je Moje buchta, kámo!
"Počkat!" zastaví Mě Bill ve vyprávění. "Hmm…?" udivím se. "Vy bydlíte v Hamburgu?" "Jo." kývnu. "Tak… Proč jste tady?" nechápe. "Mischa tu má tetu. Jsme tu u ní. A když jsme se dozvěděli, že tu bude předávání Comet, tak jsme se rozhodli přijít. Jinak ale bydlíme v Hamburgu. Proč?" vysvětlím mu. "Takže bydlíme ve stejném městě." usměje se. "…zřejmě už to tak je." přikývnu. "To je bezva. Pořádáme pařby, tak se někdy určitě stavte." "Jasně. Adresu?" zvednu obočí. Bill Mi nadiktuje adresu a Já se zamyslím. "…to je na konci města, ne? Je to na severní straně…" zamračím se při přemýšlení. "Jo. Znáš hodně dobře město…" "Jo. Nazpaměť." zasměji se. "No… Tak, jestli si zapamatuješ číslo baráku, lehce Nás najdete. Máme takovou velkou vilu s velkou hradbou kvůli fanouškům. Rozhodně se ta hradba nedá přehlédnout." zasměje se. "Dobře. Zapamatuji si to." kývnu a akorát se k Nám vrátí Eve s Tomem. "Teda… Ta Tvoje holka Mi dává pěkně zabrat." řekne Mi se smíchem Tom. "Jo? Postavil se Ti?" zvednu obočí.

Dík za tu šlapku, brácho! 11. díl

27. února 2010 v 11:06 | ░♥Mischigan♥░ |  Dík za tu šlapku, brácho!
Procházel jsem se po městě a zacházel skoro do každého obchodu, který jsem potkal a něco jsem si tam koupil. Potřeboval jsem se odreagovat a tak jsem kupoval různé věci, které sem prostě uviděl. Bylo mi jedno, že nechávám v obchodech dost peněz.
"Užíváš si peněz?" ozvalo se za mými zády, když jsem si v obchoďáku sednul na lavičku. Zvednul jsem pohled a uviděl jsem tam stát Adrianu. Usmívala se a v ruce držela tašku s nákupem.
"Můžu?" zeptala se mě a já jsem dal dvě tašky stranou, aby si mohla sednout.
"Potřeboval jsem se odreagovat a tak jsem si skočil nakoupit různé kravinky.
"Kolik máš za sebou obchodů?"
"Ani ne celé tohle patro." řekl jsem ji docela znuděným hlasem a povzdechnul jsem si.