Prosinec 2009

HAPPY NEW YEAR 2010!!!!

31. prosince 2009 v 23:10 | ░♥Mischigan♥░ |  Our messages
Ahoj lidičky,

Všem přeji Šťastný & Nový rok 2010!!! Ať je ještě úspěšnější než rok 2009. Hodně štěstí, zdraví a lásky, taky mnoho úspěchů ve škole, v soukromí, ale i v práci. Pořádně si ho užijte a do nového roku vstupte tou správnou nohou, ať se Vám vše daří.

Posílám hodně pusinek všem i mím SBčkům

Vaše Mischigan :)))[31.12.2009] Šťastný Nový Rok!!!

31. prosince 2009 v 23:06 | ░♥Mischigan♥░ |  TOM´S BLOG
Frohes Neues!!!
Leute ich wünsch euch allen einen guten Rutsch in´s neue Jahr! Danke für ein tolles Jahr 2009... wir sehen uns dann 2010 auf unserer Tour. Lasst es krachen!

....und immer schön aufpassen wenn ihr heute Abend die dicken Böller anzündet :-O
_____________________________________________________

Lidi, přeju vám všem ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK a fantastický start do roku 2010! Velmi moc děkujeme za uplynulý rok... na turné se uvidíme začátkem roku 2010. LET IT ROCK!

... a nezapomeňte být opatrní, když se dneska budete bavit s ohňostrojem :-OMixík wallů

31. prosince 2009 v 22:53 | ░♥Mischigan♥░ |  Wallpapers
by die-stalker-sassy

---

Všichni napodobují Tokio Hotel

30. prosince 2009 v 20:09 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews

Silné vzory!
Z nápadů těchto čtyř kluků žijé celž Show-biz!
Hořící nástroje, bouře na pódiu, vlasy ve stylu manga nebo gangsta stylu: S cool live efekty a vzhledem Tokio Hotel pořád překvapují. A s tím je Bill, Tom, Gustav a Georg trendem, který je potom kopírovám ostatními star. Jestli popkrálovnou Lady Gagou (23), dívkou z Hollywoodu Taylor Swift (20) a nebo Demi Lovato (17) nebo Leo z Queensberry (21) - tihle všichni kradou nápady od Tokio Hotel! Což klukům teda nevadí: "Nejsme za tohle naštvaní. To je pro nás spíše obrovský kompliment, když nás ostatní napodobují" říká Bil BRAVU. A jeho dvojče k tomu dodává: "Je to přeci úžasné! Protože to dokazuje, jak cool nápady máme!"

Gangsta styl
Dívka ze skupiny Queensberry Leo zkopírovala před pár týdny aktuální frisuru Toma: Cornrows ve stylu tvrdého gangsta rappera. Vypadá to tak, že na hlavě je několik zapletených copánků a vypadá jako utajená - a cool - Tomova sestra.

Manga styl

Krása Billových vlasů je už od roku 2005 legendou. S touhle frisurou se frontman TH v roce 2005 proslavi. Jednu jednoznačnou kopii prezentoval před krátkým časem americký zpěvák Adam Lambert (27). Druhý v letoším American Idol se ve svém rodišti stal opravdovou star - a přiznávajícím se fanouškem Billa! Adam potvrdil: "Je ještě nekdo tak fascinovaný Billem tak jako já? Nikdy jsem ještě neviděl takovou krásu! Je jako mimozemšťan!

Pódium s deštěm

V roce 2007 vystupovali TH s jejich hitem "Monsoon" na MTV EMA v Mnichově - v silném dešti na pódiu. Tohle senzační vystoupení zkopírovala dívka z Hollywoodu Demi Lovato o rok později v jejím videoklipu "Don't forget". Také i country dívka Taylor Swift (20) měla také vystoupení s vodou. Už při jejich koncertech v roce 2008 začal uprostřed songu "Should've Said No" na pódiu silný monsun - tenhle mokrý live-trik potom přinesla o pár dní později na její anglické tour.

Hořící piano
Na MTV EMA 5. prosince v Berlíně, nechali Tokio Hotel při jejich songu "World behind my wall" shořet piano a bubny. Jen o dva týdny později napodobila popová královna Lady Gaga tohle v její show s ohněm na AMA v Los Angeles. Na to si Tom zavtipkoval: "Lady GaGa se naše vystoupení tak líbilo, že mě potom volala, aby se zeptala, jak jsme to s tím hořícím pianem udělali. Myslím si, že to docela řádně vyřešila..."

Přeložila Iwush


Bravo DE nr. 01/2010

30. prosince 2009 v 19:59 | ░♥Mischigan♥░ |  MagazinesNa snídani :)

30. prosince 2009 v 19:44 | ░♥Mischigan♥░ |  Bill - photos
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Co všechno si musíme vytrpět než budeme šťastní! 41. díl

30. prosince 2009 v 19:22 | ░♥Mischigan♥░ |  Co všechno si musíme vytrpět než budeme šťastní!
Stále se líbáme a pak se od něho oddálím a jen ho obejmu "broučku už mě nepouštěj…už to bez tebe nezvládám. Potřebuju tě, protože tě strašně moc miluju" řeknu potichu a slyším tlukot jeho srdce, protože mám hlavu položenou na jeho hrudi. "taky tě miluju…odpustíš mi to prosím?" zeptá se mě velmi opatrně a já k němu zvednu hlavu "odpustím ti to jen když mě znovu políbíš" usměju se, on se taky usměje a moje přání mi splní. Znova se políbíme a já se začnu probírat jeho mokrýma vlasama. Jsem tak šťasná, že jsme spolu. Nikam ani jeden nespěcháme. Po několika minutách se od něho odtrhnu a kouknu mu do očí. "beruško vrátíš se ke mně že jo?" "vrátím broučku, ale Kimberly je u tebe, tak nevím jak to uděláme" "no myslím, že se vrátila k Tomovi…podle toho co cítím, tak to vypadá, že je Tom šťastnej. To naznačuje tomu, že se asi udobřili stejně jako my" usměje a já ho pohladím po tváři.

You found me 3. řada 50. díl

30. prosince 2009 v 19:02 | ░♥Mischigan♥░ |  You found me 3. řada
"Ještě musíme koupit přesnídávky pro děti," navigovala Hayden Jimmyho, který tlačil vozík v obchodě. Fungoval jako ochranka, ale i jako pomocník při nakupování.
"Jaké?" zeptal se Jimmy, jakmile zastavili před příslušnými regály.
"Vezmi pět jablečných a jahodových, ty mají nejradši. Ještě zkusíme další, třeba jim zachutnají," vybrala ještě pár různých skleniček. Vyhnula se banánové, kterou neměly děti vůbec rády, a zkusila vzít broskvovou a hruškovou.
"Ještě něco?" zeptal se Jimmy. "Protože jestli jo, budeme muset vzít další vozík," ušklíbl se.
"Myslím, že už je to všechno," pročítala lístek a kontrolovala, jestli na nic nezapomněla.
"Jo, máme všechno," vzhlédla a schovala lístek do kapsy. "Můžeme jít." Procházeli uličkami k pokladnám. U regálu s časopisy Hayden náhodou padl zrak na velký titulek nějakého časopisu.

Spala jsem s ním...jsem tak naivní 2. řada - Proč je vše jako dřív 19. díl

30. prosince 2009 v 18:58 | ░♥Mischigan♥░ |  Spala jsem s ním...jsem tak naivní! 2. řada
"A Já naivně žil v domnění,že se tam máš mnohem líp než tady…" řekne Mi Bill po tom všem,co mu řeknu,ale ruku už Mi nepustí. Vezme Mi obě Moje ruce do svých dlaní a začne je pozorovat. Po chvíli ke Mně zvedne pohled. "…vzpomněla jsi si na Mě aspoň jednou za tu dlouho dobu?" zeptá se potichu. "Pokud bych řekla,že každý den aspoň 5x,lhala bych…" řeknu mu. Bill skloní pohled. "…protože jsem na Tebe myslela neustále." dodám a ruce mu stisknu. Bill ke Mně zvedne překvapeně pohled. "…vážně?" "Myslíš,že si tu teď z Tebe snad dělám srandu?" "Ne,ale…Já..jen…zaskočilo Mě to. Myslel jsem si,že jsi na Mě úplně zapomněla…" "To Já si myslela taky." "Ale tak to není..! Myslel jsem na Tebe každých 24 hodin nejmíň půl roku…" podívá se Mi do očí. Na to mu nic neřeknu…

Bílá lilie 29. díl KONEC

30. prosince 2009 v 18:47 | ░♥Mischigan♥░ |  Bílá lilie
"Nechce vyjít." slyšel jsem na druhé straně dveří křičet Toma. Lilly už nejspíš měla sbaleno, a chtěla jet. Už je to několik hodin od doby, co mi to řekla. A já jsem nevyšel od té doby z pokoje ani na chvíli. Měl jsem vztek, ale nejhorší je na koho! Ne na sebe, což bych i měl mít, protože je to z části i moje vina, ale jenom na ni! Jenom na Lilly mám vztek jak něco. Jenom na ni a nikoho jiného. A to mě trápí ještě víc.
"Bille? Já jedu." ozvalo se z druhé strany dveří. Podíval jsem se na ně, ale z postele jsem se nehnul.
"Fajn!" křiknul jsem naštvaně. Na druhé straně už bylo ticho. Dlouhou chvíli tam bylo ticho a potom jsem slyšel bouchnutí dveří. Pevně jsem k sobě sevřel víčka. Nechtěl jsem už nikdy slyšet její jméno.


Beautiful

30. prosince 2009 v 13:46 | M@rť@ |  Bill - photos

Vysmátí kluci

30. prosince 2009 v 13:45 | M@rť@ |  Band - photos


Making of "Rette mich"

30. prosince 2009 v 13:42 | M@rť@ |  Bill - photos

Eyebrow wiggle (by Silmar)

30. prosince 2009 v 13:37 | M@rť@ |  Animation

30.12.2009 RTL Punkt 6

30. prosince 2009 v 13:36 | M@rť@ |  Band´s videos

Pro nový rok: Bill Kaulitz si přeje lásku

30. prosince 2009 v 13:34 | M@rť@ |  Articles, Interviews
Život hvězdy není vždycky jednoduchý. V rozhovoru prozradil Tokio-Hotel-frontmen Bill Kaulitz, že se někdy cítí jako uvězněný. Nemůže jít nakupovat bez ochranky, natož jít do klubu.

Kapela přitom plave na úspěšné vlně, také v roce 2009 získala mnoho ocenění a poskytla značné prodejní číslo jejich alb.

Ale v soukromí to u Billa Kaulitze vůbec tak neběží, jak si 20letý stěžuje. Tak moc si přeje lásku. Ale protože nemá čas zrealizovat slávu a úspěch, nemá taky žádný čas a příležitost lásku najít.