Říjen 2009

2 roky blogu!!!

31. října 2009 v 22:52 | ░♥Mischigan♥░ |  Our messages
No lidičky....vzhledem k tomu, že včera náš blog oslavil 2 rok od jeho založení a já jsem na to upe zapoměla, tak to píšu teď.

Je neuvěřitelný jak ten čas hrozně letí...ještě si pamatuju ten den, když jsem klikla na založit nový blog :D:D bylo to takové spontanní rozhodnutí a nelituju toho a věřím, že litovat nikdy nebudu :) TAky jsem strašně moc ráda, že sem chodíte a doufám, že rádi, ikdyž teda komenty moc nepíšete a když už jo, tak to jsou většinou naše SBčka za které jsme rády že je vubec máme :)

Takže tomuto blogu přejeme ještě aspoň 2 roky fungování a pak dáál samože, ale to už je ve hvězdách :)

Děkujeme, že sem chodíte a budete chodit i nadále!!!

Mischigan & MarťaSOYou TV - interview (21.10.2009) + překlad

31. října 2009 v 21:52 | ░♥Mischigan♥░ |  Band´s videos


Jak se máte?
Bill: Velmi dobře. Jsme tady delší dobu, ale vždycky jsme v dobré náladě.

Noví Tokio Hotel?
Bill: Nové album je trochu víc elektronické a existuje spousta dalších vlivů, ale je to něco, co přišlo přirozeně v průběhu produkce. Nebylo to plánované nebo očekávané, přišlo to takhle. A myslím, že je to normální vývoj. Je to pořád Tokio Hotel, ale zvuk se trochu změnil.

A vaše francouzština?
Bill: Je t'aime
Tom: ça va bien
Georg: Merci beaucoup
Tom: trou de cul

Vaše texty?
Bill: Texty nejsou 100% autobiografické.
Tom: Záleží na tom, co se říká pravé biografii. Ale když mluvíme o věcech, které jsme zažili, je to spojeno s tím, co jsme popsali v našich písních. Jsou to otázky, které nas ovlivňují, že nejsme bez citu. A i když to není něco, co jsme zažili, přemýšlíme nad tím a cítíme to. Takže nejsou autobiografické.

Velmi vizuální město?
Bill: Tohle album je takové, jaké jsme chtěli. Jsou tam elektronické zvuk, hodně jsme experimentovali. A představa, která nas okamžitě napadla, roboti. Stejně tak pro náš klip. Jako hlavní displej mě vidíte na motorce ve měst při psaní recenzí. To je už známé, jak bude vypadat naše klip a všechno. A když píšete, můžete všechny tyto kousky jeden pro druhém dávat do sebe a konečný výsledek je dlouho očekávané album.

Podium ve Francii v roce 2010.
Tom: Nic zatím není konkrétní. Nemáme dokončené všechny plány. Ale co je jisté, že začátkem roku 2010 pojedeme na turné. Na koncertech určitě nebudou žádná auta a motorky. Ale CD během show budete mít opravdu na paměti.

Koncert?
Bill: To je jednoduché, koncert bude jako album...velkolepý!

Akustické koncerty?
Tom: Opravdu milujeme velké koncerty. Z tohoto důvodu milujeme hrát v plných halách. Ale možná jednoho dne budeme hrát akustické turné. Bude to zábava.

Bill & Tom co-producenti
Bill: Máme rádi všechno pod kontrolou a dělat si všemi sami. Ať už je to cover, milujeme se všeho 'dotýkat'. Je to naše kapela a nechceme, aby někdo jiný za nás rozhodoval. Také jsme se na vývoji CD chtěli víc podílet. Na produkci alba jsme opravdu pracovali. Bylo pro nás důležité se vyjádřit k takovým věcem... Takže to je důvod, proč jsme chěli co-produkovat Humanoid. Objevili jsme nový aspekt našeho podnikání a myslím, že i nadále to takhle budeme dělat v budoucnu.

Jana vs Geisterfahrer
Bill: Všichni jsme si mysleli, že by bylo hezké mít na tomto tracku ženský hlas a lišit se od zbytku alba. Její hlas byl pro Geisterfahrer ideální a myslím, že to byl dobrý nápad, protože má hlas jako anděl. Dokonce trochu křehký a myslím si, že to k songu perfektně sedí. Ona do toho songu přináší emoce. Její tón je protichůdný k tomu, co řidič v protisměru má, co si myslí, co vidí, co říká a co zpívá.


SOYou TV - TH interview (screens)

31. října 2009 v 21:32 | ░♥Mischigan♥░ |  Band - photos

MTV Europe Music Awards přichází do Berlína

31. října 2009 v 21:29 | ░♥Mischigan♥░ |  Magazines

MTV Europe Music Awards 2009 je za rohem. Jestli jste si roztrhli letenku do Berlína, dobře, jste asi v háji. Ale Buzzworthy vám naštěstí přináší první pohled na všechny světové hvězdy, vystupující a vystoupení.

O MTV Europe Music Awards 2009 v Berlíně potřejete vědět tohle:
- moderuje Katy Perry
- rockový poplatek - Foo Fighters a Green Day, hip-hopový král Jay-Z, Shakira a úžasná Leona Lewis - ti budou vystupovat.
- A TOKIO HOTEL budou vystupovat! LIVE.
- U2 budou mít speciální vystoupení před Braniborskou bránou v Berlíně.
- Pete Wentz bude moderovat online show s exkluzivním přístupem do zákulisí.
- a THE JONAS BROTHERS a BACKSTREET BOYS budou předávat ceny! To je jako chlapecké kapely skvělých hitů přijedou do Německa!
- další, kdo budou předávat ceny jsou Miranda Cosgrove, Bar Refaeli, Joss Stone a mnoho dalších.

Je to jako VMA ale s více působivějším pasem.
Zůstaňte naladěni na MTV Buzzworthy Blog pro více informací z EMA 2009 a na průběh celé show živě z Berlína.

Připraveni? Téměř? Ne tak docela? Hlasujte pro vaše favority v EMA nominacích, sledujte Katy Perry a strašidelnou německou loutku Hanse, podívejte se na největší hity z minulých EMAs, featuring Justin Timberlake, Snoop, Wyclef Jean, Robbie Williams, Kylie Minogue a mnohem více a podívejte se na vystoupení Tokio Hotel s "Automatic" živě na MTV.
Intro nr. 177

31. října 2009 v 21:27 | ░♥Mischigan♥░ |  Magazines


You found me 3. řada 15. díl

31. října 2009 v 18:34 | ░♥Mischigan♥░ |  You found me 3. řada
Čtvrtek 30.června 2016 (25.tt)

Lea se smíchem sešla schody z verandy a zachytila malého Joshuu, který k ní běžel. Vyzdvihla si ho do náruče, ač to bylo obtížnější než dříve, protože si ho kvůli bříšku nemohla vysadit kolem pasu.
"Joshi, hned dolů!" slyšela křičet tátu, který se poklusem blížil po dlouhém chodníku od nádvoří, obtěžkaný cestovními taškami. Joshua se lekl a poslušně sjel na zem. "Co jsme ti říkali o tom, že nemáš na sestru skákat?! Chceš dostat na zadek sotva jsme přijeli?" hřímal na mladšího synka, který provinile stál vedle Ley.
"Nech ho, tati, vždyť to nevadí," bránila pětiletého brášku, který se jí držel za ruku. "Moc ráda tě vidím," natáhla k Brianovi ruce, když odložil zavazadla, a objala ho. Napadlo ji, že i tohle už bude brzy docela problém; musela nechávat prostor na bříško už teď, a bude muset nechávat stále víc.
"Vypadáš nádherně," řekl Brian s úsměvem, když se odtáhla. "Moc ti to sluší."
"Děkuju, tati. Cítím se skvěle," ujistila ho.
"Můžu?" zeptal se.
"Jistě," zářivě se usmívala. "Většina lidí se ani neptá," dodala se smíchem, když jí sáhl na bříško. "Teď jsou klidné, ale večer rozdávají rány všude kolem."
"Oba kluci taky řádili vždycky večer," přitakal Brian s úsměvem.

Zlodějka citů 33. díl

31. října 2009 v 18:31 | ░♥Mischigan♥░ |  Zlodějka citů
"Lauro, zlatíčko, pojď ke mně!" zavolá na mě najednou… někdo. Ten známý hlas já přeci znám. "Doveďte ji k té paní." řekne soudce a ostraha mě odvádí k té osobě.
"Lauro, to jsem já Sofie, pamatuješ si na mě?" chytne mě za ruku. "Sofie…" vykřiknu a obejmu ji. "Vidíš zlatíčko, všechno se vysvětlilo a ty jsi teď volná." šeptá mi do ucha. "Jsem taky moc rád, Lauro." poznám Michaelův hlas.
"Už… už jsem si myslela, že tady shniju."
"Bůh to nedovolil, Lauro." poplácá mě Michael po zádech. "Ale… jak jste se dozvěděli, že je dneska to přelíčení?"
"No… Michael šel náhodou kolem trafiky a byly toho plné noviny. Museli jsme sem jít a podpořit tě, ale není mi moc jasný to, kde je Bill?!" podiví se Sofie.
"Nevím, co by tu dělal. Nemáme spolu nic společnýho." odpovím ji chladně.

Spala jsem s ním...jsem tak naivní! 36. díl

31. října 2009 v 18:27 | ░♥Mischigan♥░ |  Spala jsem s ním...jsem tak naivní!
Po nějaké době se otevřou dveře a z nich vyjde doktor…hned za ním další a další. Za nimi jdou 2 skleslé sestry… Nedokážu se ani zeptat. Jenom je pozoruji a pociťuji nesmírnou bolest… "…je Nám to líto… Mischa Steenová to nepřežila…" řekne Mi jeden z doktorů a všichni skloní pohled. V tu chvíli se Mi zastaví srdce a zhroutí se Mi celý svět… Nemůže to být přece pravda…!!! Ale…je… Je to krutá realita…. Je to KONEC… Nikdy Mische neřeknu pravdu…. Nikdy jí neřeknu ty 2 slova… Miluji Tě… "..je Nám to opravdu líto… Dělali jsme,co jsme mohli,ale…už to nemělo cenu…" řeknou Mi. Jenom kývnu,setřu si slzy a dál brečím. Mohl jsem to čekat… Vůbec nevím,jak to řeknu ostatním… Ale..to je Mi teď jedno… Jde tu o to,že už jí doopravdy nikdy neuvidím naživo… Nikdy neuvidím její úsměv… I kdybychom byli nadosmrti jenom přátelé a hrozně bych trpěl,je to lepší než tohle… Všechno je lepší,než tohle… To Mi dá asi každej za pravdu… Schovám si obličej do dlaní a vzpomenu si na to,jak jsem Mischu viděl úplně poprvé ubrečenou u výtahu,když odcházela od Toma po tom hnusnym incidentu… Je to už přes 2 roky… A i přesto to stále vidím jakoby to bylo snad včera… Bože… Ať se prosím vzbudím… Tohle přece nejde! Mischa nemůže a nesmí umřít! Ona je ta pravá!!!

Animace z videa Bild.de

31. října 2009 v 18:12 | ░♥Mischigan♥░ |  Animation
by Bambi


Mistery Murder ve stylu Tokio Hotel pro Ein Herz für Kinder

31. října 2009 v 18:06 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews

Před nějakým časem napsal Tom na svůj blog, jak je překvapen tím, jak se fanoušci angažují v pokračování FAA. Je známé, že to není prví charita, kterou kluci z Tokio Hotel v jejich kariéře podpořili a jak jsme vás před pár měsíci informovali, Ein Herz für Kinder poděkovalo všem fanynkám Tokio Hotel a obzvláště fanouškovské organizaci Tokio Hotel Caps off for Charity. Dohromady TH fanoušci sesbírali $5,000 pro Ein Herz für Kinder a přitom to nesmí zůstat.
Caps off for Charity vám teď přináší interaktivní online hru Mystery Murder.
Nemusí se nic přispívat k tomu, aby jste si mohli užít zábavu, ale jen jedno je jisté: Taková inspirovaná TH hra není každý den.
Výchozím bodem je smrt podnikatele Heinricha Kaulitze a vy musíte převzít roli reportérové klepny pro noviny Podaří se vám objasnit tento zločin? Celá hra je v angličtině a je poměrně složitá, ale žádný strach, existuje pomocné forum, na které se můžete obrátit, když budete mít otázky.
Postupujte podle pokynů a odeberte se na cestu TH fandomem, prošpikovanými hádankami, překvapeními a krásnými detaily.

Přeložila IwushBill (by Matilda)

31. října 2009 v 14:25 | M@rť@ |  Animation
9 (200x250, 3240Kb)..(208x261, 2942Kb)

(277x186, 2130Kb)


Kresba Billa a Toma

31. října 2009 v 14:18 | M@rť@ |  Drawing, Art

Géčka na AMG

31. října 2009 v 12:11 | ░♥Mischigan♥░ |  Band´s videos


Star 2 nr. 49 (SP)

31. října 2009 v 12:07 | ░♥Mischigan♥░ |  Magazines


Bill Kaulitz shledává Megan Fox sexy

31. října 2009 v 12:06 | ░♥Mischigan♥░ |  Articles, Interviews

V rozhovoru s americkým hudebním pořadem MTV prozradili kluci z Tokio Hotel, které slavné celebrity jim připadají skvělé. Billovi Kaulitzovi (20) se především líbí americká herečka Megan Fox (23). Ale něco si s ní začít by si dokázal jen tehdy, když by tuto super ženu směl předtím poznat.

Na jeho seznamu nejpěknějších žen stojí také Olsenovy dvojčata. Možná, protože samotný Bill má dvojče? Nejméně pro zpěváka vypadají Mary-Kate a Ashley (23) naprosto dobře. "Musí to být ta správná směs. Možná Olsenky? Připadají mi obě sladké. A Megan Fog mi připadá taky dobrá. Vypadají dobře, ale konec konců Megan Fox nebo Olsenky neznám."

Bill ale není takový, aby měl ženu na jednu noc, ale místo toho hledá velkou lásku. "Opravdu hledám spřízněnou duši. Nechci dívku jenom na noc. Hledám pravou lásku. Nemám tolik času a málo času, kterým mám, chci strávit s tou pravou," prozradil.

Při stresu kolem termínů, který kapela momentálně má, nemá oblíbenec žen momentálně na lásku žádný čas.