Červenec 2009

T.o.u.r. 2. řada 17. díl

31. července 2009 v 10:15 | Mischigan |  T.o.u.r. 2. řada
"Proč jseš na Seba pořád tak hnusná? Nevidíš,že ho tim raníš?!" nechápu. "No a co." "Vanesso,uvědom si jaký by to bylo pro Tebe,kdyby se Ti furt posmíval. Je mladší a musí se to prostě naučit. Tak mu hned nekaž každou radost." "Já mu to jenom oplácim." uhne pohledem. "Co mu oplácíš?" udivim se. "Taky se Mi pořád posmíval,že jsem šprtka." "Ale buď rozumná a Ty mu to nedělej. Je ještě malej a nemá z toho rozum jako Ty. Notak…už jsi přece velká,ne?" snažim se jí domluvit. "….nemam ho ráda." řekne smutně a Mě to v tu chvíli zabolí. "Proč ne?" "…protože Mi sebral Mischu." řekne. "Ale Vaness….je to Tvoje ségra. Jestli jí máš ráda,buď ráda,že je šťastná." "Jenže Ona není šťastná." "Třeba je." kejvnu. "Není. Jseš vážně tak slepej a nevidíš,že Tě pořád Miluje?" zakroutí hlavou. "Asi jsem slepej,protože toho jsem si vážně nevšiml." "….jseš Bille blbej. Měl by ses víc snažit,než si najde někoho jinýho….a na Seba už budu hodná." odejde a Já tam zůstanu stát jako tvrdý Y. Možná má pravdu….Je to přece její ségra a ví,když někoho miluje….Ale co když si to Vanessa jenom myslí a snaží se Mi to vtlouct do hlavy,ikdyž to není pravda? Teď vážně nevim. Celej zamyšlenej jdu do kuchyně,kde už sedí Sebi a snídá. "Vanessa už na Tebe bude hodná." usměju se na něj. On se usměje a s chutí se zakousne do dalšího Croissantu. To už je 3. :oD Chudák….tohle má vážně po Mně. Akorát,že On má tu štítnou žlázu a tloustne z toho. Ale tak co…tlustej není a zase to vyběhá tim fotbalem. :o)

Takhle to dál nejde 14. díl

31. července 2009 v 10:10 | Mischigan |  Takhle to dál nejde
"Tom by chtěl s tebou mluvit, jestli ti to nevadí," řekl jsem ráno Marion, když jsem v pokoji snídali a ona se na mě jenom podívala s otazníkem v očích. Bylo jasné, že neví, proč s ní chce mluvit. Já sám nevím o čem. Vlastně myslím, že vím - o ní. O tom, jak si vede, jak se má a co se jí stalo.
"Proč?" vylekala se a bylo vidět, že se tak nějak bojí přítomnosti Toma.
"Má o tebe taky starosti. Chtěl by vědět, jak se ti žije."
"Tak mu to řekni za mně. Nemám chuť s ním mluvit."
"Marion...dej mu šanci si promluvit. On ví, co provedl. Udělal to mnoha holkám a..."
"Proto v tom nevidí rozdíl!" řekla jenom a já si povzdechl. Co mám jenom dělat? Nic. Tak řeknu Tomovi, že ona s ním mluvit nechce a je to. Vždyť je to přece jenom pravda.
"Co bych mu měla říct..." řekne najednou potichu a já se na ni podívám.

Umění milovat 52. díl

31. července 2009 v 10:05 | Mischigan |  Umění milovat
17:20

"Neměl bys už jít?" usmívala se Rose a nadzvedla se, aby se mohla Tomovi podívat do očí. Ležela v jeho náruči už pár hodin a ani jednoho to neomrzelo.

"Myslel jsem, že zůstanu s tebou… Celou noc," namítl Tom.

"Měl by ses rozloučit se svobodou…Zítra totiž všechno končí," ušklíbla se.

Tom zakroutil hlavou: "Řekl bych, že všechno začíná, ne?"

"Máš pravdu jako vždycky," něžně se vpila do jeho rtů.

Ozvalo se zazvonění. Pak dupání jak Sára běžela ke dveřím, hlasy a zaťukání na dveře ložnice.

"Jo hned," zavolal Tom a pomohl Rose na nohy. V obýváku se už tlačili Gustav s Georgem a Bill si naléval pití.
Jen co přišli do dveří, Georg se vymrštil a pevně Rose objal: "Tohle už nikdy nedělej, jo? Sestřenko myslel jsem, že se zbláznim."

"Nemusel si, všechno dobře dopadlo, neboj," ztrácela se Rose v jeho objetí. Georg byl přece jen vždycky vazba. "Chci tě o něco poprosit Georgu," vyprostila se.

Nové šance odcházejí 17. díl

31. července 2009 v 10:00 | Mischigan |  Nové šance odcházejí
Bill
Na druhý večer jsme se šli s Amandou doopravdy projít, jak nám doporučili Lili a Tom.Držel sem ji vedle sebe za pas a vychutnával si společnou chvilku a ticho.Ani slova jsme nepotřebovali,stačil mi jediný její pohled a vím, co chtěla. ,,Vzpomínáš si?"řekl jsem,když jsme se otočili směrem k moři a dívali se,jak zapadá slunce. ,,Teď na co narážíš?"otočila se ke mně a objala mě jejími rukami.Vzhledla ke mně a já se sklonil abych ji políbil. ,,na tu noc…"řekl jsem a stále ji sledoval.

You found me 2. řada 76. díl

30. července 2009 v 10:20 | Mischigan |  You found me 2. řada
Středa 16.března

Tom pohledem přelétl jídelní stůl a znovu se ujistil, že je všechno připraveno; dva talíře, skleničky na víno, které před pár minutami otevřel a nechal trochu dýchat, štíhlá svíčka uprostřed stolu...
V dalším okamžiku se ozvalo pípání vysílačky a Tom spěšným krokem přešel do předsíně, kde se spojil s hlídkou a instruoval je, aby poslíčka, který dovezl jídlo, pustili dovnitř. Za pár minut už si přebíral dvě krabice s pizzou a zaplatil.
Vrátil se dovnitř a letmo zkontroloval čas; bylo už půl deváté večer, Leu čekal každou chvíli. Nemohl se jí dočkat; už od pondělního rána ji neviděl. Poslední dvě noci přespávala ve studiu, protože stále pracovala na společném songu s Justinem Timberlakem. Justin totiž odmítal Timbalandův režim nahrávání, takže se mu přizpůsobili a nahrávali přes den. Když s Leou včera večer mluvil, říkala, že jsou ve studiu od rána do noci, takže nemělo cenu, aby jezdila domů - tím že přespávala nad studiem, ušetřila hodinu času, kterou mohla spát.

T.o.u.r. 2. řada 16. díl

30. července 2009 v 10:15 | Mischigan |  T.o.u.r. 2. řada
"Tak o čem chceš mluvit?" "Hmm…o Sebovi." "Tak mluv…" pobídnu jí. "No….asi Tě zajímá,proč je tlustej,viď?" skousne si ret. "Není tlustej. Je normální." udivim se. "Díky sportu. Jinak by ale byl tlustější,protože má něco se štítnou žlázou…" "Aha….Mně to nevadí. Mam ho rád takovýho,jakej je." usměju se. "….to jsem ráda." "S timhle si vůbec nedělej starosti. I kdyby byl ošklivej a tlustej,což není,i tak bych ho měl rád,protože to je prostě Můj syn a je něčim výjimečnej." řeknu jí. "Tak dobře…jen jsem chtěla,abys to věděl." zvedne se. "Nic jinýho jsi Mi nechtěla říct?" udivim se. "…chtěla." sedne si zpátky a tváři se nějak divně. "Taky se to týká Seba?" típnu cigaretu. "….i jeho." kejvne a podívá se Mi do očí. "..tak mluv." kejvnu. "Co jsi cítil tenkrát,když jsem nepřišla na tu večeři?" řekne najednou a uhne pohledem. "Proč se k tomu chceš vracet? Je to minulost a bude lepší jí neoživovat." "….jak myslíš. V tom případě už nic nechci. Ahoj." odejde dřív,než stačim něco říct. Po chvíli taky zajdu dovnitř. Vykonam hygienu,uspim Sebiho a jdu si lehnout.

Takhle to dál nejde 13. díl

30. července 2009 v 10:10 | Mischigan |  Takhle to dál nejde
Dál jsem to s ní radši už nechtěl řešit, to, co se stalo a proto jsme každý usnul. Bylo to lepší. Nechtěl jsem to rozebírat a necítil jsem se zrovna v nejlepší situaci na to, abychom to tady nějak spolu řešili, protože jsem z té situace byl stále tak nějak mimo a nevěděl jsem, jak bych měl reagovat nebo co bych si tak mohl dovolit udělat. Je to kamarádka - nic víc. Vím, co cítí k Tomovi, i po všem tomhle, čím si prošla.
A taky čím si prošla s ním. Nemohl bych nic udělat. Nemohl bych se jí do toho života zamotat i já. Já jsem tam a musím tam zůstat jenom jako kamarád. Jako nikdo jiný. Chápu ji. Vím, proč to udělala, ale stále nemůžu pochopit smysl toho, proč to udělala. Podepřel jsem si hlavu a zíral do prázdné zdi. Za mnou se ozývalo jenom povzdychování. Otočil jsem se a viděl jsem, že už spí. Opatrně a pomalu jsem vstal z postele, přikryl ji a šel jsem si sednout radši dolů do kuchyně, kde jsem si dal taky pořádný hrnek kafe. Ovšem nebyl jsem tam takhle dlouho, když za mnou přišel Tom a sednul si přímo naproti mě.

Umění milovat 51. díl

30. července 2009 v 10:05 | Mischigan |  Umění milovat
1:20, Magdeburg

"Sestřičko, prosím, jen mě za ní na chvilku pusťte," prosil téměř zoufale Tom.

"Pane Kaulitzi, je mi to moc líto, ale nejste její příbuzný a já vás tam pustit nemůžu," pousmála se smutně sestra. Tom svěsil hlavu. A sestřička vyhrkla: "Až se vrátí pan doktor, zeptám se ho. Zatím nemůžu nic jiného dělat."

"Děkuju," usmál se Tom a svezl se na nedalekou lavici.

Minuty ubíhaly a nic se nedělo. Mladá sestřička, která tu dnes sloužila noční, začínala být z Toma čím dál nervóznější. A doktor nikde. Pomalu se vydala chodbou k sedícímu Tomovi. "Pane Kaulitzi, asi teď poruším všechny pravidla a daný řád, ale pojďte se na pár minut podívat, ale potichu," zašeptala.

Tom se pousmál: "Mockrát vám děkuju."

"Nemáte zač," usmála se sestra a vedla ho ztichlou nemocnicí. Otevřela dveře a nechala tam Toma samotného.

Nové šance odcházejí 16. díl

30. července 2009 v 10:00 | Mischigan |  Nové šance odcházejí
O tři dny později
Lili
,,vstávat sluníčka"řeknu a rozhrnu závěsy abych si pěkně "posvítila" na Toma. ,,nech mě spát"zabručí a otočí se na druhý bok.Já se otočím a dám si ruce v bok.Podívám se na Raye, který jen zakroutí s úsměvem na tváři hlavou a vstává zřejmě kvůli ranní hygieně.Zamračím se na něj a když Ray odejde, sednu na jeho kraj postele. ,,Tomíčku - lásko…"trošku mu stáhnu deku, kterou byl zakrytou a začnu mu pusinkovat krk. ,,Lili…"vzdychnul a otočil se, se zavřenýma očima.Já toho využiji a začnu ho líbat. ,,Ehm…doufám, že mě se taky tak poštěstí…"řekl Ray s odporem a my se hned od sebe odtrhli a dívali se na něj. ,,Být vámi, tak bych dál nic už nedělal a měli by jste být rádi, že jsem nic neřekl,protože já jsem toho schopen."šel ke skříni a vykládal to jak pohádku, když vytahoval věci. Tom vyskočil hnedka z postele. ,,tak si to už běž říct a dej mě a Lili pokoj.Vůbec mi nevadí že je moje sestra a že je to incest.Hlavní je to, že ji miluji!"vykřikne a já se zaseknu.Slyšela jsem dobře?On - on mě miluje? Sledovala jsem jak zareaguje Ray.Ten se zřejmě taky zaseknul.Pomalu se otočil na nás a prohlížel si nás.Pak se jen oblékl a nezapomněl prásknout dveřmi, když odcházel.

Odjíždíme na SK

30. července 2009 v 8:00 | Mischigan |  Our messages
Ahojda všichni,

jak už nadpis vypovídá, tak já a Marťa odjíždíme dneska na Slovensko, takže až do úterka tady od nás nic nepřibude, ale ti co čtou na tomto blogu ff-ky budou zajisté rádi,ptž další díly přednastavím, aby jste o ně nepřišli ;-)

Jinak se omlouvám i mím SBčkům, že nebudu moct chodit na jejich blogy, ale hned jak se vrátíme, tak se k vám kuknu :)

Tak se mějte všichni moc krásně a užívejte prázdninyyyyyyyyyy =)))

Vaše Mischigan a Marťa

T.o.u.r. 2. řada 15. díl

29. července 2009 v 19:36 | Mischigan |  T.o.u.r. 2. řada
Projdu celej dům,ale Mischu nikde nemůžu najít….Kde sakra je?! "Kate? Kde je Mischa?" "Někde tady. Já nevim…" pokrčí v klidu ramena. Jdu teda za Lukasem. "Kde je Mischa?" "Já nevim….Neviděl jsem jí." zakroutí hlavou. Tak jdu za Vanessou. "Van,nevíš,kde je Mischa?" "Ne….někde tady,ne?" "Právě,že jí nikde nemůžu najít." "A nešla třeba se Sebim do města?" zvedne obočí. "Ne. Sebi je s Tvym tátou…." "Tak to nevim." pokrčí ramena. Někam Mi utekla…určitě do města. Tak si naštvaně sednu do obýváku na pohovku a mračim se na celej svět. :oD

------------------PO HODINĚ------------------

Mischa tu pořád není a začíná Mě to štvát. Klidně si odejde a nikomu nic neřekne….Tsss. Najednou ale uslyšim nějakou ránu. Přišlo Mi,že to bylo zespoda….takže ze..sklepa?! Hned tam jdu,protože Mě nenapadlo se tam podívat. "Auu. Kurva.." slyšim naříkat Mischu. Tak tady je…. "Jseš v pohodě?" podívam se na ní a hned se začnu smát. Je celá zaprášená a pořád kejchá. :oD

Takhle to dál nejde 12. díl

29. července 2009 v 19:35 | Mischigan |  Takhle to dál nejde
Seděl jsem zrovna na posteli a koukal na telku, Marion seděla vedle mě. Za těch pár dní, co je už u nás se to zlepšilo. Tom se ji vyhýbá podle mého varování a je vidět, že Marion je opět po nějaké chvíli šťastná a není ani opilá nebo zdrogovaná. Hrozně mi to dělalo úsměv na tváři. Takovou jsem ji opravdu dost dlouho neviděl a byl jsem za to rád. Dlouhou dobu mi taková Marion chyběla. Najednou jsem přestal vnímat film a otočil se na ni.
"Ty Marion?" zeptal jsem se a s vážnou tváří se na ni díval Jenom se na mě taky otočila.
"Copak?" zeptala se a podívala se mi do očí.
"Mám nápad. Nechceš...zase strávit den s malou?" jenom na mě vykulila oči a celá se zasekla.
"Jak jako? Vždyť..."
"Mohli bychom se zkusit zeptat jestli by nemohla jít s námi na ten den. Byli bychom kdyžtak u nás na zahradě. Je velká a nikdo nás tam s ní neuvidí, takže si nebudou dělat žádné závěry, co ty na to? Po dlouhé době ti je zase líp, takže...by to mohlo fungovat ne?"

Umění milovat 50. díl

29. července 2009 v 19:34 | Mischigan |  Umění milovat
16:28, Sára

Přišla jsem domů. Venku už se stmívalo. Hodila jsem si kabát na věšák, klíče pověsila na háček, zula boty. Tašku hodila do pokoje a šla do kuchyně se napít. Rozsvítila jsem, abych viděla. Vzala jsem si skleničku, nalila si pití..Prostě to dělám jako každém. Se skleničkou v ruce jsem šla do obýváku. A málem jsem vykřikla. Rose seděla jen v tričku a kraťasech na pohovce, v objetí držela toho méďu, co jí dal Tom, a byla zamlklá. Vlasy měla stažené v culíku a sem tam popotáhla. Ona brečela? Tak to teda prr…

"Rosie?" promluvila jsem potichu.

"Hm?" zvedla ke mně oči. V tom tlumeném světle bylo vidět, že jsou lesklé.

"Stalo se něco, viď?" položila jsem skleničku a opatrně si sedla vedle ní.

"Všechno je špatně," zašeptala.

"Co se děje? Třeba ti můžu nějak pomoct," pousmál jsem se.

Nové šance odcházejí 15. díl

29. července 2009 v 19:33 | Mischigan |  Nové šance odcházejí
Po dvou dnech
Bill
Po celé dva dny jsem s bratrem nemluvil.Bylo to nehorázně hrozný.Byli to muka.Celé dva dny jsem se s tím vyrovnával.Až právě dneska, když jsme dotočili poslední písničku a poté si zatleskali a objali se jsem promluvil k bráchovi. ,,Ví to teda Ray a už i Tom?" ,,Ray, teda ano,ale Tom stále ne.Nevím kdy mu to řekneme s Juli,ale snad brzo.Plánujeme že si sedneme jako rodina a vše mu s Juli řekneme,ale až po vaší dovolené.Ještě je stále chceš vzít?"zeptal se mě z obavami.Vzdychnul jsem si ale s radostí jsem mu odpověděl. ,,Ano,aspoň s nimi strávím poslední dny mého otcovství."pokusil jsem se o úsměv. ,,Dobře a jak to zvládáš?"řekl a vyšel ze studia, protože dneškem jsem natáčení ukončili a šli každý ke svým autům. ,,Nazdar kluci"ozvali se Gustav a Georg.My jim nazpět odzdravili a dál stáli u svých aut. ,,Jo už v poho.Jen s Amandou jsem se kvůli tom rozhádal a stále semnou nemluví.Je to moje vina.Hnusně jsem na ni vyjel, takže dneska, když už si na to pomalu zvykám se jí omluvím."opět jsem si vzdychnul. ,,Dobře.Jsem rád!"poplácal mě bratrsky po zádech a nasedl do auta. ,,Jo a Tome?"zastavil jsem ho a on vysunul okýnko. ,,Na dovolenou jedeme už za dva dny, tak ať si Ray a Tom balí kufry."usmál jsem a on mi to oplatil.Pak už jsem jen sledoval,jak vyjíždí.

RU Bravo 30/2009

29. července 2009 v 19:30 | Mischigan |  Magazines

Soutěž na Nokii začíná již zítra!

29. července 2009 v 19:27 | Mischigan |  NEWS
Facebook Nokie oznamuje:
Zítra to začne! Protože na www.nokia.de/tokiohotel se můžete zúčastnit a vyhrát 350 x 2 lístky na Tokio Hotel!


[29.07.2009] Kdo nasává nejčastěji?

29. července 2009 v 19:24 | Mischigan |  TOM´S BLOG

Wer saugt am Meisten?

Tut Gutes, zieht den Stecker und vor allem schaut kein Plasma TV, jedenfalls nicht, wenn euch unsere Umwelt am Herzen liegt. Wem's egal ist, der macht einfach wie gehabt weiter. Und wer durch Erderwärmung den ultimativen Sommer herbeiführen will, zockt am Besten den gesamten Tag mit seiner Konsole auf einem Plasma TV und hört dabei Musik über seinen PC! ;)
_______________________________________________________

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Udělat něco dobrého, vytáhněte zástrčku a především nepoužívejte plazmové televize... alespoň pokud milujete životní prostředí. Toho, koho to nezajímá, může pokračovat stejně jako předtím. V případě, že chcete urychlit globální oteplování a vytvořit léto všech lét, celý den hrajte na obří plazmové televizi video hry a poslouchejte hudbu na vašem počítači.


Design od =Lil.BoWy=

29. července 2009 v 19:00 | =Lil.BoWy= |  Our messages
Name: TH
Designed: =Lil.BoWy=
HyperLink
Bonusy:

Band a fans

29. července 2009 v 12:57 | M@rť@ |  Band - photos