Duben 2009

Totaly sweet

29. dubna 2009 v 22:00 | M@rť@ |  Bill - photosTom s kuframa na letišti

29. dubna 2009 v 21:56 | M@rť@ |  Tom - photos

Zasněný pohled

29. dubna 2009 v 21:55 | M@rť@ |  Bill - photos
(336x336, 57Kb)


Animky Billa z ZImmer 483 live

29. dubna 2009 v 16:43 | Mischigan |  Animation

Bravo DE nr. 19/2009

29. dubna 2009 v 16:40 | Mischigan |  Magazines
HyperLinkHyperLink

Exkluzivně v BRAVU: Tom & Bill mluví o dívčím gangu, který pronásleduje kapelu

29. dubna 2009 v 8:17 | Mischigan |  Articles, Interviews
Tokio Hotel ve strachu o svou rodinu.
Exkluzivně pro BRAVO mluví Bill a Tom o stalkers gangu, který je ohrožuje!
Tokio Hotel ve spárách zahaleného a maskovaného dívčího gangu!

Půl roku dlouho byli Bill (19), Tom (19), Gustav (21), Georg (22), jejich rodiny a přátelé pronásledováni francouzskou skupinou "les Afghanes on tour". Byli uráženi, ohrožováni a dokonce napadáni! Zašlo to tak daleko, že Tom na jedné čerpací stanici v Hamburku ztratil kontrolu a udeřil 21letou členku gangu, Perrine D. do obličeje. Teď mluví poprvé Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom o této události:

"My jsme si na to už téměř zvykli, že jsou tady stále stalkers," vypráví Bill exkluzivně v BRAVU. "Ale když byla napadena naše rodina, překročilo to veškeré hranice!"

Co se stalo? Začátkem dubna byla v Hamburku atakována "les Afghanes on tour" matka Kaulitz dvojčat. Aby sesbírala důkazy proti stalkers, fotila matka Billa a Toma dívčím gang svým mobilem. Dívky na ní zaútočily a vytrhly ji mobil z ruky. Matka podala na policii obvinění. Žádný ojedinělý případ! Také ostatní fanoušci byli francouzskými dívkami napadáni:

"To už jsme také slyšeli", říká Bill. "Samozřejmě to tak nejde. Nemám ponětí, co se honí stalkers hlavou. Musí to být nějak zastaveno," vyžaduje zpěvák.

Hodně fanoušci se teď bojí o své oblíbence. Dokonce se bojí, že by kapela mohla být naštvaná na všechny fanoušky:

"Ne, to vůbec," říká Tom jasně. "Kvůli tomu si fanoušci nemají dělat žádné starosti. Nikdy jsme je neházeli se stalkers do jednoho šuplíku. Nemůžeme naše fanoušky za to vinit. Naopak: Moc děkujeme, že nás naši fanoušci tak podporují."


Někteří příznivci magdeburské rockové kapely jdou teď dokonce o krok dál: Startují hon na teror-gang! Na internetu je jich hodně. "RockStarStephi" oznamuje na Youtube videu, že plánuje se svými kamarádkami útok na skupinu Afghánek. "Chceme jet do Německa a dát jim pořádně zavyučenou," říká. Také jiné webové klipy jsou s takovými výroky… Začne válka mezi fanoušky a stalkers? "Les Afghanes on tour" se ze strachu v Hamburku zabarikádovaly", vypráví zasvěcený. To ale Billa a Toma neuklidňuje. Původně teď měli být s producentem Davidem Jostem (36) v Los Angeles kvůli dalšímu nazpívání a nahrání kytarových částí pro jejich třetí album. Ze strachu, že by mohl stalkers gang přijít zase do blízkosti jejich matky, byla cesta odřeknuta. Až policie písemně potvrdí, že "les Afghanes on tour" se nesmí přiblížit k rodině členů kapely, poletí Tokio Hotel do USA a boudou dále pokračovat na CD.

David Jost: "Právník třech Afghánek dostal kontakt na právníka Billa a Toma.
Navrhl mimosoudní vyrovnání. "Zástupce Billa a Toma souhlasil pod podmínkou, že všechny členky právně učiní potvrzení, že se dál nesmí přiblížit k jejich rodině. Jen jsme obdrželi zprávu, že "les Afghanes on tour" návrh jejich advokáta úplně odpálkovaly," říká David Jost. "Podle mých informací, zastupuje právník teď pouze jednu stalker."
Vypadá to, že konec teroru je v nedohledu…


Falešné a další šance 1. díl

29. dubna 2009 v 7:58 | Mischigan |  Falešné a další šance
Ahoj lidičky,
Tak jsem se rozhodla, že napíšu druhou řadu skvělé FF ,,Druhá šance se závazky".Prostě sem to nechtěla jen tak být, protože tato FF mě neuvěřitelně bavila a já jen doufám, že vás taky.Dost keců, teď už jen čtěte a prosím, kdo četli tento díl nebo klidně celou první řadu této FF napsal komentář.

O devět měsíců později
Amanda
Konečně si dobalím své věci.Každým dnem cítím,že se to malé má narodit.S Billem jsme se domluvili, že se necháme překvapit a na jménu jsme se shodli všichni.Jestli to bude holčička tak se bude jmenovat Anastasie a jestli to bude kluk, bude se jmenovat buď Filip nebo Bill, samozřejmě junior.

You found me 2. řada 44. díl

29. dubna 2009 v 7:46 | Mischigan |  You found me 2. řada
"Leo, už ses rozhodla, jestli budeš hrát v tom Shaynově klipu?" zeptal se David a vytrhl ji tak ze zamyšlení.
"Jo, budu. Ráno jsem mu volala, takže už to ví," přikývla.
"A scénář jsi četla?" ujišťoval se David.
"Jasně, Shayne mi ho poslal, četla jsem ho asi před... deseti dny," potvrdila. "Ale proč se ptáš? Myslíš, že jsem to neměla přijmout?"
"Ne, to ne. Naopak, jsem rád, že to uděláš. Já jen, že kdybys scénář nečetla, tak by tě to pak mohlo zaskočit," vysvětlil s lehkým úšklebkem.
"Takže si myslíš, že to je dobrý nápad?"
"Jako tvůj manažer ti můžu poradit, abys do toho šla. I kdyby se to nesetkalo s kladnými ohlasy, tak i špatná reklama je reklama."
"No, nevím, jestli o špatnou reklamu stojím. Ale nemám v úmyslu z toho vycouvat. Za prvé to Shaynovi dlužím a za druhé... bude to sranda," dodala s úsměvem.

Tati prosím...já chci domů 95. díl

29. dubna 2009 v 7:45 | Mischigan |  Tati prosím...já chci domů
Vypráví Tom
Z hlavy mu spadne i klobouk. "Bille, myslíš, že je mrtvej?"zeptám se bráchy a s vyděšeným výrazem se podívám na bráchu. "Panebože..!"zapiští Bill, když zjistím, že je mrtvej.
"Zavolám policii…!"řeknu a okamžitě vytočím jejich číslo. Vysvětlíme, co se stalo. Na místo ihned vyšlou kriminalisty a po té všichni tři (já, Bill a Morty) odjedeme na stanici sepsat vše, co se dnešní den stalo.


Výpovědi dívek z "Les Afghanes On Tour"

28. dubna 2009 v 15:48 | M@rť@ |  NEWS
Perrine D.

  • Co je tak speciálního na světě Tokio Hotel je to, že je fanoušci pořád chtějí vidět. Čím víckrát je vidíte, jste šťastnější. Je to jako soutěž, vidět je tolikrát, jak je to jen možné. Někteří fanoušci počítají, kolikrát se jim je podaří uvidět.

  • Přišel ke mně a dal mi pěstí, potom jsem spadla na zem a ještě jednou mě udeřil do obličeje pěstí.

  • Do oka a dál jsem neviděla, v uchu jsme měla bzučení.


Některé dívky skupiny upustily. Katherine a Melanie si myslí, že věci zašly už příliš daleko.

Katherine:

  • Musely si všimnout, že kapela dostane strach, když nosí šátky a nejde je rozpoznat. To je baví. Dokonce si koupily bílé masky, které připomínají zabijáky z USA a na pronásledování začaly masky nosit. Vypadaly děsivě a to se jim líbilo.

Viva Live - Tom (2006)

28. dubna 2009 v 15:46 | M@rť@ |  Tom - photos

„Les Afghanes on Tour“ - proto pronásledujeme Tokio Hotel

28. dubna 2009 v 15:46 | M@rť@ |  NEWS
Kam se ještě dostane fan-šílenství těchto dívek?

  • Pronásledují Toma (19) a Billa (19) Kaulitze z Tokio Hotel na každém kroku.
  • Zahalují se jako násilníci.
  • Nazývají se "Les Afghanes on Tour"(Afghánky na turné)
  • Jsou z Francie a muzikanty pronásledují již půl roku.
Jejich jména: Perrine (21), Georgina (25), Aurore (21) und Noemai (20). BILD reportér se ptal dívek, které se poprvé ukázaly nezahalené. Proč prostě nenechají kluky z Tokio Hotel v klidu?

"Nejsme žádné stalkers," tvrdí Perrine. "Milujeme hudbu, texty. Nepronásledujeme je, jen chceme vědět, kde a jak žijí a bydlí. To nás zajímá."

U extrémních fanoušků vzplanula konkurence, kdo kluky nejvíce uvidí v soukromích situacích. Videa honu za sledováním jsou na internetu.

Perrine: "Zvláštní je, že my chceme Tokio Hotel stále vidět. Čím víc, tím je člověk šťastnější."

U Perrine šel fanatismus tak daleko, že se před dvěmi roky dokonce přestěhovala z Paříže do Hamburku, aby byla blíž Billovi a Tomovi. Koupila si byt, aby byla blízko dvojčat a aby jim byla stále za zády.

15.dubna bylo na čerpací stanici v Hamburku šílenství, když Tomovi ujely nervy a dal Perrine do obličeje. Mladá žena podala oznámení.

Krátce před tím měla být matka Billa a Toma ohrožována "Afghánkami". Dívky to popírají.

Noemai: "Matka Toma nás napadla - láhví od coly".

Spor se měl konat před hamburských bytem Billa a Toma, kde "Afghánky" na dvojčata čekaly.

Co chtějí Francouzsky teď? Jejich právník Burkhard Benecken (33) pro BILD: "Omluvu a bolestné. požadujeme nejméně 10 000 Euro."

Managemant Tokio Hotel se včera k výpovědi dívek nechtěl vyjádřit.Bill (by Claire)

28. dubna 2009 v 15:44 | M@rť@ |  Bill - photos

You found me 2. řada 43. díl

26. dubna 2009 v 21:29 | Mischigan |  You found me 2. řada
Úterý 27.července

Tom se potichu vrátil do postele na své původní místo, které před patnácti minutami opustil, a přitiskl se k Leiným zádům. Objal ji kolem pasu a políbil na nahé rameno, aby se ji pokusil co nejšetrněji vzbudit. Pomalu pokrýval jemnými polibky její kůži, až se dostal na krk, odkud postupoval zase zpátky.
Poznal, že Lea procitla ze spánku, když se zachvěla a vzápětí začala protestovat. "Ještě chci spát..." zamumlala nezřetelně.
"Ale miláčku, říkala jsi, že tě mám ráno vzbudit," přemlouval ji Tom tiše a hladil ji přitom na boku pod přikrývkou.
"To že jsem řekla? Blbost," zamumlala.

Tati prosím...já chci domů 94. díl

26. dubna 2009 v 21:27 | Mischigan |  Tati prosím...já chci domů
"Miláčku?"zašeptám ji do ucha. "Půjdu s vámi!"řekne mi Katt rozhodně. "No ták, Kattuško, zůstaň doma, každou hodinu se ti budu hlásit!"řeknu ji a pohladím bříško. "Tome, já musím najít Elí…!"řekne mi a sedne si na postel. "Já taky, a proto zůstaneš doma. Pochop, že nechci ztratit i tebe!"řeknu a Katt nadzvedne obočí. "Tome, já prostě jdu s vámi a postav se třeba na hlavu!"řekne ostře Katt. "Ty nikam nepůjdeš rozumíš? Čekáš miminko, budeš doma a… a jestli nebudeš doma, tak tě odvezu do nemocnice, a tam si tě pěkně ohlídají!"zařvu na ni a Katt se usměje. "To bys mi neudělal! Takže, pojď jdeme!"řekne Katt. "Zamču tě v bytě!"začnu ji vyhrožovat. "Nevadí, vylezu oknem! Vyhrožuješ?"zeptá se mě Katt. "Ne, ale… do prdele, konec srandy. Zůstaneš prostě doma. Tvůj otec jde po tobě a kolem sebe máš sousedy, kteří všechno vidí, všechno slyší. Tady se ti nic nestane. Zůstaneš doma a víc mě nezajímá. Až budu něco vědět, tak ti zavolám. Čau!"zařvu na ni a zabouchnu dveře od ložnice.