Březen 2009

Wally Georga

31. března 2009 v 20:57 | Mischigan |  Wallpapers

Avatary (by Jejje)

31. března 2009 v 20:56 | Mischigan |  Avatars

Krásnej Tomča

31. března 2009 v 20:19 | M@rť@ |  Tom - photos


Georg (by silver_princess)

31. března 2009 v 20:17 | M@rť@ |  Drawing, Art


♥♥♥Happy Birthday Georg♥♥♥

31. března 2009 v 19:47 | Mischigan |  About Georg Listing

Takže náš milý Georg dneska slaví svoje 22. narozeniny!!!
smajlík No ty jooo, začíná nám stárnout chlapec jeden :D jenom, když si pomyslím, že za 8 let už mu bude 30, tak se musím jenom smát :D. Nooo, takže mu určitě všichni přejeme všechno nej nej nej k narozkám, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, mnoho úspěchů se skupinou, hodně peněz a sexu a samozřejmně :super: :D....Tak všechno nejlepšíííííí Georg!!!! smajlík A nezapomeň to pořáááádně oslavit !!!

You found me 2. řada 35. díl

31. března 2009 v 19:39 | Mischigan |  You found me 2. řada
"To bylo strašné," stěžovala si Lea, zatímco pomalu stoupali do schodů.
"Co myslíš?" podíval se na ni Tom s pousmáním.
"To, jak se na nás všichni dívali... jak vědí, co dneska v noci budeme dělat. A Gordon ještě řekne 'Užijte si to,' a táta mu na to souhlasně přikyvuje!" přejela si dlaní po tváři, která jen při té vzpomínce lehce zrůžověla. Přestože s Brianem mluvila o všem otevřeně, byly jisté meze, za které nechtěla zacházet. A její milostný život byl právě tématem, o kterém se s tátou nechtěla bavit.
Tom se rozesmál. "Ale miláčku, vždyť je to jedno... dávno vědí, že spolu spíme, no ne?"
"To ano, ale... to je něco jiného," povzdychla si Lea, a dál to nevysvětlovala.
"Počkej," zastavil ji Tom, když odemkl dveře apartmánu.
"Co se děje?" podívala se na něj a vzápětí tlumeně vykřikla, když ji popadl do náruče. Reflexivně se ho chytla kolem krku. "Co blázníš?" vydechla ještě trochu vyvedená z míry, tohle opravdu nečekala.

Druhá šance se závazky 4. díl

31. března 2009 v 19:37 | Mischigan |  Druhá šance se závasky
Juliet
,,co je s jakou Amandou?Měl si s ní nějaký problém ve školce?!"napadne mě hned podle jména.Kluci se na mě koukali jako by říkali ,,nic jsme o ní nekecli" ale přitom sem Billovi vyčetla z očí,že přeci jen hraje divadlo. ,,Ale nic,jen říkal,že kluci mají příjemnou učitelku ve školce a že by chtěl být dítětem"po přemýšlení v Tomové hlavě tohle na mě vybalí.Bill jen zaboří hlavu do rukou a začne se tlumeně smát. ,,Bille?Smích?"usměju se na Toma a on mi to opětuje.Bill zvedne ke mně pohled a brečí smíchy.Nekecám,fakt brečí smíchy. ,,Hele brácha fakt v poho?"řekne po chvilce Tom.Bill mu dá pohlavek,byť mu nespadne kšiltovka a pak slabikoval ,,To je pa-ko".Začala sem se smát a Tom s námi.Po chvilce přiběhli kluci a jak viděli že mi se smějeme a Bill ,,brečí"tak mě začali bouchat. ,,co je?"kouknu na ně a dál se směju. ,,proč tatínka neutišuješ"zeptá se mě Tom (mladší). ,,kluci pojďte ke mně"řekne jim Bill.Hnedka skočili na postel a Bill je začal lehtat.Tom se na mě podíval a ukázala jsem prstem ať jde zamnou.Zavřela jsem za nim dveře a dala mu normální pusu.Jen zůstal na mě vyhukaně koukat. ,,Neber to tak jak to teďka vypadalo"řekla jsem a on jen kývnul. ,,Ani bych nemohl Simone by mě zabila!" koukla jsem nechápavě na něj.

Tati prosím...já chci domů 74. díl

31. března 2009 v 19:35 | Mischigan |  Tati prosím...já chci domů
*******
Uběhl týden a my jsme se nastěhovali do našeho novýho bytu. Bydlí tam s námi i Amy s Billem! A dost často je tam Nici,Marek,Andy a Sina. Moje důležité osoby v mém životě!
*******
"A přijdete dnes na oběd?"volá mi máma a zase mě nutí jít k ní na oběd. "No já nevím mami,my máme s Tomem dneska něco v plánu!"řeknu jí a podívám se na Toma. Bill s Amy si pučili Elinku na víkend a my jsme s Tomem konečně sami. "Aha,nechtěla jsem obtěžovat,ale je tady pořád tak prázdno!"řekne mi smutně máma a mně jí přijde hrozně líto. "V pondělí přijdeme… na oběd,jdeme s Elinkou k doktorovi!"řeknu mámě do telefonu a už hned slyším její veselejší hlas. "Udělám Tomovi oblíbené špagety!"řekne máma a já se sní rozloučím. "Trrrr…trrrrrr!"začne nám hrát zase pevná linka,JEN CO TO POLOŽÍM.

T.o.u.r. 76. díl

31. března 2009 v 19:32 | Mischigan |  T.o.u.r.
------------------V HOTELU------------------
Konečně jsme dojeli do hotelu. Jinak jsme v Lotyšsku - Ryga. "Jak chcete mít pokoje tentokrát?" zeptá se Marc. "….když nebudu mít ten,co minule,je Mi to vážně fuk." pokrčim ramena. Marc Mi teda dá klíč a Já jdu k výtahu. "A š kym budu Já?" ozve se Vanessa. "S kym chceš. To je na Tobě." řekne Tom. "…a můžu bejt š Tebou?" udělá na něj roztomilej kukuč. "Proč zrovna se Mnou?" vyděsí se Tom. "Plotože s Tebou jsem ještě nebyla." "To ne. Buď se Mnou nebo s Mischou." řekne Thomas. "….tak dobže. Teď budu plo změnu š Tebou,plotože Mischa nemá pokoj vedle Billa." podívá se na bráchu. "….Díkybohu,Vanessko." usměju se na ní a jedu nahoru. Tentokrát Mě Bill nezastaví a Já jsem jedině ráda. V pokoji si vybalim a jdu na oběd.

Ale Tome! Kolikrát jsi už vlastně zemřel? 39. díl

31. března 2009 v 19:31 | Mischigan |  Ale Tome! Kolikrát jsi už vlastně zemřel?
BARBARA
S Tomem celou cestu nemluvím. Nechci dokuď nebudu s Tomym. A ani Tom se nepokouší o nějakou konverzaci. Nevím jak to teď bude dál, ale docela by mě to zajímalo. Vrátíme se zpátky za Billem? A nebo budeme žít někde jinde a Tom bude jezdit za kapelou. Asi na to celkem zapomněl, že mají s Billem a s Géčkama kapelu. Musí se chtě nechtě vrátit.
"jak dlouho tam ještě pojedeme" zeptala jsem se, to ticho co tady panuje je nesnesitelný. Tom prudce zabrzdil a zajel do odstavného pruhu silnice. Jen jsem ho pozorovala co se bude dít. Jen co zastavil se na mě vrhnul.

TOM
V blízkosti Barbary ztrácím rozum. Právě teď jí líbám. Ze začátku byla překvapená, nespolupracovala, ale potom byla přímo divoká jako kočka. Líbala mě strašně nenasytně, kdybych to asi nepřerušil asi by jsme si to tady i rozdaly.

Ruský B. Kaulitz

30. března 2009 v 16:37 | Mischigan |  Band´s videos

Bříškooo :)

30. března 2009 v 16:32 | Mischigan |  Bill - photos

Sebastian Böhm: Billův tvůrce učesu

30. března 2009 v 16:31 | Mischigan |  Articles, Interviews
Podle všeho má na starosti účes z roku 2005, není známo, jestli ještě má co dočinění s Billovým účesem poté.Sebastian Böhm:

Kadeřník, byznysmen a stylista s vášní.

Již v mém dětství jsem chtěl být odlišný, což jsem. Takže již během základní školy jsem začínal používat různé kosmetické přípravky, které používám doteď skoro denně. Díky make-upu a fantazii k oblečení jsem objevil svoji extravagantní existenci, stejně jako vkus pro účes k mé osobnosti. Takže se z toho stal můj koníček, později vášeň.
Jakmile jsem dokončil školu, tak jsem začal jako kadeřník a začínal jsem taktéž v mediální scéně. Photoshootingy a vystoupení následovali a život stylisty se pro mě stal osudovým.
Naštěstí po vyučení na kadeřníka jsem získal kuráž se stát nezávislým a založil "Hairricane JT" s moji okouzlující kolegyní Jane Tholen. Teď je to již pár let, kdy vytvářím svým zákazníkům extravagantní a úžasné účesy.
Taky tu u mě měli tu čest známé osobnosti a interpreti jako "Debbie Rockt!", klučičí kapela US5, dámy z No Angles a Monrose, boxerka NAtascha Ragosina a hlavně Tokoi Hotel zpěvák Bill Kaulitz, kterému náš tým taky pomohl najít vhodný styling a make-up, který k tomu všemu pasuje.
Jestli o mě chcete vědět více, tak mě navštivte v našem salóně!
Váš Sebastian Böhm

Sebastianův profil:
Znamení: Vodnář
Rok narození: Dítě 80.let
Místo narození: Magdeburg
U Hairricane JT jako: Zakladatel a vedoucí
Moje speciality: Stříhací technika, barvení a styling
Moji přátelé říkají, že jsem: Perfekcionista
Mému nejhoršímu nepříteli bych přál: Všechno nejlepší!
Za dvacet let budu mít: Splněné své vize
Moje životní motto je: Žijte jako kdybyste měli zítra umřít. Učte se, jako kdybyste měli žít navždy. (Mahatma Gandhi)

Animky Toma z koncertu

30. března 2009 v 16:23 | Mischigan |  Animation

Dvojníci Billa a Toma

30. března 2009 v 16:18 | Mischigan |  Mix - photos
- Katherine, Moskva

- Ring, Moskva

- Mike, San Peterburg

- Alex, San Peterburg

- Blake, San Peterburg

- Al , San Peterburg

Druhá šance se závazky 3. díl

30. března 2009 v 16:15 | Mischigan |  Druhá šance se závasky
Bill
Na sucho polknu a očekávám co se stane.Zasekne se a opatrně zvedne hlavu a kouká na mě.Je to ona. ,,B-B-Bille?"šeptne a já jen kývnu. ,,Amando"řeknu a taky kývne.Mám na půl otevřená ústa a nevím co říct.Jsem fakt šokován.Celých pět let jsme se neviděli a teď?Teď tu stojím před ní a koukáme na sebe jak by jsme spadli z vyšně. ,,Pane Kaulitz,prosím běžte se posadit za ostatními"setře mě chladně Amanda.Ona jako první z nás se "probudila".Kouknu na ní nechápavě a radši odejdu.Vůbec se nezměnila,je stále krásná,stále má dlouhé černé vlasy a pohled do mých očí stále vzbuzuje dojem nevinnosti.Sednu si na připravené židle a po očku jí pozoruji jak si pečlivě zaznamenává rodiče.Konečně to dokončila a podívala se na mě.Sklopil jsem zrak a otočil se čelem vpřed.Došla před nás a začala nám říkat akce školky např.školka v přírodě atd.Ani moc jsem nevnímal to co říká.Sledoval jsem její osobu,jak vystupuje a taky její ruce.Vypadají pořád tak hedvábné jako když jsme se viděli poprvé a já si všiml jejích rukou.Dokončila svůj proslov a skládala si svoje roztahané věci,které používala jako materiál.Zůstal jsem sedět a sledoval jí.Potichu jsem k ní přišel a ona přestala vše shromažďovat.

Tati prosím...já chci domů 73. díl

30. března 2009 v 16:12 | Mischigan |  Tati prosím...já chci domů
"Hepčíík!"pčiknu a utřu si nos. "Já jsem debil,bezva teď budu nemocná!"stěžuju si a rozhodnu se jít na čaj k Sině. "Katt,chytej!"ozve se odkad si a já se rozhlídnu a najednou "PLC!"ozve se sněhová koule,co dopadla na můj obličej. Přitom se leknu a spadnu do sněhu. "Marku?"řeknu a začnu prskat sníh kolem sebe. "Jejda… to nemělo být do obličeje!"řekne Marek a válí se smíchy. "Noo..!"udělám nasranou a stoupnu si. "Za to mi uvaříš čaj!A dáš mi kýbl s teplou vodou!!"přikážu mu a beru to jako omluvu. "No.. vymysli se něco jinýho… Dneska nám všechno vypli.. my jaksi neplatili účty!"drbe se Marek za uchem a já se trošku leknu. "Ale máte peníze? Doufám!"sjedu ho pohledem. "Jo..to jo,ale jaksi nás nebaví platit to noo!"řekne Marek a já se picnu do čela. "Jde vám aspoň elektřina?"zeptám se ho,když si sednu na křeslo. Marek zakroutí hlavou. "Voda?"pípnu. Marek zakroutí hlavou. "Topení?"beru to jako poslední záchranu a Marek zakroutí hlavou do třetice. "Tak to vás seru.. je ahoj Sino!"pozdravím Sinu a skočím ji kolem krku.

T.o.u.r. 75. díl

30. března 2009 v 16:09 | Mischigan |  T.o.u.r.
------------------V RESTAURACI------------------
V polovině snídaně příjde Bill….bohužel. "Čaute….Ahoj. Proč jste Mě nevzbudili?" sedne si udiveně vedle Vanessy a dívá se na Mě. Já nic neřeknu a dál se věnuju jídlu. "Ty jseš za včerejšek ještě naštvaná?" povzdychne. On snad vůbec neví,co řekl nebo co?! "Ne,nejsem." řeknu bez zájmu a všimnu si divných pohledů ostatních. "Nerozešli jste se zase doufam…" ujišťuje se David. "Ne. Proč by jsme měli?" udiví se Bill. "….no nic. Ještě se musím připravit na zkoušku….jo…a mam kluci novej návrh na písničku. Jdeš Vaness se Mnou nebo příjdeš až s Billem?" odvedu téma jinam. "Už jdu taky…." kejvne a jde se Mnou. On snad vážně neví,co řekl!!! Idiot zasranej!!! V pokoji vůbec nemam důvod se připravovat,takže si hraju s Vanesskou.