Leden 2009

Gustav s fanynkama

31. ledna 2009 v 22:10 | M@rť@ |  Gustav - photos
New Design od NaT.KaU.

31. ledna 2009 v 20:56 | Mischigan |  Our messages

Ahojky,

máme tu další new designek, který ma na svědomí NaT.KaU. a které taky moc děkuji. Moc se ji povedl, ptž je krásnej. Taky se vám líbí???

Mischigan

Tati prosím...já chci domů 23. díl

31. ledna 2009 v 20:44 | Mischigan |  Tati prosím...já chci domů
Jenom smutne prolítnu seznam,že není Sina on-line a chci si oprít hlavu o stul,když v tom se ozve…"Oou!" :D Se sklenenýma ocima se podívám na obrazovku a v duchu si ríkám .. jaký debil mi nedá pokoj?! Ale to Tom… Vidím dole na lište blikat jeho jméno… Nedockavostí otvírám zprávu a treštím ocicka…

TOM <3 (06:06 odp.) :
Ahoj:-(
Black angel (06:07 odp.) :
Hm...
Black angel (06:08 odp.) :
Ahoj...
TOM <3 (06:17 odp.) :
Víš já nechoval jsem se k tobe zrovna moc fér...
Black angel (06:18 odp.) :
No.. já možná taky ne,ale nemela jsem na výber... Nejradši bych ti vrátila stejnou minci jako ty si mi dával vcera...
TOM <3 (06:19 odp.) :
Já vim mela bys na to právo...a chtel bych se ti omluvit za to všechno co jsem napsal...moc me to mrzí a nemyslela jsem to tak!
Black angel (06:19 odp.) :
Hm.. a jak si to myslel? Nijak,že? ty nikdy nemyslíš... :-(

Fotky z DLT

31. ledna 2009 v 16:27 | M@rť@ |  Band - photosSladký Tomča

31. ledna 2009 v 16:22 | M@rť@ |  Tom - photos

Pohybující se avošky

31. ledna 2009 v 16:18 | M@rť@ |  Avatars
TH v Polsku - další info

31. ledna 2009 v 12:10 | Mischigan |  NEWS
Informace, která byla zveřejněna na našich webových stránkách, se dostala nejen k fanouškům v Polsku (ale také v Česku). Psalo o tom i na kotel.pl. Ti nás požádali o datum, místo, cenu vstupenek a další. Bohužel nemáme kontakt s Tokio Hotel, ani s jejich managemantem, takže vám to nemůžeme říct. Datum? Není to oficiální, ale do Polska by měli pravděpodobně zavítat v dubnu, v květnu, nejpozději v červnu. Místo? Pravděpodobně Varšava (Torwar). Cena lístku? 150-200 PLN (945 - 1300 Kč)
Pamatujte, že toto info není oficiální.


Bravo PRT nr. 271

31. ledna 2009 v 12:07 | Mischigan |  Magazines


You found me 2. řada 14. díl

31. ledna 2009 v 11:47 | Mischigan |  You found me 2. řada
Tom si vždycky stál za svými názory i činy. Nikdy neváhal obhajovat to, v co věřil a co bylo podle něj správné.
Ale když se pomalu blížili k cíli své cesty, cítil, jak se mu na volantu potí dlaně. Musel si připomínat, proč se včera tak impulsivně rozhodl a koupil to místo, aniž by se o tom poradil s Leou. Něčím ho přitahovalo, považoval ho za perfektní. Cítil, že to je to pravé místo, kde chce žít. Doufal, že Lea s ním bude souhlasit...
Jen na půl ucha poslouchal Leu, když telefonovala s Brianem. Podle všeho vzal její zprávu o zasnoubení dobře. "Ne, nedělám si legraci. Mám na to svědka, víš? Bill všechno viděl a na rozdíl od vás dvou si to pamatuje." Lea zrovna Brianovi prozradila, že už jednou svolení ke svatbě dal. Jak předpokládala, dost ho to vyvedlo z míry.
"Ano, přesně tak, už máme tvoje... ne, hlavně neříkej to slovo, víš, že to nesnáším," varovala Briana. "Řekněme svolení, ano? Už jsi Tomovi jednou svolení dal, byla jsem u toho, takže máš smůlu," dokončila Lea se smíchem. "Za pár týdnů přijedeme, tak to probereme potom, ano? Jasně, já vím..."

Tati prosím...já chci domů 22. díl

31. ledna 2009 v 11:45 | Mischigan |  Tati prosím...já chci domů
Vlastně když tak přemýšlím,dívám se z okna jak po něm stékají kapičky dešťě, uvědomuji si,že do Německa se už asi nevrátím… už mě tam nic nepotáhne,nezvládla bych vidět zase Toma… Tak moc jsem ještě nikdy nikoho nemilovala a vím,že nikdy už milovat nebudu,ale to už tu melu pořád stejnou písničku dokola…
Přikryju se prostěradlem ( snad víte jak spí angličani?! ) Za chvíli usnu.
"Tak Katt vstávej… včera jsem tě ž nechtěl rušit,byla jsi asi hodně unavená z té cesty co? No.. teďka pojedeme za tvým novým týmem, a potom máš domluvenou angličtinu,tak ať je to fofr!"poručí mi táta a já bez odmlouvání lezu z postele,což kdyby po mně chtěli v Německu,tak se ani nehnu. Vlastně právě mě Tom inspiroval,začít nový život… Vím je to jakýsi rychlí,ale já to dokážu,pokud to tak chtěl… a je to jeho přání,nechám ho být,pokud bude on šťastný budu i já! :)) Největším důkazem lásky je nechat toho druhého jít si svou vlastní cestou... Pokud byla tato cesta zvolena jím,tak mu nebudu překážet... každý z nás si začne nový život,ale mě to bude bolet víc... Budu muset zapomínat... Budu muset zapomnět na Toma.. :((

T.o.u.r. 26. díl

31. ledna 2009 v 11:41 | Mischigan |  T.o.u.r.
"Není zač…." chytim výtlem. "…..docela to studí." začne se smát. "Mi povídej…." kejvnu. "Mam nápad…." řekne. Já se udivim. Bill najednou zavře dveře od Mýho pokoje. Vezme Mě do náruče a odnese Mě k němu do pokoje. "To nebyl dobrej nápad. Nemam klíče…." řeknu. "Heh…..to nevadí." zavře nohou dveře. "To teda vadí. Se tam teď vole nedostanu…." "Tak zůstaneš u Mě." zašklebí se. "Tsss. By se Ti líbilo…. A kam Mě vlastně neseš? Pusť Mě." řeknu naštvaně. On Mě ale odnese do koupelny a až tam Mě pustí. "…..tohle je ten Tvůj nápad? Mě tu jako teď zamkneš?" udivim se. "Ne…." zapne teplou sprchu a dotlačí Mě pod ní. "….ehm. To nemyslíš vážně….." podívam se na něj. "Ale myslim….." zazubí se a vleze ke Mně. "…..nechceš doufam…." zaseknu se. "Ne…." zasměje se a zavře sprchovej kout,aby to nestříkalo ven. "A co tu jako teď budeme dělat? Sedneme si a budeme si povídat strašidelný historky?....Tak fajn. Mam jich několik…" chci si sednout. "Ty jseš trubka." začne se smát a chytne Mě. "…..tak co jako chceš dělat? Hrát si na námořníky? Jestli jo,tak chci bejt ve vaně." podívam se na něj. "To nemyslíš vážně…." začne se smát ještě víc. "Chceš tam bejt Ty? Fajn. Já se spokojim se sprchou…." kejvnu. "Nedělej si ze Mě srandu….." kroutí hlavou. "Aha…..Ty si chceš hrát na žraloka?...Tak to řeknu hned. Budeme ale potřebovat pořádnej kýbl jako loď." řeknu mu.

Tokio Hotel pracují na druhém albu pro USA

30. ledna 2009 v 17:25 | Mischigan |  NEWS
Budoucí jaro je ještě daleko: Druhé anglické album Tokio Hotel by mělo být zveřejněno v Americe!

Pro toto uveřejnění pracují momentálně Bill & spol s producentským týmem "Matrix". Ti už pracovali s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou a Britney Spears. Tokio Hotel jsou ale obzvlášť nadšeni. Producent Scott Spock řekl: "Hudební byznys v Americe teď Tokio Hotel velmi potřebuje. Nechávají znova ožít image pravých rockových hvězd… Tak se jinak momentálně nikdo neposlouchá."

Obzvlášť Bill se producentům zalíbil. Scott Spock řekl, že si nemůže vzpomenout, zda někdy spolupracoval s hvězdou tolika kvalit, jako je Tokio Hotel frontmen Bill Kaulitz.

Album nemá ještě název, přesto Scott už teď ví, jaká je to pocta s kluky pracovat. "Album bude super…Za 10 let se ohlédnu zpátky a řeknu si 'Wow, spolupracoval jsem s Tokio Hotel'!"


Scans: Yam 2007

30. ledna 2009 v 16:59 | Mischigan |  Magazines

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Tati prosím...já chci domů 21. díl

30. ledna 2009 v 12:32 | Mischigan |  Tati prosím...já chci domů
V ANGLII
Možná teďka pár dílků bude úplně mimo TH,tak se omlouvám,ale jinak to udělat nešlo… Bude to teďka hodně o Katt,ale budu se snažit napsat něco i co se děje v Německu,no tak mi věřte,že něco skloubím.. kuji :)))
-------------------------------------------------------------------------
"Tak tady bydlíme!"řekne táta a ukáže mi na big vilu. "No mě potěš… máš i služebnictvo viď?"zeptám se ho. "Jo mám a mám taky něco jako přítelkyni!"machruje táta. Já taky měla přítele… mám chuť mu říct. "V pondělí si tě dá tvůj novej tým do parády… Už mám nějaký obednávky! Každej den budeš mít 2 hodiny angličtiny a spolu budeme mluvit jenom anglicky,žádná hnusná nemčina!"začíná mi táta diktovat. "Hm… celá nažhavená!"udělám poznámku a on mě sjede přísným pohledem. Vejdeme s tátou dovnitř a já žasnu nad vybaveností tohoto domu. Všechno dokonalé,přepychové.. "Pojď ukážu ti tvůj pokoj!"zavolá na mě táta a já jdu za ním. Otevřou se velké dveře - jako v nějakém paláci a já vejdu dovnitř. Nádherný pokoj - velká postel,pár skříní,výhled na Londýn,prostě je to úžasný pokoj… Ale něco mi tady chybí! A to jsou kámoši,máma i Robert a hlavně Tom. Sednu si s povzdychem na postel a přemýšlím. "Nelíbí?"vytrhne mě táta z přemýšlení. "Ne,je nádhernej!"odpovím mu. "Jdu se vybalit,kdyby si něco potřeboval řekni!"houknu na něj a on odejde. Začínám si vybalovat věci a přemýšlím nad tím,co asi dělá Tom…

Artur a Minimojové: Pomsta Maltazara

30. ledna 2009 v 12:27 | Mischigan |  NEWS
Takže...letos půjde do kin druhý díl filmu Artur a Minimojové, jehož první díl v německém dabingu nadaboval Bill s Nenou! Doufejme, že to bude i tentokrát pro druhý díl, jelikož to Billa bavilo, tak můžeme doufat, že se na tom opravdu podílet bude! Prozatím nejsou novinky, ale doufám, že časem se vše ukáže. Film by měl mít premiéru, co jsem pochopila na Vánoce, což by kluci měli mít už dávno po turné a propagaci alba. Takže by Bill mít volno mohl. Prozatím zde máte takový první krátký trailer na druhý dílek prozatím ale v angličtině: