Gerard Depardieu má rád kapelu Tokio Hotel!

31. prosince 2008 v 11:57 | Mischigan |  Articles, Interviews
Moderátor: V posledních letech jste byl často k vidění ve významnějších evropských televizních představení jako "Der Graf von Monte Christo"nebo "Napoleon". Ale něco takového je stálevíce vzácnější. To, jak se průmysl vkradl i dofilmu, to je hrozné. Tento vývoj také ovlivnil televizi. Velké projekty jako je "Napoleon" , to už je všechno mrtvé. Ale my nesmíme ztrácet naději. Je tu hodně takových příkladů. Například mladí francouzi jsou zblázněni do německého bandu Tokio Hotel. Myslím, že je to neobyčejné. A nevadí, jestli někdo shledává tu muziku hloupou nebo ne. Co si myslíte o Tokio Hotel?

G: Myslím si, že bychom neměli shlížet od apoštolů z teenagerů. Tokio Hotel zpívají v Němčině a mnoho mladých Francouzů se učí Německy jen kvůli nim.

Moderátor: Goethe Institute v Paříži nedávno ohlásil velký zájem o jeho kurzy Němčiny právě díky mánii kolem Tokio Hotel.

G: Tady to máte! Je to úžsné, protože je tam nějaký pohyb. Tohle jsou momenty, které mladým lidem změní život. A to mate dospělé. Šéf kuchař jedné z mých restaurací má dceru a ta je blázen do Tokio Hotel! A to ho vyděsilo. Neustále ho ale zkouším uklidňovat: ,, Nechte ji, je to dobrá cesta, jak se naučit Německy."

Přeložila Majka.Kaulitz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama