Říjen 2008

Buzznet: Rozhovor o Halloweenu

31. října 2008 v 22:13 | Mischigan |  Articles, Interviews
Buzznet: Jaký je váš ten nejhloupější kostým?
Tom: (smích) Milli Vanilli ...

Buzznet: Jaký váš nejstrašidelnější Halloween máte na paměti?
Bill: Byla to Halloween párty ve starém opuštěném domě - jako zřícena, blízko vlakového nádraží. Bylo to opravdu děsivé!

Buzznet: Jaký je nejlepší kostým, který jste měli jako děti?
Gustav: Vlastně jsem se na Halloweena nikdy neoblékal.
Georg: Vždycky jsem si přál být za piráta.
Bill: Upír
Tom (smích): Kat a pornostar

Buzznet: Jestli jste příliš staří na trick-or-treat, co doporučujete dělat na Halloweena?
Tom: Prostě jít na opravdu skvělou párty a vypadnout…

Buzznet: Co budete dělat na Halloweena tento rok?
Bill: Poletíme zpátky domů.

Buzznet: Nejlepší film sledovat na Halloweena?
Bill: "Saw IV"

Buzznet: Pokud by se tento Halloween proměnil v Zombie Apokalypse, přežili byste?
Tom: Uděláme to tak jako Will Smith v "I Am Legend".
2 animošky Tomíka :)

31. října 2008 v 22:01 | Mischigan |  Animation


TH mají hotové některé songy z třetího alba

31. října 2008 v 22:00 | Mischigan |  Articles, Interviews


Kopírujte prosím se zdrojem!!


Fanynky můžou zase křičet radostí.Tokio Hotel mají nahrány první songy jejich třetího alba.Tvořili ho dny a noci.Přece po těžké práci vyjde najevo to jak volní jsou kluci jako na fotce.. (Eh mimochodem je to fotka z roku 07 ale ted' přesně nevím :D)
Přitom je pro Billa a spol všechno nahráno tak nedbale.Nejen že čekající nedočkavý fanoušci na jejich novou desku,ale také i tlak jejich nahrávací firmy s tím,že jejich nové album musí vyjít na jaře 2009.
Hlavní: "Kluci mají některé songy hotové.Přesto ale se psaním songů není skončeno" říká manažer David Jost. "Ještě nevíme jak se bude album jmenovat a kolik na něm bude písniček" Mezitím je skupina na tourv úterý hrají znovu v USA.
Další týden budou Tokio Hotel zase v Německu - ves tudiu na neznámém místě.Jeslti se může od Billa očekávat další práce na albu,ukáže své nejsnaživější stránky. "Naopak od cestování je práce ve studiu na novém album spíše pro mě jako odpočinek" řekli KURIER. "Konečně se můžu každý den až do odpoledne vyspat"


Výherci - Fan Party III.

31. října 2008 v 21:55 | Mischigan |  NEWS
Sandy, H. - Německo

morgane, l. - Francie

Isabelle, L. - Francie

Jennifer, D. - Německo

Christina, D. - Německo

Patricia, P. - Španělsko

Anita, N. - Maďarsko

Isabelle, S. - Německo

Delphine, M. - Francie

Linda, B. - Norsko

Obsah DVD Caught on Camera

31. října 2008 v 17:26 | Mischigan |  NEWS
PRVNÍ DVD - HISTORIE

Intro
Tel Aviv, Paříž, Cannes, Essen
TH-TV: MTV Europe Music Awards 2007
Montreal, Toronto, Los Angeles
TH-TV: Leháro Gustavem a Georgem
New York
TH-TV: Závody s Tomem, Gustavem a Georgem
New York, Oberhausen
TH-TV: Hot Topics @ Hot Topic
TH-TV: Interview nad mraky
Lisabon, Paříž
TH-TV: Nákupy s Billem
Modena, Geneva: Wechter Botique, Mexico City
TH-TV: MTV Video Music Awards 2008

DRUHÉ DVD - BUDOUCNOST

Rozhovor - první část
TH-TV: Dezert, prach a benzín: Cyklistika s Tokio Hotel
Rozhovor - druhá část
TH-TV: Tajemství z minulosti + zhřešení v budoucnosti
Rozhovor - polovina třetí části
Bill a Tom ve studiu
Rozhovor - druhá polovina třetí části
TH-TV: Zpátky na cestě - je Bill pomstychtivý?
Rozhovor - čtvrtá část
TH-TV: Bolesti a barva

Zaslíbená 3. řada 32. díl

31. října 2008 v 17:23 | Mischigan |  Zaslíbená 3. řada
"Ale proč? Co se mu stalo?" hystericky křičím na doktora. "Víte, buď někde musel snís něco špatného nebo…"
"Co nebo?" vyjede na něj i Bill.
"Nebo ho někdo otrávil! Myslíme, že je to otrava těžkými kovy, ale potrvá věčně, než zjistíme, čím přesně byl otráven! Je mi to líto, ale váš syn víc jak 24 hodin nevydrží."
"Ne, to ne! Moje sluníčko! Vy ho musíte zachránit." sesunu se k zemi s hysterickým pláčem. "Mili, neplakej! Naše zlatíčko bude v pořádku." Bill si mě sedne a začne mě utěšovat. "Bille, co to děláš?" naštve se na něj Karin, když vidí, jak mě objímá.
"Ne, nebude v pořádku! Měl ses o něj líp starat! Je to tvoje vina!" odstrčím ho od sebe! "Mili, zlatíčko, já… jsem se o něj staral, přísahám, nevím, co se mu stalo." snaží se na mě sáhnout, ale já nechci. Nechci, aby na mě sahal.
"Billovi, nebudeš nadávat! Můžeš si za to sama, náno!" nadává mi Karin, ale já ji absolutně nevnímám. Je mi jedno, co říká, dělá.
"Bille, nech ji napokoji!"
"Už toho nech, Karin! Můj syn právě umírá!" řekne jí naštvaně Bill.

Secretly forbidden 12. díl

31. října 2008 v 17:22 | Mischigan |  Secretly forbidden
Kaila
Vyšla jsem z té místnosti o nějakou tu chvíli po Billovi a ještě jsem se pořádně rozhlédla, jestli tu někdo náhodou není. Nikdo tudy nešel, tak jsem v pohodě vyšla a šla jsem směrem k ostatním, kteří měli být v hlavní místnosti. Když jsem tam došla, Bill tam s nimi už seděl, usmíval se a bavil s Tomem. Jen jsem si tam sedla k Dunje, která tam něco řešila, ale jakmile mě uviděla, tak se otočila na mě.
"Jsi v pořádku?" zeptá se mě a já na ni vykuleně pohlédnu, ale potom to jenom odkývám a odsouhlasím, že jsem v pořádku. Jen si mě divně změří pohledem, asi se jí tomu nechce moc věřit, ale co nadělá. Potom si zase začne všímat jednoho člena z týmu, se kterým něco domlouvá. Já tam jenom sedím a nic nedělám ani neříkám, protože pořád mám v hlavě to, co se před nedávnou chvilkou tam vzadu stalo. Nenápadně se podívám po Billovi a musím na něj jenom koukat, když vidím, jak se baví a usmívá s klukama. Najednou mi přijde po tom všem takový jiný. Naprosto odlišný. Když takhle přemýšlím, tak se najednou podívá na mě a jeho pohled se na mě zastaví. Radši svým pohledem uhnu, protože bych to asi nevydržela na něj koukat, zatímco on kouká na mě. Když se ale po pár sekundách odvážím zase zpátky podívat na něj, tak už se na mě nedívá a zase se baví s klukama. Proč jsem to jenom dovolila sakra?! Jsem úplně pitomá, že jsem to dovolila!

Modeling nebo láska s rodinou? 2. díl

31. října 2008 v 17:20 | Mischigan |  Modeling nebo láska s rodinou?
"No…Já…ani nevim. Dneska se ke Mně choval strašně hezky…Ale vim,že není na vážný vztahy,takže asi nijak.Dál budeme jenom skvělý přátelé…A co ty a Sarah?" "Já taky nevim…vážně si začínam myslet,že Mě podvádí." sklopí pohled. "A miluješ jí?" "……ne. Nejsme spolu tak dlouho,abych věděl,jestli jí miluju…… Mam jí rád,ale už i to slábne."řekne zklamaně. "Tak to je Mi líto……ale aspoň máš v hlavě jasno. Já se jednou zamilovala hned do jednoho blbečka a taky jsem to pěkně odnesla…"vzpomenu si na Mäxe. Bill Mě se zaujetím pozoruje. "Co je?"udivim se. "Pokračuj…..Mě to zajímá. Rád Tě vyslechnu."řekne mile. "Sice se neznáme až tak dlouho a důvěrně,ale věřim Ti,že to nebudeš všude rozhlašovat." "Nebudu."usměje se. "Tak jo….. Seznámila jsem se s jednim klukem…..jmenoval se Mäx. No…..rozumněli jsme si,tak jsme se začali stýkat a po sléze i chodit. Byli jsme spolu asi měsíc a já ho šíleně milovala. On Mě ale podváděl za každym rohem,protože jsem s nim ještě nechtěla spát. Až po nějaký době jsem se to dozvěděla od jednoho jeho kámoše. Hned jsem začala hysterčit a chtěla jsem si s nim o tom promluvit. Tak mi řekl ten důvod a potom řekl,že když mu nechci dát dobrovolně,vezme si Mě sám…a…..znásilnil Mě. Bylo mi 15…..už je to 3 roky a Já jsem od tý doby neměla žádnej pořádnej vztah. A s nikym jsem nespala…..takže kromě toho znásilnění jsem vlastně ještě s nikym nespala…..a ani se do toho moc nehrnu. Mam strach,že by se to stalo znovu…..Proto si chci najít přítele,kterej Mě bude milovat a budu v něm mít jistotu a oporu. Hlavně na Mě musí bejt hodnej……No……to je Můj život na hovno……Někdy ani nevěřim tomu,že někdo takovej vůbec existuje……Proto jsem vlastně řekla,že s tim mam zkušenosti…Taky to takhle začínalo. Vážně dávej pozor,abys z toho potom nebyl zklamanej….."dořeknu svůj dlouhý monolog. Bill si mezitím sedl vedle Mě.

Dáreček 6. řada (Nové dárečky přicházejí) 12. díl

31. října 2008 v 17:19 | Mischigan |  Dáreček 6. řada (Nové dárečky přicházejí)
Tom
"Billy...přestaň plakat." říkal jsem a choval jsem ho, protože jak jinak...opět brečel. Už mě z toho začínala solidně bolet hlava. Amy byla oproti němu naprostý andílek! Sluníčko. Už mi z toho bylo až zle. Hlava mě bolela a dneska mi opravdu není dobře.
"Pššššt. Billy..." říkal jsem a dál jsem ho choval, když na mě z kuchyně zavolala Kristie, že je snídaně hotová. Šel jsem i s malým do kuchyně a uviděl jsem tam Kristie, která se usmívala a seděla u stolu.
"Vezmu si malého." řekla mi jenom a nechápal jsem její milé chování. Že by se konečně dobře vyspala? Zvláštní...
"Nějak záříš?" řekl jsem ze sebe, co jsem měl na mysli a ona se na mě podívala s úsměvem.
"No...sama nevím, čím to je." řekla mi a držela v náručí Billyho. Já jsem si sednul za stůl a pustil se do snídaně, ovšem takový klid nevydržel dlouho, protože zazvonil zvonek a já jsem se až leknul. Malý Billy přestal šokem brečet, ale jen na okamžik. Zvonilo to jako šílené.

Secretly forbidden 11. díl

30. října 2008 v 21:32 | Mischigan |  Secretly forbidden
Bill
Trochu jsem ji k tomu vyprovokoval, já vím. Ale jinak by to neudělala, nedovolila by to a takhle se k tomu odvážila ona sama. Poznal jsem, že ji to nevadí. Ona tu odtažitost měla taky jenom štít. Stejně jako jsem já měl to chování, ale ona je asi na to lepší, protože u mě to nefungovalo a nevydržel jsem to a ona naprosto v pohodě. Nikterak jsem nebyl proti tomu, co se teď dělo a tak jsem jí ty její polibky s velikou radostí oplácel. A aby toho nebylo málo, tak jsem se na ni i namáčknul, takže byla chudinka naprosto namáčknutá u toho kulečníkového stolu. Ale vypadá to, že ji to nikterak nejspíš nevadilo, právě naopak si toho snad ani nevšimla, protože byla naprosto zažraná do mých rtů. Ani mě skoro nenechala nadechnout. To jsem ji opravdu tak vyprovokoval? To jsem teda potom dobrý. To by mě zajímalo, co by se stalo, kdybych ji vyprovokoval v posteli! To by teda musela být noc, ale kdo ví, co se ještě stane. Po tomhle už od ní rozhodně nemůžu nezůstat překvapen.

Dáreček 6. řada (Nové dárečky přicházejí) 11. díl

30. října 2008 v 21:29 | Mischigan |  Dáreček 6. řada (Nové dárečky přicházejí)
Bill
"Dobré ráno," vešel jsem do kuchyně, kde seděly holky s vražedným pohledem a Cordy snídala.
"Vy nejíte?" zeptal jsem se jich a ony se na mě hnusně podívaly.
"Tohle nejíme." řekly najednou a já se podíval na normální toasty, které ležely na stole.
"Jak nejíte? Tohle vám dělám taky a jíte to."
"Děláš to ty a ne ona!" řekla mi Faith a já se jenom rychle podíval na Cordy, která se na chvíli zasekla, podívala se smutně na Faith, ale ta se dívala s Prue na mě a potom se znova dívala smutně do jídla.
"Fajn! Buď tohle sníte nebo padejte do školy."
"Neodvezeš nás?!"
"Ne!" řekl jsem jim naprosto solidně, až na mě jenom udiveně koukaly.
"Ale tati..."
"Jděte pěšky." řekl jsem jim a ony na mě koukaly s otevřenou pusou.
"Ale...je to půl hodiny cesty do nestihneme!"
"Tak už jděte, stejně jíst nechcete!" když jsem to dořekl, Faith naštvaně vstala.


Chat na Z100 NY - video + co vše říkali

30. října 2008 v 21:25 | Mischigan |  Articles, Interviews
Můžete se na to podívat tady ->
 • Bill řekl, že jeho oblíbený song je Fix You od Coldplay a jeho oblíbený TV pořad Prison Break.
 • Bill řekl znovu "Ahoj Warszawa"
 • Kdo je Váš super hrdina? Georg: "Tom" :D
 • Ptali se na oblíbenou barvu - Bill řekl, že černá - a Georg má prý rád růžovou :D
 • Taky se jich ptali, jestli by se chtěli vrátit do roku 2006 - to nevim odpověď, každopádně vim, jaká by byla odpověď vaše :D
 • Bille, máš přítelkyni? Bill: "Ne."
 • Georg řekl, že Billovo tetování je hříšné! :D Zní to čím dál zajímavěji xD
 • Někdo řekl "Gustave, svlékni se" a ostatní začali tleskat a křičet "Gustav, Gustav, Gustav!" :D
 • Bille, máš pořád Jumbieho? Bill: "Nevím, kde Jumbie je." :( .. ale prej pořád žije :D
 • Tome, víš, kolik máš dredů? "Ne, nevím"
 • Bill: "Mám řidičák a jsem velmi dobrý řidič." Si věří :D A Tom na to: "Myslím, že měl už čtyři bouračky" - Bill: "To není pravda." :D

Výherci - Fan Party II.

30. října 2008 v 21:21 | Mischigan |  NEWS
Laetitia, D. - Francie

Esther, O. - Španělsko

Louise, J. - Dánsko

Ulrike, S. - Německo

Judy, J. - Německo

Daniela, V. - Portugalsko

Bianka, F. - Německo

Emilie, M. - Belgie

Carolin, S. - Německo

Suzan, D. - Nizozemí

2 novinky k FanParty

30. října 2008 v 21:16 | Mischigan |  NEWS
 • Z těch včerejších deseti vítězů jsou dva pod šestnáct. Zatím se neví, jestli ty lístky propadnou nebo se to udělá nějak jinak.
 • Co se týče věkového limitu - nesmíte tam jako vítěz, pokud vám není ještě 16, nesmíte ani jako ten, co si ho vezme vítěz. Ale POZOR - pokud se tam přihlásíte jako Váš rodič a vyhrajete, mužete tam jet s Vaším rodičem! Takže šance pro ty, kdo mají hodný rodiče, co by tam s Vámi jeli ;)

Modeling nebo láska s rodinou? 1. díl

30. října 2008 v 20:55 | Mischigan |  Modeling nebo láska s rodinou?
Momentálně se ocitám v největším nákupním středisku tady v Magdeburgu.Jinak se jmenuji Mischa a je Mi 18 let. Mam čokoládově hnědé dlouhé vlasy a modré oči. Zajímám se o modeling. Pár přehlídek už jsem měla. To je vše. Najednou v dálce zahlídnu nebezpečně rychle blížícího se člověka. Vypadá jak dikobraz…..Počkat! Dyť to je Bill Kaulitz!!!.....Chodí s nim totiž jedna moje kamarádka z modelingu……No…ani až taková kamarádka to není. Nemáme se moc rádi. Je to strašně namyšlená koza.:D Než se vzpamatuju, vrazí do Mě jak buldozer až upadnu. Ty DeBille!!! On si jak král jde dál….Tak to jsi chlapečku přehnal!!! "A třeba jako blbý promiň zabučet neumíš?!" zavolam na něj. "Co jsi řikala?" zastaví se. "Jako promiň, ale Já nejsem žádnej traktor, aby sis do Mě mohl bourat, jak buldozer!" okřiknu ho. On jen udiveně zamrká. "No nečum na Mě, Jak DeBill!" "Počkej……dyť Já Tě znam…Ty jsi Mischa. No jasně. Sarah Mi o Tobě vyprávěla." "O tý krávě se ani nezmiňuj!" "Tak to teda prrr! Je to Moje holka! Nenavážej se do ní!" okřikne Mě. "Dyť je blbá, jak hovno. Jí máš jen na to, aby Ti ho po večerech kouřila, jak cvičená opička…Jo,no….Ona ani nic jinýho neumí…" vysmívam se mu. "Nemyslíš, že to už trochu přeháníš?!" chytne mě surově za paži. "…no vidíš….málem bych zapomněla….Zrovna předevčírem za ní byl nějakej frajer…Bylo mu tak…kolem 28.Hmm…pěknej…a vyvinutej… "seru ho dál. "To Ti nevěřim!"

Bravo CZ nr. 22/2008

30. října 2008 v 19:28 | Mischigan |  Magazines
HyperLinkHyperLink