Září 2008

Billovy hlášky

30. září 2008 v 22:27 | Mischigan |  About Bill Kaulitz
Bill na to, že na něj někdo už poněkolikáté hodil tampon: "Proč ho po mě házíte už poněkolikáté? Nevím, kdo to navrhl, ale co s tím sakra mužu dělat? Neskutečný!"
Koncert v Kemptenu. Bill čte transparent: "Bille, máš super prdel!" - a Bill na to: "Mám pořád naději, že zatím nikdo nic neviděl."
Na koncertu v Mnichově čte Bill transparent: "Bille, udělej mi dítě!" - Bill na to "Právě teď?"
Na otázku, co by chtěl z holky strhnout jako první, říká: "To by udělal první Tom."
Tom: "Jsem nový mistr ping-pongu, vyhrál jsem!" - Bill: "Vlastně jsem ho nechal vyhrát - aby se mu to aspoň jednou v životě podařilo."
Co si myslíte, když čtete všechny ty vaše nápisy "Chceme vidět vaše klacky?" - Bill: "Můj velký bráška je z toho šťastný."
Jak si vysvětlujete, že jste nominováni? "Nemáme žádný recept na úspěch. Popravdě to ani nechápu - když se podívají fanoušci na Toma nebo Georga, jak nám můžou fandit?" - Tom: "Já vím, proč!" - Bill: "To sem právě myslel."
Bill: "Někdy focení opravdu není příjemné. Zvlášť to nesnáším během různých party - to vypadám jako ztřískaný."
Bill: "Čekám na lásku, která mě naučí létat."
Bill: "Zvenku jsme s Tomem úplně jiní. Ale jakmile jsme nazí a nemáme udělané vlasy, jsme stejní."
Při natáčení videoklipu Der letzte Tag měl Tom jebák a maskérka mu to musela pořád zamaskovávat, protože Tom hysterčil. Bill - "Super, teď to nemůžeme natáčet, kvůli tomuhle 'akné - xichtu'.."
Co by jste dělali, kdyby jste jeden den byli neviditelní? Bill- "Já bych si stoupl ven a každému, kdo by prošel, bych podkopl nohy."
Bill reaguje na koncertu v Soltau na to, že po něm všichni chtějí, aby se na pódiu svlékl: "Vemte si příklad z téhle mladé dámy, ta má jen bikiny a podprdu. Uzavřeme kompromis? Když se všechny svlíknete, pak udělám něco hodně speciálního!"
Měli jste ve škole sexuální výchovu? Bill - "Ano, jen pár hodin, ale já na žádné nebyl!" + nevinný úsměv
Kluci se jedné fanynce fanynce podepisují už dvakrát - Bill "Už by stačilo, ne? Máš dva podpisy od každého z nás, takže máš celkově čtyři a.." - Tom: "Nějak si to blbě spočítal!" - Bill: "Scheisse!"
Nebylo by skvělé, kdyby sis našel holku, co zpívá dobře jako ty? Bill - "Zpívat tak dobře jako já? To nejde!"
A další k matice :D Bill: "Nikdo z nás by nemohl být matematik. Nemáme na to logické myšlení."

Zaslíbená 2. řada 17. díl

30. září 2008 v 22:20 | Mischigan |  Zaslíbená 2. řada
"Bille, já za to nemůžu, vážně ne." vzlykám mu u nohou, ale on se na mě jen odměřeně podívá. "Odejdi, Milagros! Nemáš tady, co dělat po tom všem." řekne mi chladně.
"Bille, brácha, co se stalo?" přilítne Tom a úplně se zarazí, když mě uvidí u Billových nohou. "Milagros strčila Ninu ze schodů?" řekne mu a ani neví, jak mě tím ničí. Ubližuje mi, i když vím, jak se asi cítí. "A co je s Ninou?"
"Ta bude v pořádku, dítě ale ne. Nepřežilo ten pád." řekne mu a odejde o kousek dál.
"Můj bože… to snad… vážně si to udělala?" zeptá se mě zle Tom.
"Miluju Billa, ale nikdy bych kvůli tomu, aby se ke mně vrátil, nezabila jeho dítě!"
"Odejdi Milagros, neměla bys tady teď být. Bill musí být s Ninou." řekne mi Tom.
"To já přece vím." seberu se konečně ze země a jako troska opustím nemocnici.
Pak už se jen celé hodiny toulám Magdeburgem. Můj život nemá žádný význam. Proč ke mně musí být bůh takový? Mstí se mi snad za to, co jsem udělala?

Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka) 13. díl

30. září 2008 v 22:18 | Mischigan |  Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka)
Tom
Já jsem to udělal?! Já jsem to udělal! Stál jsem tam před ní a zíral jsem jako puk.
"Tome..." ozvalo se za mnou a já jsem se otočil. Stál tam Bill a vedle něj Kristie. Ta na mě koukala skoro se slzami v očích.
"Já..." ani jsem to nedořekl, když ke mě přiběhla a políbila mě.
"Vezmu si tě!" řekla mi a znova mě začala líbat, než se ozvalo zakašlání. Oba jsme přestali a podívali se na její mámu.
"Nesouhlasím s tím!" řekla naštvaně a odešla z křesla.
"Bille? Ukázal bys mi můj pokoj?" řekla mu. Brácha se na mě podíval a potom ji to odkýval a šel s ní nahoru. Zůstal jsem tam v obýváku s Kristie sám. Nevěděl jsem, co mám říkat nebo tak. Nechtěl jsem, aby moji žádost o ruku zjistila takhle.

Kluci chtějí do Brazílie!

30. září 2008 v 20:58 | Mischigan |  Articles, Interviews
Kluci z Tokio Hotel mluví o životě rockových star
Můj mobil zvoní a já přijímám německý hovor,přímo z Hamburgu. V některých sekundách jsem byl malinko polekaný. Celou dobu jsem dělal interview v angličtině,ale v tomhle jazyce je to pro mě novinkou.Dobré pro mě ,na druhé straně telefonu se někdo představí jakoby portugalsko-německy.Uff! Je pro mě lehčí, telefonuje se mmnou Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel.
Na druhé straně byl i jeho Bratr Bill, Bill je zpěvák,on vede skupinu,která ted' prodává víc než 3 miliony CD a DVD,jenom v jejich rodném městě. Během interview byl Tom opravdu milý.Řekl že opravdu chtějí přijet do Brazílie a samozřejmě být blízko brazilských dívkám, mluvil také o studiu v Německu,kde právě jsou a nahrávají své třetí album.

Hrajete už od dětství.Jak jste mohly být ve škole a dělat zárověň i hudbu?

Na začátku to bylo pro mě a Billa snadnější. Hráli jsme přes víkendy.Takže bylo snadnější být ve škole.Ale zároveň bylo zábavné když jsme měli 11 a 12 roků,hráli jsme na místech,kde bylo více publika které mělo asi tak okolo 30 let! Ale v 15 rokách nám vyšel první singl,Durch den Monsun a to byl v Německu obrovský úspěch. Potom docházka do školy byla opravdu těžká. Začaly jsme studovat doma. Ted' už máme školu však hotovou.

Ty a tvé stejné dvojče,vypadáte úplně odlišně .Děláte to schválně?

Ne! Není to schválně.Aby jsme řekli pravdu, až do 6 roků,jsme používali stejné oblečení a měli stejnou barvu vlasů.Když se podíváte na fotky, budete vědět,že s našimi roky stejné styly dostaly různé vzhledy.

Jaké je být rockovou hvězdou?

Nejvíc úžasné pro skupinu je hrát live,být pořád na cestách a být blíž našim fanouškům. A také mluvenís pro mě. Miluji návštěvy cizých měst ve světě a provozovat tam sex se všemi Georgovými dívkami *smích*

Jsi pro lásku na jednu noc? Jsi raději s fanynkami?

Pro někdejší dříve jsem neměl nějaký vážný vztah s dívkou.Normálně co se u mě může stát je láska na jednu noc. Ale,odpověd' na tvou otázku je: ano, opravdu jsem rád s fanynkami. *smích *
Chcete vidět ještě některá města ve kterých hrajete?

Není moc času vidět úplně celá města ,které navštívíme. Ale byl bych opravdu št'astný ,kdyby Tokio Hotel měli čas hrát s dobrou vůli v Brazílii.

Který je ten nejlepší koncert,který jste doposud zahrály?

To je docela těžká otázka .Všichni ,celá skupina milujeme veliká města. Máme rádi New York,Los Angeles,Moskvu -které jsou nejlepšími městy a je v nich zábava. Ale máme také rádi Paříž,Řím a ostatní. Je opravdu těžké vybrat jen jedno místo
Nahráváte v angličtině a v němčině.Který jazyk preferujete?

V Angličtině nebo v němčině, muzika od Tokio Hotel musí mít nějakou esenci.Důležitý je pocit při vystoupení. Na začátku,bylo trochu neobyčejné zpívat v angličtině,ale ted' je to v naprostém normálu.

Co víte o Brazílii?

Nevíme o ní mnoho věcí. To proč opravdu chceme jet do Brazílie je také udělat krásné fotky z té země.Slyšel jsem také něco o karnevalu .Mám také obrovskou chut' vidět všechny ty překrásné dívky o kterých jsmeněco zaslechly. A ještě víc…slyšeli jsme že vůbec nenosí oblečení! *smích *

Nepředstíráte,že sem přijedete?

Samozřejmě,že máme v plánu být v Brazílii!Ale ještě proto nemáme přesný datum. Ale kdykoliv se stane, že tam budeme hrát!

Jaké jsou jiné plány pro Tokio Hotel?

Takže,budeme stále nahrávat naše třetí album, nejdřív nahrajeme v němčině a potom v angličtině.Proto jsme ted' tady v Hamburgu.V srpnu uděláme ještě Americké tour. A chci tam hrát velmi brzy.


Tyhle dívky chcou políbit Billa

30. září 2008 v 20:56 | Mischigan |  Articles, Interviews
Od minulého pátku hledá BILD.de přítelkyni na líbání pro tokio hotel zpěváka Billa.

A: Ozvěna je obrovská! Hojný počet dívek se propagovalo, posílali své fotky a jejich dopisy.Všechny uchazečky mají jedno společné: Chtějí políbit Billa!
Naše uchazečka ,,bieneweb" píše: "Milý Bille,doufám,že si přečteš můj dopis.Je mým velkým snem tě poznat blíž!Jsi strašně fascinující a tak giganticky vyzařuješ!"
V časopisu pro mladé v Bravu,Tokio Bill sdělil,že už přes 3 roky se s nikým nelíbal. Na začátku si 19 tiletý myslí : ,,Nejsem žádný rozrývač!" tak řekl Kaulitz.
Přece nesmí ztrácet naději,naopak : V BILD.de se skoro až přetrhly dívky s jejich náchylným zájmem o Tokio Billa!
Naše "BillsFreundin" si přesně tak dokáže dobře představit i víc, než si jen dávat polibky se zpěvákem: ,,Bille,chci se s tebou líbat,ale nejen to: Chci se s tebou dělit o můj život"
Také by jste chtěli rádi osvobodit 19 tiletého z téhle polibkové řeky?
Pošlete mu vaše polibkovou zprávu sem -> hier
Více dívek si můžeš prohlédnout -> zde v galerii


Bill Kaulitz jako vosková figurína

30. září 2008 v 20:53 | Mischigan |  Articles, Interviews


Bill Kaulitz jako vosková figurína u "Madame Tussaunds" v Berlíně!

Jaká to čest pro frontmena Tokio Hotel! Jeho vosková figurína stojí ode dneška mezi světovými hvězdami jako jsou Jennifer Lopez, Justin Timberlake, Robbie Williams, Brad Pitt & Angelina Jolie!

V dubnu byl v berlínkém nobl hotelu "Ritz Carlton" skutečný Bill na přípravách, teď je Bill z vosku hotov.

Specialita: Oblečení, které nosí napodobenina Billa, pochází z Billovy skříně.

A také nechal udělat kopii jeho stříbrného prstenu.


Zaslíbená 2. řada 16. díl

30. září 2008 v 12:39 | Mischigan |  Zaslíbená 2. řada
Bill
"Nino, je ti hodně špatně?" přiběhnu okamžitě k nám do pokoje.
"Zvracela jsem a myslela jsem, že umřu. Miláčku, musíš být tady se mnou, jinak se snad zblázním. Nechceš přece, abych o to miminko přišla."
"To ne… promiň, byl jsem jen za Andreasem." vymyslím si, aby mě dál nevyslýchala jako minule, když jsem byl s Tomem v tom baru. Nina je šíleně žárlivá.
"Půjdeš si už lehnout?"
"Jo, jen se osprchuju." řeknu a zalezu do koupelny. Chci být po tom všem, co se stalo u Milagros, aspoň chvíli sám.
další den - Milagros
Po nevydařené noci, kdy jsem nemohla vůbec spát, se probudím kolem dvanácté.
Osprchuju se, obléknu se a hodím do sebe müsli tyčinku. Abych nepromrhala další den strávený v Německu, rozhodnu se, že si zajdu koupit letenku do Itálie.
Při zamykání bytu mě ovšem někdo nečekaně vyruší.

Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka) 12. díl

30. září 2008 v 12:26 | Mischigan |  Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka)
Kristie

Bill vešel dovnitř a já jsem se podívala na něj.
"Jsi mokrá."
"Oplachovala sem si obličej studenou vodou. Potřebovala jsem se zchladit." řekla jsem mu jenom a opřela jsem se o zeď.
"Copak jsi chtěl?" zeptala jsem se ho najednou a on se podíval nejdřív do země a potom promluvil.
"Tvoje máma je psycholožka?" zeptal se mě a já jsem vykulila oči.
"To ti řekla?"
"Jo. Mluvila pravdu...?"
"No...víš...jo mluvila. Ona je psycholožka. Nechtěla jsem jenom, aby to někdo takhle věděl. Ona je na lidi taková prostě...jde na ně přes psychickou stránku. Co ti řekla?" zeptala jsem se ho a on se jenom zasekl a nic neříkal.

Zaslíbená 2. řada 15. díl

29. září 2008 v 22:00 | Mischigan |  Zaslíbená 2. řada
"Můžeme si spolu promluvit?"
"Není o čem, Bille. Dobrou noc!" snažím se zavřít dveře, ale on tam dá nohu.
"Chci se ti omluvit za ten včerejšek, Milagros. Přehnal jsem to!"
"To sis měl uvědomit včera. Myslíš si, že ti to jen tak prominu? A vůbec měl bys být se svou těhotnou přítelkyní a ne se zabývat mnou, takže bych byla ráda, kdybys odešel."
"To spolu nemůžeme normálně mluvit, Milagros?"
"To se ani trochu nestydíš po tom, co si mě včera málem znásilnil?"
"Možná jsem byl malinko agresivnější, ale nikdy bych ti neublížil."
"Ubližuješ mi pořád, Bille. Od tý doby, co jsem tě poznala, mi jen ubližuješ."
"Aha… takže jenom ty seš tady chudinka, ale co já? Pamatuješ, jak si mě odkopla? Bylo ti úplně jedno, že trpím jak pes. Byl jsem zoufalý, Nevěděl jsem, co mám dělat. Tak moc jsem tě miloval." řekne smutně.
"Musela jsem to udělat, Bille! Nebyla jiná možnost."

Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka) 11. díl

29. září 2008 v 21:56 | Mischigan |  Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka)
Bill

Seděl jsem s malou na zahradě na dece a hrál si, když začala ukazovat k domu. Otočil jsem se a uviděl jsem, jak Kristienina matka jde k nám. Tvářila se vážně, ale zároveň i mile.
"Můžu si sednout?" zeptala se s vážnou tváří a já ji to kývnul a udělal místo na dece. Sednula si vedle mě na deku a začala si hrát s malou Amy. Holky si hráli na pískovišti trochu dál.
"Je roztomilá. Co se stalo její matce?" zeptala se mě naprosto zničehonic a v klidu.
"No....Amy...umřela po porodu. Byly komplikace."
"Komplikace jsou potvory!" řekla a držela ji na klíně, malá si hrála s hračkami a ona si povzdechla.
"Tvůj bratr...Tom...je zodpovědný?"
"Ano! Hodně!" řekl jsem a ona se na mě podívala s divným pohledem.

"Dvojník Billa", Timo, o podvodu na RTL!

29. září 2008 v 21:52 | Mischigan |  Articles, Interviews
Mnichov: Nový nos, botoxové rty a vyhlazené čelo - před čtyřmi lety se Timo Barth (21) z Gautingu poprvé odhodlal jít po skalpel plastického chirurga Wernera Manga.
Výsledek: s černými vlasy a jemnými rysy tváře vypadá jako Bill Kaulitz (19) z Tokio Hotel. Využívá toho a má kariéru jako jeho dvojník. Timo teď už ale se zpěvákem nechce mít nic společného, dokonce ho veřejně ponížil v televizi, ale s jeho vzhledem to jde jenom těžko. Teď začal nový život - přebarvil se na blond a nedávno podepsal smlouvu s renomovanou modelingovou mnichovskou agenturou. Jeho velkým snem je žít v New Yorku. Teď se ale jeho sen rozpadl - v talkshow Olivera Geissena byl veřejne ponížený.
"Byl jsem tam, jen abych se představil jako nový Tim. Tak jsem se už předtím dohodl s moderátory" stěžuje si 21-letý Timo. Společně jsme si prošli všechny otázky, on měl nachystané předem naučené odpovědi. Nakonec to ale bylo všechno jinak: "Ohlásili mě videem, kde o mně mluvili jako o Billovém dvojníkovi" Otázky moderátora, které měly dřív být o ideálech krásy, spíš směřovaly o životě s operacemi a životě v roli dvojníka.
To ale není všechno! Další host talk show, asi 50-letý muž, který se svlékl pro Playboy, se k němu choval jako k šílenci. Timo nebyl připravený na takovou slovní bitvu. "To, jak mě zesměšnit, určitě bylo naplánované!" Tím si je 21-letý mládenec jistý. "Po skončení jsem byl pořádně vyvedaný z míry. Ale oni že ne, že to, co mělo být řečeno, se řeklo - a že je z ničeho nemám vinit" povídá Timo. Jakmile ale dorazil na hotel, slzy se mu řinuly proudem.
Z programu nic nevystřihnou - bude se vysílat 30. září (což je zítra). "Předtím jsem musel podepsat smlouvu, aby se ta show mohla vysílat"
Timův závěr: "Do studia mě dovlekli pod falešnou záminkou. Od teď už nechci mít s RTL nic společné" Anke Eickmeyer, mluvčí RTL, obvinění popírá: "Timo Barth věděl, o čem se bude mluvit. Předtím nevěděl dopředu otázky. Nikdo na něho neútočil. Nedokážeme pochopit, proč by nás chtěl žalovat"

Fugurína vs. Bill

29. září 2008 v 21:48 | Mischigan |  Bill - photos
Fugurína:
Pravý Bill:

Zaslíbená 2. řada 14. díl

29. září 2008 v 19:45 | Mischigan |  Zaslíbená 2. řada
"To mi snad nerozumíš a nebo děláš drahoty?" přiblíží se ke mně.
"Okamžitě běž pryč, Bille! Sledoval si mě nebo co?" odhodlám se promluvit.
"No docela by mě zajímalo, proč seš zase tady v Německu a děláš to, co děláš!"
"Nevím proč tě to zajímá. Můžu ti bejt ukradená, jako ty seš ukradenej mně!" "Víš, nikdy jsem si nemyslel, že někdy půjdu do bordelu za nějakou kurvou, ale teď tady před sebou jednu mám! Život je tak nevyzpytatelný, Milagros!" "Je mi líto, ale já jdu domů!" otevřu dveře a vejdu do svého bytu. Když se ale snažím zavřít dveře, Bill do nich surově vrazí.
"Můžu se podívat, jaký to tady máš?" řekne a vejde si ke mně do bytu jakoby nic.
"Hm… pěkná postel, s kolika chlapama si v ní už spala?"
" S nikým jsem tady nespala! A žádám tě, abys okamžitě odešel, jinak…"

Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka) 10. díl

29. září 2008 v 19:44 | Mischigan |  Dáreček 5. řada (Život může pokračovat i bez dárečka)
Bill

"Hele brácha, všimnul jsem si, že tě nemá moc v lásce co?"
"To teda nemá. Myslím, že jak jsem u nich jednou byl, tak po mě určitě dávala celý byt desinfikovat."
"Cože?!" vyvalil jsem na něj oči.
"No neříkám, že to udělala, ale nedivil bych se, abych pravdu řekl." odpověděl mi jenom a poklesl obličejem.
"Jo. Budeš mít bezva tchýni." řekl jsem mu potichu a poplácal ho po ramenech.
"To teda! Na zabití!" procedil mezi zuby a zmizel pomalu pryč. Zpátky za Kristie a její mámou. Ona ho totiž poslala pro džus. Že prý má žízeň. Chudák Tom. Ona ho snad bere jako nějakého pikola nebo co! Povzdechnul jsem si a trochu si upravil na ruce Amy, která mi začala pomalu sklouzávat dolů. Přece ji nenechám spadnout.
Šel jsem kolem nich, protože seděli v obýváku, na zahradu za holkami.
"Jé Bille, brácha." řekl Tom naprosto zoufale.

Figurína - už zítra + volný vstup

29. září 2008 v 19:42 | Mischigan |  NEWS
Už zítra bude pro veřejnost k vidění nová Billova vosková figurína!
Bill bude novým obyvatelem hudební oblasti ve voskovém muzeu Madame Tussauds v Berlíně! 30.září se koná Madame Tussauds vstupní párty, potom bude odhalena jedinečná fugurína. Zúčastněte se: Prvních 20 fanoušků, kteří příjdou 30.září v 9.30 s nějakým vstupním dárkem pro Billa Kaulitze, obdrží volný vstup a smějí být živě u odhalení jeho voskové figuríny!

Co říkali ostatní o TH na ASP Comet 2008

29. září 2008 v 17:58 | Mischigan |  About Tokio Hotel
Daniel Lopes: "Jsem za ně š'tastný."
Oliver Pocher: "Jsou teď největší německá kapela."
Jedna z holek: "TH si nezasloužili tolik cen. Nemám je tolik ráda."
Chlápek s čepicí: "Je super, že TH vyhráli, protože to ukazuje, že německá kapela může být úspěšná i v jiných zemích a doufám, že si teď víc němečtí umělci začnou věřit a budou se snažit dokázat to stejné, co Tokio Hotel."
Muž v saku a kravatě: "Je trochu nudné vidět, že vyhrávají úplně všechno, ale jsou prostě fenomén, takže to tak je."

TH milují Karl Kani

29. září 2008 v 17:55 | Mischigan |  About Tokio Hotel
Během srpna úspěšná kapela z Německa, Tokio Hotel, měla turné po USA. Po dobytí hitparád a prodání milionů alb v Evropě, kapela bere Spojené Státy jako bouře. Tom, člen Tokio Hotel, je fanoušek Karl Kani a prezentuje tuto značku i na americkém turné. Tokio Hotel vystupovali v městech Sayreville, Cleveland, Detroit, Chicago, St. Paul, San Francisco, Anaheim, Denver, Dallas a Houston. Kapela byla taky nominována na 2008 MTV Video Music Awards a vyhráli "Best New Artist".

Návštěvnost (22.9. - 28.9.2008)

29. září 2008 v 17:04 | Mischigan |  Attendance
Návštěvnost za minulý týden (22.9. 2008 - 28.9. 2008) je:
Pondeli: 27
Utery: 40
Streda: 28
Ctvrtek: 25
Patek: 48
Sobota: 50
Nedele: 45
Celkem: 263
Děkujeme moooc